CroGrid - Hrvatski racing klan

poruka: 8
|
čitano: 2.397
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

CroGrid klan pokrenut je još prošle godine, tada isključivo za Race Driver: GRID.

Sada je proširen i na ostale popularne racing igre; GTR 2, rFactor itd...

Uglavnom, naš klan traži nove članove kako za utrke, tako i za rasprave o trkaćim igrama.

Osim PC-a igara, možete raspravljati i o vašim omiljenim (postojećim i nadolazećim) konzolaškim ekskluzivama poput GT 5 ili pak Forza Motorsporta 3...

Forum je već aktivan, a pred završetkom je i nova web stranica za koju su svi prijedlozi i svaka pomoć dobrodošli.

 

Ukoliko ste zainteresirani, posjetite naš CroGrid klanski forum i saznajte sve što vas zanima.

Svi dobronamjerni posjetioci su dobrodošli.

Vidimo seCool

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

Grid mi je najdraža igra s autima. Grafika je nešto nevjerovatno. Igra bi je, ali moj extremni PC je nemože pokrenit. Možda počnen sad igrat koju igru a autima u multiplayeru. I jeli bolja igra GTR 2 ili Toca race driver 3. Na obe igre grafa se čini odlično (ali ne kao u Gridu Plač) i koja je od te 2 ige bolja za multi i naravno da je više ljudi igra tj. popularnija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CroGrid - Hrvatski racing klan
Cherina15 kaže...

Grid mi je najdraža igra s autima. Grafika je nešto nevjerovatno. Igra bi je, ali moj extremni PC je nemože pokrenit. Možda počnen sad igrat koju igru a autima u multiplayeru. I jeli bolja igra GTR 2 ili Toca race driver 3. Na obe igre grafa se čini odlično (ali ne kao u Gridu Plač) i koja je od te 2 ige bolja za multi i naravno da je više ljudi igra tj. popularnija.

A  čuj, zavisi o izboru...GTR 2 je teži.

Uostalom, ovo je tema o predstavljanju klana, gore ti je link na forum, regaj  se i tam raspravljaj... :)

To je i svrha našeg klana i foruma.

Toca 2 ti sigurno dela, igraj nju, legendarna je.

 

Da se nadodam na moj prvi post;

 

NAPOMENA

 

Kad posjetite naš forum , vidjet ćete nickove koji počinju sa CroGrid - to su nickovi 5 glavnih, standardnih članova klana, koji su ujedno i moderatori.

Zato molim sve da kod registracije NE upotrebljavaju CroGrid u svom nicku (nije problem odabrati neki drugi nick).

Kad i ako isti postanu punokrvni članovi klana, na njihov zahtjev lako se tada promijeni nick.

Za sada, on je rezerviran za 5 članova:

 

CroGrid-Core2Duo

CroGrid-Electrus

CroGrid-Madboy

CroGrid-Montoya

CroGrid-tkolega2

 

Eto, sad su svi uvjeti rečeni, posjetite nas i pridružite se raspravama.

Hvala

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

Od prošlog posta neke su se stvari promijenile, tako da ga više ne uzimajte kao primjer.

 

No da ne duljim, primamo sve zainteresirane za GTR 2, rFactor i GRID, a naravno i druge igre ukoliko bude interesa.

Svi koji su željni utrkivanja i dobre zabave dobrodošli su.

Posjetite CroGrid forum i postanite naš član.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

Zainteresiran za rFactor!

KOji če se mod vozit?

Najbolja stvar u Zagrebu ? Vlak za Split :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CroGrid - Hrvatski racing klan
maky kaže...

Zainteresiran za rFactor!

KOji če se mod vozit?

To se lako tam dogovorimo, glavno da ima ko voziti.

Treba bacati prijedloge i onda odlučiti.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

U srijedu, 16.09.2009. organiziramo turnir CroGrid BMW Cup 1 u GTR 2.
Prijave i pravila u linku iznad.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CroGrid - Hrvatski racing klan

                                                                         ---OBAVIJEST---

 

Od sad smo na novom forumu: crogrid.hcl.hr.

 

Također, tu je i naš Xfire Community: CroSimRacingForum tema

 

 

U tijeku su i prijave za Porsche 997 GTR Cup turnir, prijaviti se možete jo danas.

 

Eto, dosta novosti ali dobrih fala Bogu.

Mislim da je sve objašnjenoNamigiva

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice