Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila 15.

poruka: 8
|
čitano: 4.134
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila 15.".
11 godina
offline
Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila 15.

No gdje je kakav torrent link do tog filma?

 
4 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila

U članku, samo što si bio lijen kliknuti na poveznicu pa nisi pronašao.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
15 godina
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila
xtimex kaže...

No gdje je kakav torrent link do tog filma?

 recimo ovdje https://www.thefanimatrix.net/download.html - link ti je u članku, samo eto nije direktno na torrent nego na stranicu...

5 godina
protjeran
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila
Da, sve je teže vlastitim prstićima (i uporabom 2kb resursa mozga) upisati, u recimo TPB, FaniMatrix.
Pis on ju, tu :P
15 godina
suspendiran
offline
Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila 15.

.. kad se prisjetim 'novinarskih' natpisa u vezi zakona, litara suza i žuči koje su 'novinari' (portali) prosipali, najavom kazni za link na 'zamp' sadržaj.. a eto sad povodom godišnjice i bug možda neoprezno stavlja link na torrent-film, komercijalni sadžraj.. koji ako nije u public domeni, tad je kazneno djelo, piraterija-distribucija.

-postoji li neki text gdje vlansik filma daje to pravo? Nema veze što svi 'znamo' da je free.. nego se u pravnim poslovima traži 'papir' tj dozvola/licenca vlansika, bez tog je krađa. Ima li bug takvu dozvolu-izjavu? Ja je ne vidim..

 

Disclaimer

"The Fanimatrix" is intended as a celebration of the Warschowskis Brothers' vision and in no way is it affiliated with the Brothers, Silver Pictures, Village Roadshow Pictures or Warner Brothers Pictures.

It is a FAN-FILM and is intended merely for the sheer enjoyment of "Matrix" and martial arts/science fiction fans everywhere. This film CANNOT be used for any sort of promotional material nor for any means of financial gain. Although copyrighted materials (e.g. music and sound fx) do appear in this film, we hope that the spirit of goodwill will prevail in allowing us to feature their work on our movie in the hopes that it will promote their own talents.

If you enjoy the works of any artists featured within this film, it is our sincere hope and request that you go out and show your support for buying their products. If you object to any copyrighted material used within this film, kindly contact us and the offending property will be removed IMMEDIATELY without question.

 

dakle, u filmu se koristi copyrighted materijali koje autor ne može poklanjati, dok je bug ipak komercijalan časopis pa tako i njegov portal (ako se na bilo koji način zarađuje.. sam rejting stranice, sadržaj je tad reklama, komercijala).

 

-evo kao prilika za testiranje zakona, dosljednosti.. i pitanja koliko-kako se pridržavati ponekad kontradiktornih zakona (podsjetnik da je nedavno u EU filmski loby dobio željeno..). Bolje ovako 'fakultativno' nego na nekom ozbiljnom primjeru?

-free stvari se mogu sherati između korisnika (kranjeg konzumenta..) ne između ovakvih protala, bug, jer je to kako god se okrene komercijala pa tako ne možete distribuirati ništa komercijalno za što nemate izričitu dozvolu vlansika (i ugovor koji to potvrđuje, distribucijski..). npr ne možete hostati za download win-ISO, čak ni .net i directx.. jer bi kad-tad pokupili kaznu. Pošto je za torente već kažnjen TPB .. može biti i bug. Zar ne? :)

 

-možda se varam, vjerojatno.. no tad nema štete/rizika. :) Jesu li bugovci sigurni, pravnici klimaju potvrdno ili podižu obrvu?

 

edit: .. i da, bug je OK, u pravu. disclaimer. :))

-jer daje link na stranicu (vlasnika) na kojoj je link.. no to je 'sitnica' koju treba znati, ako netko postavi pitanje, npr ako stigne kazna zampa.. :) pa kao if-then predviđen scenarij.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 12:26 (ihush).
 
5 6 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila
Ihush koga briga. Puno gore stvari ne stimaju i nisu po zakonu, pa se zivi. Meni je bilo zanimljivo procitati tekst i saznat informaciju koju nisam znao, umjesto da je nisu objavili zbog "papira i zakona".
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila
Promasio si bît teksta.
15 godina
offline
Re: Najstarija aktivna torrent datoteka proslavila
Hostile kaže...
Ihush koga briga. Puno gore stvari ne stimaju i nisu po zakonu, pa se zivi. Meni je bilo zanimljivo procitati tekst i saznat informaciju koju nisam znao, umjesto da je nisu objavili zbog "papira i zakona".

 eo, mene. jednom sam stavio link na stranicu koja samo objavljuje status krekiranja igara (NE download!) - dakle, samo informacija - i bržebolje su mi to uklonili. ihush ima point no malo je, uobičajeno, elaborantan 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice