IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 231.054
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

sinoc pola 1 telefon bio 100% pun iskljucim ga sa punjaca u jutros ustanem u pola 9 89% baterije... jel to normalno kod iphona? Pitam iz razloga jer mi je prvi iphone do sad sam samo android koristio! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...

sinoc pola 1 telefon bio 100% pun iskljucim ga sa punjaca u jutros ustanem u pola 9 89% baterije... jel to normalno kod iphona? Pitam iz razloga jer mi je prvi iphone do sad sam samo android koristio! 

 Ako ti nije bio na zrakoplovnom modu i nije bila ukljucena stednja baterije...je moguce je!
Koji iOS imas gore?

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...

sinoc pola 1 telefon bio 100% pun iskljucim ga sa punjaca u jutros ustanem u pola 9 89% baterije... jel to normalno kod iphona? Pitam iz razloga jer mi je prvi iphone do sad sam samo android koristio! 

 To na S7 Edge nije moguce;-)

12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
galinjo24 kaže...

 To na S7 Edge nije moguce;-)

 i?

15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Zin8 kaže...
DangerousB kaže...

sinoc pola 1 telefon bio 100% pun iskljucim ga sa punjaca u jutros ustanem u pola 9 89% baterije... jel to normalno kod iphona? Pitam iz razloga jer mi je prvi iphone do sad sam samo android koristio! 

 Ako ti nije bio na zrakoplovnom modu i nije bila ukljucena stednja baterije...je moguce je!
Koji iOS imas gore?

 nije bio aktiviran ni zrakoplov ni stednja baterije... a ios je 10.1.1 zadnji koji postoji.. :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...

 nije bio aktiviran ni zrakoplov ni stednja baterije... a ios je 10.1.1 zadnji koji postoji.. :)

 Evo probaj ovu noć tako napraviti. Upali zrakoplovni i ukljuci stednju baterije..moj je tako stalno kroz noć, ako nije na punjaču i budeš vidio da ujutro bude značajno veći postotak

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...

sinoc pola 1 telefon bio 100% pun iskljucim ga sa punjaca u jutros ustanem u pola 9 89% baterije... jel to normalno kod iphona? Pitam iz razloga jer mi je prvi iphone do sad sam samo android koristio! 

 ja imam 5s sa zadnjim ios i ujutro kad je friško napunjen je uvijek na 100%, po meni nije u redu jer je

isti softwer kao tebi.. opcija "nađi moj iphone" cucla jako puno baterije pa je isključi ako ti je bespotrebna, isključi lokacijske usluge sve što ti nije bitno i pod usluge sustava i isključi osvježavanje aplikacija u pozadini.

12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...

 ja imam 5s sa zadnjim ios i ujutro kad je friško napunjen je uvijek na 100%, po meni nije u redu jer je

isti softwer kao tebi.. opcija "nađi moj iphone" cucla jako puno baterije pa je isključi ako ti je bespotrebna, isključi lokacijske usluge sve što ti nije bitno i pod usluge sustava i isključi osvježavanje aplikacija u pozadini.

 I meni je 5s, pogotovo na početku, dosta dugo držao..

Naravno da utjecu svi pozadinski procesi, to je do njega odnosno na njemu je da se malo poigra i pogasi sve kaj mu netreba, al isto je činjenica da 6s jednostavno ne briljira s baterijom i bok.

15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

morat cu se malo vise igrati sa telefonom :D kad odem u battery samo 3 applikacije (messenger, viber i fb) pise koliko rade u pozadini za ostale aplikacije ne pise... hvala vam u svkaom slucaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

izbrisi facebook momentales i ide na fb preko browsera

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Apsolutno sve mi je ukljuceno i ako ga navecer napunim te ostavim preko noci, ujutno bude na 100% ili ponekad padne 1-2% max. Znaci wifi, 3G, sync mail, whats, viber, lokacije, hrpa aplikacija (da, i F) i nikada ne zatvaram aplikacije u pozadini :). Sve radi savrseno.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Tek sam sad skužio kako se može isključiti obavezno pritiskanje Home gumba prije Touch ID identifikacije. Pa evo ako još netko ne zna možda mu pomogne. ;)

To možete učiniti ako odete na Settings – General – Accessibility – Home Button izbornik i odaberete opciju “Rest Finger to Open” u izborniku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
DangerousB kaže...

morat cu se malo vise igrati sa telefonom :D kad odem u battery samo 3 applikacije (messenger, viber i fb) pise koliko rade u pozadini za ostale aplikacije ne pise... hvala vam u svkaom slucaju

 ja zatvaram sve aplikacije u pozadini, osim eventualno fb i tapatalka na kojima sam najčešće, sve gdje mi pod usage baterije uz uporabu stoji i pozadina gasim kao messenger, whatsup i sl., google maps pogotovo npr.

 

provjeri si ono što sam ti napisao ranije i trebalo bi biti puno bolje.

 

 

8 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Znaci gasis im aplikacije? Jel ti kasne obavijesti?
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

evo sinoc sam pogasio dosta stvari koje nisu potrebne background app refresh... i legao da spavam sa 100% baterije jutros ustao 96% 4% skinulo i s tim sam zadovoljan xD

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
blackeagle29 kaže...
Znaci gasis im aplikacije? Jel ti kasne obavijesti?

 sve radi kako treba..

12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Hehe, da se nadovezem na moj problem koji sam imao. Postavio se, zvao apple, objasnio smartsonu, dobio nov novcati iphone 6s za onaj kojem je "istekla" garancija :D

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
maks0806 kaže...

Hehe, da se nadovezem na moj problem koji sam imao. Postavio se, zvao apple, objasnio smartsonu, dobio nov novcati iphone 6s za onaj kojem je "istekla" garancija :D

 Tako treba :)

A gdje je bio kupljen mobitel?

12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

T mobile

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Jel ima jos neko problem da mu se bluetooth ne pali od prve? Trebam par puta ugasiti upaliti bt da bi se gore pojavila ikonica i uredaj postao vidljiv...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Zadnji put sam to doživio na ip6 i bila je greška na matičnoj. Nakon nekog vremena se skroz prestao paliti. Ako imaš jamstvo, trk po novi mob

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
10 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Puklo mi staklo na ajfonu, touch radi normalno i sad nisam apmetan dali mjenjati cijeli ekran 1300 kuna ili samo staklo koje je 800 kuna. Jedan servis mi preporuca cijeli ekran jer zna biti problem sa forcetouchom i kasnije sa ljepilom. Sto je najgore stvar zelim poslati mob na servis zbog promjene baterije a ovako mi vise nece vrijediti garancija... Bas odlicno...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Imas na ebay-u komplet za cca 700kn i + izmjena cca 100kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
naPerk777 kaže...

Puklo mi staklo na ajfonu, touch radi normalno i sad nisam apmetan dali mjenjati cijeli ekran 1300 kuna ili samo staklo koje je 800 kuna. Jedan servis mi preporuca cijeli ekran jer zna biti problem sa forcetouchom i kasnije sa ljepilom. Sto je najgore stvar zelim poslati mob na servis zbog promjene baterije a ovako mi vise nece vrijediti garancija... Bas odlicno...

 U VŽ zamjena 500kn. Radi super

10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
robee1 kaže...

Imas na ebay-u komplet za cca 700kn i + izmjena cca 100kn.

 Ma tko ce to docekat dok stigne od kineza...

Amazon637 kaže...
naPerk777 kaže...

Puklo mi staklo na ajfonu, touch radi normalno i sad nisam apmetan dali mjenjati cijeli ekran 1300 kuna ili samo staklo koje je 800 kuna. Jedan servis mi preporuca cijeli ekran jer zna biti problem sa forcetouchom i kasnije sa ljepilom. Sto je najgore stvar zelim poslati mob na servis zbog promjene baterije a ovako mi vise nece vrijediti garancija... Bas odlicno...

 U VŽ zamjena 500kn. Radi super

 Samo staklo ili cijeli ekran?

14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Nemam pojma sta bi radio na tvom mjestu. Svi ti dijelovi preko ebaya i kod ovih divljih servisera su kineski i nikad to vise nije isto a pogotovo ne ekran

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Kill Frenzy kaže...

Nemam pojma sta bi radio na tvom mjestu. Svi ti dijelovi preko ebaya i kod ovih divljih servisera su kineski i nikad to vise nije isto a pogotovo ne ekran

 Ma tako i ja mislim.Neznam razmišljam da ga prodam u stanju kakav je i kupim sedmicu .

9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Sve je to isto jedina je razlika sto ces kod ovlastene zamjene dobiti racun :)

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

ljudi samo da pitam napravio sam HR account na storu i icloudu jer nema bosne na listi.. hocu da kupim aplikaciju i prebaci me odmah tamo da izaberem karticu i da unesem podatke kartice... ali ispod pise adresa iz zagreba i sl hoce li biti kakvih problema da unesem svoje podatke od kartice (bosanska reifeisen kartica) da kupim aplikaciju ili mora HR kartica?? A npr kod druga ista aplikacija besplatna on napravio account 2013 godine i unio podatke iz bosne kako je to moguce? ps radi se o garageband aplikaciji

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 15:28 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Staklo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice