IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

poruka: 13
|
čitano: 4.657
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
23 mjeseca
neaktivan
offline
IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

Pozdrav svima, molim pomoć upućenijih u ovu tematiku:

iPhone 7 Plus, kako da napravim vraćanje na tvorničke postavke? Zaboravljen passcode i svi podaci za iTunes tako da ne ide dalje od traženja unosa passcode-a. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2023 18:42 (theNia).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?
theNia kaže...

Pozdrav svima, molim pomoć upućenijih u ovu tematiku:

iPhone 7 Plus, kako da napravim vraćanje na tvorničke postavke? Zaboravljen passcode i svi podaci za iTunes tako da ne ide dalje od traženja unosa passcode-a. 

Obzirom ja više namam iPhone mogu ti pomoći samo korak po korak, ako ti iPhone dopusti i ako imaš bitan detalj na trenutnoj verziji iOSa kolega! 

Prvo mi napišite koju verziju iOSa imate na mobitelu i učinite SS setingsa, da vas mogu dalje navoditi! 

ATJ Lučko
23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

U postavke moba ne mogu ući ni da vidim verziju iOS-a ali pretpostavljam da je posljednja (mirovao je u ladici možda 2 mjeseca do danas ako to išta znači). Bez passcoda ništa ne dopušta. 

13 godina
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?
theNia kaže...

U postavke moba ne mogu ući ni da vidim verziju iOS-a ali pretpostavljam da je posljednja (mirovao je u ladici možda 2 mjeseca do danas ako to išta znači). Bez passcoda ništa ne dopušta. 

Ako je situacija takva, moja pomoć je na moju žalost nikakva, obzirom ako ga ne možete otključati putem fingerprint sensora! 

Obzirom na složenost problema, jeste li probali/pokušali ostaviti ga da se isprazni baterija totalno (neznam koliko je bila baterija napunjena ili se je ispraznila dok je mirovao), pa ga staviti ponovno puniti, pa kada se pojavi znak jabuke i kada se upali sam od sebe, da uporabiti fingerprint sensor?! 

Koliko znamenaka ste velik imali passcod, četri ili šest?! 

Ako je baš da ga želite otključati, mogu samo preporučiti iKlinika u Zagrebu, obzirom sam ja imao jedan feature sa mojom iP8 mobilnom igračkom, pa su dečki tamo to sa svojim znanjem i aparaturom sredili. 

ATJ Lučko
23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

Pokušala sam tu opciju s pražnjenjem baterije do kraja a figerprint isključen, hoće samo taj nesretni passcode. 4 znamenke 

Nema ništa bitno na mobu tako da mi je vraćanje na tvorničke najbolje.

Ako je izvedivo normalno. Hvala na preporuci, imat ću ih na umu! :)

9 godina
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

Kolko ja znam da kod svakog paljenja bilokojeg mobitela prvo otkljucavanje te trazi sifru/pin
A tek onda kada ukucas sifru/pin, sva ostala otkljucavanja se obavljaju preko face id ili fingerprint

23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

U teoriji da, al u ovom slučaju traži passcode. Doslovno piše ovako: 'Enter Passcode. Touch ID requires your passcode when iPhone restarts.'

(U zadnjeg korisnika mobitela se ne mogu pouzdat jel nešto zapaprio jer mu je mob oduzet zbog loših ocjena.)

10 godina
offline
IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

Ni u servisu? Ne mogu zamislit da je mob neiskoristiv sad...

12 godina
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?
theNia kaže...

Pozdrav svima, molim pomoć upućenijih u ovu tematiku:

iPhone 7 Plus, kako da napravim vraćanje na tvorničke postavke? Zaboravljen passcode i svi podaci za iTunes tako da ne ide dalje od traženja unosa passcode-a. 

 Jeste probali staviti iphone u recovery mode (https://support.apple.com/en-us/HT201263) i onda napraviti restore preko iTunesa? Restore bi uvijek trebali moći napraviti preko recovery mode-a neovisno o tome znate li šifru za zaključavanje zaslona (passcode) ili ne. Druga stvar je ako ste zaboravili lozinku od iCloud računa, odnosno ako je uključena Find my iPhone opcija, tada neće pomoći niti restore na tvorničke postavke niti servis.

6 godina
offline
IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

ne treba ti nikakav pass, recovery mode i rokaj (radi sa itunes)

 

ako to ne radi (sto bi trebalo) skini 3uTools pa napravi recovery sa time.

 

Poz

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

jesam - i ništa. Ne ide jer nema podataka za iTunes ni iCloud... Zar je stvarno takav problem s iPhone-om (android user here)

23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: IPhone 7 Plus hard reset bez iTunesa?

Nemam podatke za iTunes. Skinila 3uTools pa pokušam, samo flash? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice