Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

poruka: 42
|
čitano: 12.030
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez".
15 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Za Bug je, znači, službena verzija događaja od 11. rujna - teorija urote.

 

Bravo, vrlo radikalno i angažirano.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
lmutak kaže...

 nemojte pliz počimat

6 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
uuY kaže...

Za Bug je, znači, službena verzija događaja od 11. rujna - teorija urote.

 

Bravo, vrlo radikalno i angažirano.

 

Koliko je tebi godina?

14 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez
ja sam tadašnjih dana bio uvijeren da su amerikanci sami zakucali te avione u nebodere,ali kako idu godine i kad čitam novine o tome kako se svakih nekoliko dana negdje islamisti ili raznesu bombom,ili nekako drukčije naprave pokolj vjerujem u službenu verziju događaja da su se to islamisti zabili
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
blackalbum kaže...
ja sam tadašnjih dana bio uvijeren da su amerikanci sami zakucali te avione u nebodere,ali kako idu godine i kad čitam novine o tome kako se svakih nekoliko dana negdje islamisti ili raznesu bombom,ili nekako drukčije naprave pokolj vjerujem u službenu verziju događaja da su se to islamisti zabili

 Ajd ok dobro za tebe, barem sad moš puno mirnije spavat a to je najbitnije.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/teorije-zavjere/43986.aspx?page=62&jumpto=5722680&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
blackalbum kaže...
ja sam tadašnjih dana bio uvijeren da su amerikanci sami zakucali te avione u nebodere,ali kako idu godine i kad čitam novine o tome kako se svakih nekoliko dana negdje islamisti ili raznesu bombom,ili nekako drukčije naprave pokolj vjerujem u službenu verziju događaja da su se to islamisti zabili

 duh pokojnog džemala bijedića stalno je ponavljao "daj men' da malo vozim" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
online
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Louis Pluto kaže...

Baksa na aparatima...

Hahahahaha! Evo, već pečem kokice i s nestrpljenjem očekujem dokaze o "inside jobu".

 

(odlična strategija te hakerski skupine da si dignu popularnost, odnosno da ljudi uopće čuju za njih )

11 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
ludizao kaže...

Mogu kad ispeku zanat razotkriti i program Apollo. Tamo je veća lova 

Zašt ne bi razotkrili da je Zemlja ravna ploča. Tu je najveća lova. 

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 18:15 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote

Hočeš reći da Zemlja nije ravna ploča? Doduše malo neravna, ali i dalje ploča.

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 20:23 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
mbaksa kaže...

Hahahahaha! Evo, već pečem kokice i s nestrpljenjem očekujem dokaze o "inside jobu".

 

(odlična strategija te hakerski skupine da si dignu popularnost, odnosno da ljudi uopće čuju za njih)

 To im je velika greška, svatko se može promovirati, ali ono što je zaista teško je ostati u sjeni, untraceable 

Trust nobody, become the best !
11 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
ludizao kaže...
markoBT kaže...

Hočeš reći da Zemlja nije ravna ploča? Doduše malo neravna, ali i dalje ploča.

 

Zemlja je planet, nepravilnog kuglastog oblika, čija se kora sastoji od velikih neravnih ploča. Imaš li još koje pametno pitanje?

Ma daj, ti si stvarno otiša na kvasinu. Zemlja nepravilna kugla?

 

Znaš li ti da je Zemlju napravija bog, a kako je bog svemoguć i sveznajući, tako zna i matematiku i zna da je sferna geometrija zajebanija stvar od ravninske. I sad da nas tako zajebe da napravi Zemlju kao kuglu. Ne dolazi u obzir. Nebi on to nama napravija. Nikad! 

42
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
CTN962 kaže...

Visak kaže:Ovo je jedan od glupljih argumenata. Upravljati avionom u letu može svatko, a ovi su bili i na tečaju. Ono što ne može svatko je poletjeti i sletjeti.

 

Molim, te objasni to malo podrobnije.

 

 

Kao prvo koje si ti to zrakoplove letio, a da su teži od 10 tona mtw, tako da možeš tvrditi da je jednostavno na ruke držati kurs i visinu sa tolerancijom od 2-3 stupnja i 10 metara.

Kao drugo, otkud netko tko je prošao samo "tečaj" može znati točan power settings za Boeing 777 da bi održavao određeni rate of descent i točno pogodio u jednu točko teško vidljivu na više od 10nm

Kao treče: zašto su udarili u clean configuration modu gdje je največa stall speed margina i automatski se mora brže letjeti i oscilacije su prilično velike kod zrakoplova težeg od 150 tona mtw. Zar nije bilo jednostavnije izvuči full flaps i približiti se minimalnom brzinom radi točnosti udara.

Budući da ti to vjerojatno znaš, molim te objasni jer ja nisam letio ništa teže od 2 tone mtw sa dva motora

 

Hvala

 Kad me frend pozvao da letim s njim, čim smo se odlijepili predao mi je komande, još dok smo penjali. Poslije me pitao hoću li sam sletjeti, što sam naravno odbio. A znao je da mi je jedino iskustvo letenja iz borbene simulacije. Istina, nije to bio 777, ali ti dečki su letjeli 777 na simulatoru. Tisuće običnih ljudi svakodnevno upravlja tim avionima u simulatoru i slijeću bez problema pa bi valjda i ovi uspjeli pogoditi te sitne neboderčiće. Ili je što, CIA nagovorila prave pilote da se zabiju?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice