IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 229.158
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Bio sam danas u T-Centru i dobio sam sve cijene i po onome što sam vidio mogu zaključiti da su novim ajfonima digli cijenu za 600kn, a starim šesticama spustili za 300kn...
Inače imam frendicu koja radi tamo i njezin komentar na sve to bio je "i da su 10 soma kn mi ih uvijek u prvih par mjeseci prodamo na kile"...

Inače, usporedbe radi, u tarifi "Imam sve" uz 90kn mjesečno iPhone 6s plus 64gb koštao bi me 4199kn, dok bi me u istoj tarifi u istim uvjetima Samsung S6 32gb koštao 499kn.
Dođe čovjeku da se zamisli...
99% kupujem ajfon jer se već dvije i pol godine patim s android "flagshipovima" i nije mi to to...
Ali razlika je OMG...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Yovitssa kaže...
Bio sam danas u T-Centru i dobio sam sve cijene i po onome što sam vidio mogu zaključiti da su novim ajfonima digli cijenu za 600kn, a starim šesticama spustili za 300kn...
Inače imam frendicu koja radi tamo i njezin komentar na sve to bio je "i da su 10 soma kn mi ih uvijek u prvih par mjeseci prodamo na kile"...

Inače, usporedbe radi, u tarifi "Imam sve" uz 90kn mjesečno iPhone 6s plus 64gb koštao bi me 4199kn, dok bi me u istoj tarifi u istim uvjetima Samsung S6 32gb koštao 499kn.
Dođe čovjeku da se zamisli...
99% kupujem ajfon jer se već dvije i pol godine patim s android "flagshipovima" i nije mi to to...
Ali razlika je OMG...

Svaka čast na 99% ali nemoj se onda čudit, svake godine će bit skuplje i skuplje a vi samo haj'te kupujte. Umjesto da se tako pokaže i Telekomu i ovima da su slonovi...

14 godina
offline
Re: IPhone 6s
Yovitssa kaže...
Bio sam danas u T-Centru i dobio sam sve cijene i po onome što sam vidio mogu zaključiti da su novim ajfonima digli cijenu za 600kn, a starim šesticama spustili za 300kn...
Inače imam frendicu koja radi tamo i njezin komentar na sve to bio je "i da su 10 soma kn mi ih uvijek u prvih par mjeseci prodamo na kile"...

Inače, usporedbe radi, u tarifi "Imam sve" uz 90kn mjesečno iPhone 6s plus 64gb koštao bi me 4199kn, dok bi me u istoj tarifi u istim uvjetima Samsung S6 32gb koštao 499kn.
Dođe čovjeku da se zamisli...
99% kupujem ajfon jer se već dvije i pol godine patim s android "flagshipovima" i nije mi to to...
Ali razlika je OMG...

 post kao da sam ja pisao.

isto uzimam 64gb i kazu da ih vise nema.sljedeca posiljka sljedeci tjedan :)

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Gle, meni HT kao operater odgovara savršeno.

Ova spomenuta tarifa "Imam sve" je kao da su je za mene krojili, dakle, savršenstvo. I kao aktualnom članu obiteljske tarife daju mi popust od 70kn za navedenu tarifu što nije malo.

I bio bih glup da uz tarifu ne uzmem neki uređaj. Grah je pao na gore navedeni ajfon jer mi android uređaju nisu sjeli nikako. Probao sam sve opcije i činjenica je da me ajfon u T-Comu izađe najpovoljnije.

Nije da me "žulja" tih 4 soma kn, ali to mi je mobitel za slijedeće dvije godine i toliko sam spreman izdvojiti.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
14 godina
offline
IPhone 6s

ja uzimam istu tarifu samo mi je 2gb za 200 kn nrkako malo.vip tu daje 4gb za slicnu tarifu

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IPhone 6s

Pa cijene su očekivane, ne kužim zbog čeg isčuđavanje tolko..

I istina, neko je reko gore, i da je 10tkn prodali bu se u roku, odmah..

 

Al jedno mi se nekaj sviđa kod ajfona, nema pada vrijednosti na cijeni, kupiš sad i za godinu dana ga prodaš uz minimalan gubitak, a to ni s jednim drugom smartfonom nemreš, eto..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 6s
cod2playahhh kaže...

Po kojoj logici je 6s 64 gb sivi u ht-a bez ugovora 7900kn, a u vipa 8800kn?

Svojedobno je iPhone 5S u VIP-u bio oko 8500.00 samo uređaj, a u T-Com-u oko 5800.00 kuna, 16GB model, pametno i nadasve logično, zar ne?! 

Kada sam upitao prijateljicu, zašto je kod njih toliko skup, odgovor je bio pomalo bezobrazan u stilu;"slobodno onda odi uzeti kod nekog drugog"!!!! 

U VIP-u očigledno imaju neki "drugi" čudan sklop poimanja vrijednosti, kojim siluju potencijalne kupce da kupuju gadgete u "kao" povoljnim tarifama, što bi moglo biti i u redu, kada opet ne bi bili ukupno skuplji, kako god uzmeš, ili okreneš!!!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Zvonac, sve stoji, samo mene plaši jedna stvar.
"Na zapadu" kad dođe novi model, on preuzme cijenu starog, a stari pojeftini.
Kod nas novom JAKO dignu cijenu dok starom MALO spuste.
Ako nastave taj trend, ajfon 8, 9 budu kretali s početnom cijenom od 10-11 soma kn...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
Yovitssa kaže...
Zvonac, sve stoji, samo mene plaši jedna stvar.
"Na zapadu" kad dođe novi model, on preuzme cijenu starog, a stari pojeftini.
Kod nas novom JAKO dignu cijenu dok starom MALO spuste.
Ako nastave taj trend, ajfon 8, 9 budu kretali s početnom cijenom od 10-11 soma kn...

 Ma znam, slažem se, al mi živimo u hrvatistanu, odnosno nekom drugom svijetu i onda su cijene prilagođene tim uvjetima

Bolje je uzet u iStore za 6300kn i vozi..

13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Za sad mi je još uvijek jeftiniji u T-Mobile.
U iStyle je 8049kn taj model...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Malo pricekati i bit ce ih u oglasima...vec sada 16GB ide za 5800 a i6 za 3800.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s

koja glupost ponuditi 16/64/128 GB, kaj im je nestalo 32gb? I jos 6k kn platiti 16GB, lol, kaj cu s tim, slikat 3 puta i bit out of memory.

 

Znam da je to marketinska fora, ali daj postuj kupca malo, a ne od njega radit ovcu (ali doslovno). 
iPhone 6 vise ne moze pokrenut iOS 9 kak spada jer su stedili pol dolara na memoriji.

 

Da nemaju iOS (koji vise cak niti nije toliko ispred Androida ko recimo prije 2 god. + osakacen je iTunesom) pitanje di bi bili danas.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2015 22:26 (Edge).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

Točno to, čak štoviše, počinje se nazadovat ka Androidu i imamo natjecanje ko ima više bugova... Sad dok ne poštimaju iOS9 bit će hejta, jer po forumima se čuje svašta al svima je to izgleda ok. Lojalnost brandu, Cult of Apple i te fore jbg...

12 godina
offline
IPhone 6s

Eto pa je postalo u redu davat 4soma kuna plus otplata plus pretplata... A za tolko ga dobijes na njuskalu. Uzmes bonbon i za 90kn imas 5gb 4g neta... 200min i 150poruka ( slozis si kako ti pase naravno... Ja imam tako ).

Al je lako danas pomust kravice to je cudo... Automatizmom rekli bi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 6s
SimeKZ kaže...

Eto pa je postalo u redu davat 4soma kuna plus otplata plus pretplata... A za tolko ga dobijes na njuskalu. Uzmes bonbon i za 90kn imas 5gb 4g neta... 200min i 150poruka ( slozis si kako ti pase naravno... Ja imam tako ).

Al je lako danas pomust kravice to je cudo... Automatizmom rekli bi.

Možda je tebi lakše davati 4000.00 kuna solarno, no, meni nije! 

 

BTW, kakav ti je signal van gradova, imaš li 4G mrežu 24/7 upaljenu i koristiš?!?!

ATJ Lučko
15 godina
offline
IPhone 6s

Cijene su kod nas bezobrazno povisili...Kada je izašao 4S ja sam ga u tarifi od 100 kuna uz 24mjeseca ugovor kupio za 2500kn, i još prodao stari iphone 4 sa 2000kuna i mob me došao 500kuna. Zadnje kada sam produžio ugovor na tarifi od 130 kuna imao sam opciju iphone 5S za 4500 kuna, a ovo danas je još i gore, pogotovo što moraš kupit 64GB model jer je 16 pre premalo za išta danas.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
ATJLučko kaže...
SimeKZ kaže...

Eto pa je postalo u redu davat 4soma kuna plus otplata plus pretplata... A za tolko ga dobijes na njuskalu. Uzmes bonbon i za 90kn imas 5gb 4g neta... 200min i 150poruka ( slozis si kako ti pase naravno... Ja imam tako ).

Al je lako danas pomust kravice to je cudo... Automatizmom rekli bi.

Možda je tebi lakše davati 4000.00 kuna solarno, no, meni nije! 

 

BTW, kakav ti je signal van gradova, imaš li 4G mrežu 24/7 upaljenu i koristiš?!?!

 Pa cekaj... I ovdje dajes malo vise od pola solarno. 

 

4g mi je stalno upaljen. Naravno gdje ga ima tu ga lovi... Gdje nema ne lovi. Bonbon je HT... Tako da problema sa signalom nema.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

BonBon ima odličan signal, kad sam bio kod njih nikad se žalio nisam a putovao kroz raznorazne pripizdine i vukojebine. Za 4G ne znam jer tada još nije bio u ponudi, ali 3G je super radio. Ni sada na Tomatu nemam nikakvih problema samo nema 4G, i malo mi fali moram priznat. Što se para tiće, čekaj, odeš u neku našu trgovinu i uzmeš na rate, jeftinije će te doć rata tamo nego kod operatera sve to skupa kad zbrajaš i oduzmeš. Samo dobar dio ljudi nisu ludi da pretplate nešto što zaista toliko ne vrijedi i umjetno se napuhuje...

13 godina
offline
Re: IPhone 6s
@SimeKz
Ovako, na njuški je navedeni model skuplji od 8 soma kn.
Opcija sa bon bonom je i meni bila zanimljiva, ali sam saznao da, premda koriste infrastrukturu Hrvatskog Telekoma, prednost na odašiljačima imaju redom: ht razgovori, ht sms, ht internet, ht maxadsl pa tek onda bon bon korisnici.
Tako da mreža nekad šteka.
Plus, meni je max tv to go jako važan, a na bon bon mreži ga nema...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
14 godina
offline
Re: IPhone 6s
Yovitssa kaže...
@SimeKz
Ovako, na njuški je navedeni model skuplji od 8 soma kn.
Opcija sa bon bonom je i meni bila zanimljiva, ali sam saznao da, premda koriste infrastrukturu Hrvatskog Telekoma, prednost na odašiljačima imaju redom: ht razgovori, ht sms, ht internet, ht maxadsl pa tek onda bon bon korisnici.
Tako da mreža nekad šteka.
Plus, meni je max tv to go jako važan, a na bon bon mreži ga nema...

 Godinu dana sam na bonbonu i nikad nikakvih problema a s njim sam prosao  dobar dio rvacke

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
offline
IPhone 6s

Kupio bih si onaj Ozaki flip case za iPhone 6s plus, ali onaj namijenjen za 6 plus. Što mislite hoće li odgovarati veličina pošto se razlike u dimenzijama ne mogu ni u mm mjeriti...?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s

Kolko sam uspio vidjeti na youtubeu maske sa obicnog 6 i 6 plus ne odgovaraju na S modele jer su deblji cak su i u par videa to naglasili ljudi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 6s

Jučer stigao i moj ljubimac upgrade-ao s 5s-a i razlika se definitivno vidi, jedino se još ne mogu naviknut na veliki ekran, al mislim da za dan, dva ću se naviknut

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
Stolnik kaže...

Jučer stigao i moj ljubimac upgrade-ao s 5s-a i razlika se definitivno vidi, jedino se još ne mogu naviknut na veliki ekran, al mislim da za dan, dva ću se naviknut

 Svaka čast, uživaj šteta jedino što nije rose gold, trenutno imam zlatnu 6icu ali sljedeći najvjerojatnije ide u rose gold boji, trebam samo vidjeti kako izgleda uzivo

He who is brave is free.
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 6s
Dwyane Wade kaže...
Stolnik kaže...

Jučer stigao i moj ljubimac upgrade-ao s 5s-a i razlika se definitivno vidi, jedino se još ne mogu naviknut na veliki ekran, al mislim da za dan, dva ću se naviknut

 Svaka čast, uživaj šteta jedino što nije rose gold, trenutno imam zlatnu 6icu ali sljedeći najvjerojatnije ide u rose gold boji, trebam samo vidjeti kako izgleda uzivo

Ja sam prije nekih sat i pol imao u iStore dućanu rose gold iPhone 6S, i mogu kazati da izgleda FENOMEMENOMNENALNO!!!! 

 

Uglavnom, za sada mogu samo kazati da je neusporedivo ljepši od običnog gold iPhone uređaja!!!!

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: IPhone 6s
ATJLučko kaže...

Ja sam prije nekih sat i pol imao u iStore dućanu rose gold iPhone 6S, i mogu kazati da izgleda FENOMEMENOMNENALNO!!!! 

 

Uglavnom, za sada mogu samo kazati da je neusporedivo ljepši od običnog gold iPhone uređaja!!!!

 Hvala kolega Lučko, izgleda da je vrijeme za posjet istyleu danas poslije posla

He who is brave is free.
14 godina
offline
Re: IPhone 6s
Stolnik kaže...

Jučer stigao i moj ljubimac upgrade-ao s 5s-a i razlika se definitivno vidi, jedino se još ne mogu naviknut na veliki ekran, al mislim da za dan, dva ću se naviknut

 jel nije receno da ce se ova CE slova maknut sa poledjine?

Stranice su trenutno nedostupne.
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

http://www.dxomark.com/Mobiles/Apple-iPhone-6s-review-Solid-and-compelling-performance

 

Nije se baš proslavio, tek 10. mjesto na ovogodišnjoj listi...

13 godina
offline
IPhone 6s

I meni stigla pila danas!

I fakat je velik!

Ali nema veze!

Inače, oduševljen sam "Prijenos na iOS" aplikacijom na Androidu! Za cca 10 minuta prebačeni su svi kontakti i 1,9GB slika/videa!

 

I zvao sam iStyle po pitanju maskica i futrola za 6s/6s plus. Rekli su da se može isprobati da li pašu one sa 6/6 plus modela, ali su i oni sami isprobavali dio i da su sve uspjeli spasati na nove modele...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2015 19:29 (Yovitssa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice