IPhone 14 Pro Max Steka i sporo radi

poruka: 2
|
čitano: 3.212
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
IPhone 14 Pro Max Steka i sporo radi

Pozdrav, imam problema sa iPhone 14 Pro Max, naime treba mu dosta dugo da otvori neke aplikacije, tipa da otvori YT ponekad treba i do 10s ili Instagram 7-8s, sliku na Whapu ponekad otvara preko 10s i cijela aplikacija nije responzivna dok se ne otvori, znaci nije uvijek spor nego 3-4 puta od 10 otvaranja aplikacije. Takodjer vidi se ponekad pad FPS kada se izlazi iz aplikacije. IOS je azuriran na zadnju verziju kao i sve aplikacije, radio sam i Hard Reset ali nije rijesilo problem, memorije ima jos 25-30gb slobodno tako da sumnjam da je radi nje, dali ima netko nekakav savjet ili slicno iskustvo ili je Restore preki iTunesa jedino rijesenje?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: IPhone 14 Pro Max Steka i sporo radi
Xboxn00b kaže...

Pozdrav, imam problema sa iPhone 14 Pro Max, naime treba mu dosta dugo da otvori neke aplikacije, tipa da otvori YT ponekad treba i do 10s ili Instagram 7-8s, sliku na Whapu ponekad otvara preko 10s i cijela aplikacija nije responzivna dok se ne otvori, znaci nije uvijek spor nego 3-4 puta od 10 otvaranja aplikacije. Takodjer vidi se ponekad pad FPS kada se izlazi iz aplikacije. IOS je azuriran na zadnju verziju kao i sve aplikacije, radio sam i Hard Reset ali nije rijesilo problem, memorije ima jos 25-30gb slobodno tako da sumnjam da je radi nje, dali ima netko nekakav savjet ili slicno iskustvo ili je Restore preki iTunesa jedino rijesenje?

Hvala

 Ak ti je mob pod garom, spakiraj ga, odnesi ga gdje si ga kupio, i zamijeni ga za novi (nemoj nam ovdje plakati ak ti ponude Samsung Galaxy S22 Ultra ili S23 Ultra u zamjenu )

 

Inače mnogi bi ti rekli da nisi trebao ga upgradeat, ali pošto je u pitanju 14-ica, zbilja mi je čudno da ti ponekad zakucava , jer ja imam X sa 16.6 na njemu, i dalje leti ko i prvog dana, tu i tamo zna zabugovati i usporiti ali sve je u najboljem redu 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 15:48 (Vavoom).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice