Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 231.780
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

DPD ili GLS. Ovisi ti o mjestu gdje živiš. Meni je prije DPD sad već duže vrijeme GLS.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Alzashop

DPD mi dovezo monitor. 3 dana nakon narudžbe. Pon ili Utorak => Četvrtak.

Besplatno mi je bilo kad je iznad 300 eura.

 

Naručio drugi paket u petak 01.04. i još čekam. 05.04.

Ovaj ide sa GPL, i čini se da je sporiji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Alzashop

Ja sam si uzeo dual ramove, jedan valja i drugi ne valja.

Javio sam claim, tj. submitao sam claim i sada čekam da mi odgovore kaj dalje ...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop

Koje si uzo? Ja sam uzo dva ova (32gb): https://www.alzashop.com/kingston-16-gigabytes-kit-ddr3-1866mhz-cl10-hyperx-fury-black-series-d1147692.htm

Jesi probao izvadit pa nazad stavit unutra ramove?

 

 

8 godina
offline
Alzashop

DDR4 Kingston Savage mislim 2400 mhz, jedno pakiranje od 8 + 8 keksa. Bio sam ih isprobavao solo, dakle jedan po jedan u različite slotove. Jedan je radio, drugi ne po različitm slotovima.

 

Poslao sam in nazad kao claim i poštom Rame, vidjet ćemo kaj će biti od toga svega.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Prekjučer nešto naručio ii procjenili su da je vrijeme isporuke 13.4  Zar nije to predugo ??? Neki od vas kažu da ste dobili paket u roku od 4 dana. 

 

 

8 godina
offline
Alzashop

Meni je jedna parcela došla za 3 dana, druga za 4. Nije kraj svijeta ako dođe i za 5 dana. Doći će kako god.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Pitanjce za vas iskusne, koji 27 inč monitor bi vi kupili? Jel se isplati kupiti preko Alze mislim uspoređivanjem cijena kod njih i kod nas. I također me zanima, mogu li uzeti na R1 račun ?

 

 

11 godina
offline
Re: Alzashop
Markić7 kaže...

Prekjučer nešto naručio ii procjenili su da je vrijeme isporuke 13.4  Zar nije to predugo ??? Neki od vas kažu da ste dobili paket u roku od 4 dana. 

 

 

 Slijep sam, nvm

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2016 1:29 (_mark0_69).
13 godina
offline
Re: Alzashop
Markić7 kaže...

Pitanjce za vas iskusne, koji 27 inč monitor bi vi kupili? Jel se isplati kupiti preko Alze mislim uspoređivanjem cijena kod njih i kod nas. I također me zanima, mogu li uzeti na R1 račun ?

 

 

 Mislim da preko tvrtke imaš 25% (R1).

Mislim da ima dobar BenQ 27" . Ja sam mislio taj, ali onda sam uzeo 32". Ali ovisi za šta ti treba monitor opet.

 

Ne kužim ovo.:

https://www.alzashop.com/27-benq-gw2765ht-d2144513.htm?catid=188533642560x1440 => 400 eura

https://www.alzashop.com/27-benq-xl2720z-d604757.htm?catid=188533641920x1080 => 480 eura (ja svojeg 32" platio 480) [nvm, 144Hz]

 

Ak oti je za gejming pogledaj si na TFT central  slično koliko i je MS, input lagg, ghosting.

 

Ja imam 25" acera i odličan je za video igre i ima super boju. 1200kn me koštao ja mislim. Prije negdje godinu dana. Mislim da je sad skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2016 3:14 (tigerija).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Alzashop je izvan Hrvatske, a pdv se plača u onoj zemlji di kupujes tj u EU. Dali je uopče moguče skidati pdv ako se kupuje izvan Hrvatske ??? 

 

Sto se tiće tvojeg pitanja, monitor nije za gaming nego za uobičajenu multimediju. Gle volim lijepe fotografije i uređivati slike pa bi najvjerniju tj najljepšu sliku. Prijatelj je pričao da neki monitori imaju loše nešto pa ne pokazuju najvjerniju crnu boju nego su malo blijede. 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Nisu mi dali track broj ?? jeste li vi dobili ? dobio sam link na kojem mogu vidjeti detalje za svoj nalog za kupovinu na alzi ali ništa više od toga. 

 

 

11 godina
offline
Alzashop

jel ima netko vaucher code za alza shop, htio bi kupiti curi parfem jer su dosta nize cijene....

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pozdrav ekipa,

 

je li tko imao iskustva sa registriranjem podataka za kupovanje preko firme da bi se PDV izbio?

 

 

sochni
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
Soche kaže...

Pozdrav ekipa,

 

je li tko imao iskustva sa registriranjem podataka za kupovanje preko firme da bi se PDV izbio?

 

 

 Mislim da je netko prije napisao. Moraš listati par strana u nazad...

13 godina
offline
Re: Alzashop

R1 racun postoji samo u HR, ako uzimas izvana moraju ti navest sve podatke firme, ime adresu drzavu i OIB...

 

 

Alienware m17x R4,7970m,32gb ram,1x256gb ssd,2x500gb ssd
7 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Platio sam jučer Paypal balanceom, dobio račun od Paypala i email od Alze "Thank you for choosing Alza. Your order has been successfully created, and we'll keep you updated on its progress via email."

 

Kada odem na my orders na Alzashop piše mi "Čekejte - Awaiting payment, the goods are reserved"

 

Zašto ako sam već platio, novce više nemam na Paypal balanceu, prebačeni su na njih. Nemam ni opciju da platim ponovno u njihovom interfejsu (što bi bilo logično ako je status "awaiting payment), tako da se nadam da samo verificiraju uplatu ili tako nešto.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Alzashop

Na koliko foruma ćeš još kukati oko banalne stvari?

Pa logično da mora proći određeno vrijeme da bi se uplata procesuirala pobogu, a ti čim si kliknuo već trčiš kukati.

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Alzashop

pozz

 

ima li načina da kupim na alzi sa uk domene?

 

našao monitor,u kunicima 2600 preko uk domene,preko com domene 3150 :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Amormian kaže...

pozz

ima li načina da kupim na alzi sa uk domene?

našao monitor,u kunicima 2600 preko uk domene,preko com domene 3150 :S

 Nikad mi nije palo na pamet! Takve razlike??

Što se dogodi kad na uk ubaciš u  košaru?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 21:52 (CyberDemonVZ).
9 godina
offline
Re: Alzashop
CyberDemonVZ kaže...
Amormian kaže...

pozz

ima li načina da kupim na alzi sa uk domene?

našao monitor,u kunicima 2600 preko uk domene,preko com domene 3150 :S

 Nikad mi nije palo na pamet! Takve razlike??

Što se dogodi kad na uk ubaciš u  košaru?

 evo sad probao,ide ono sve do plaćanja..

 

na uk domeni je 290 funti(13% popusta),dok je na com domeni 420 eura :S

12 godina
offline
Re: Alzashop

Probao si platiti? Što se dogodi?

Ajde, budi hrabar :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Ali kad odabereš shipping adresu to ti se promjeni. Nemožeš to zaobići. Caka ti je u porezu. 
Dakle kad odabereš HR 25% pdv i cijena bude drugacija.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
9 godina
offline
Alzashop

da,neće mi uhvatit postal code za hr -.-

 

bem li ti sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Amormian kaže...

da,neće mi uhvatit postal code za hr -.-

 

bem li ti sve.

 Imaš hrpu "Iraca" na forumu :D

Postani dobar s nekim i saznaj kad stiže na odmor u Hr :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Alzashop

zna li tko prihvaća li alza debitnu VISA karticu? od PBZ-a točnije.

 

za Paypal način vidim da primaju, tako da mogu i tako. ali nema smisla davat proviziju paypalu ako ovi primaju debitne kartice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop
Ja uvijek placam visa kreditnom (revolving)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alzashop
picajzla0707 kaže...
Ja uvijek placam visa kreditnom (revolving)

 ma pitao sam za ovu sa tekućeg. debitna. u suprotnom moram koristit paypal.

11 godina
offline
Re: Alzashop
ranko091 kaže...
picajzla0707 kaže...
Ja uvijek placam visa kreditnom (revolving)

 ma pitao sam za ovu sa tekućeg. debitna. u suprotnom moram koristit paypal.

 hm, probaj se raspitati u banci

u svakom slučaju imaju plaćanje visa karticom, jel mora biti kreditna ili može i debitna, nisam siguran

7 godina
neaktivan
offline
Alzashop

https://www.alzashop.com/msi-gtx-1060-x-6g-gaming-d4367058.htm Planiram ovo nabavit

Sta kazete za trgovinu ? Jel sve stigne na vrijeme ? Nece bit problema s carinom ili nesto ? Nikad ovako elektroniku nisam kupovao izvana. Sto napraviti ako u nekom slucaju stigne savinuta kartica ili neispravna ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice