Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

poruka: 7
|
čitano: 3.652
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t".
15 godina
offline
Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

fala za izvrsno napisanu recenziju. potaknula me na ni ne pokušavanje gledanja. i tak imam na disku zaostatke koje sam si još dužan, a život je pimpek - najkraći kad ga najviše trebaš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija
Obožavam Komorčecove filmske kritike!

No, iako treba popratiti, pa i popljuvati ono što pljuvačku zaslužuje, volio bih kada bi videofilmskom dreku posvetio manje redaka, a više se posvetio onome što je vrijedno pažnje. Pa predlažem sustav 2u1 - odnosno, dvije kritike u jednoj objavi: stanoviti broj rečenica o onome što izbjeći treba, te veći dio ostatka teksta o kakvom-takvom (recentnom) remekdjelu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2024 18:30 (Bonjo).
 
2 0 hvala 1
2 mjeseca
offline
Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

Super recenzija užasno dosadnog klišejastog filma. Potpisujem svaku riječ iako samo bio jedan od onih koji su ''šmugnuli iz kina''...neizdrživo...

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

Zbog ovakvog smeća EU bi trebao uvest uredbu da dobiješ potpun povrat novca ako izađeš iz kina ranije od 25% njegovog trajanja. Ne gledam i ne skidam filmove loše kvalitete poput CAM, HDTS.. verzija ali za ovaj sam napravio iznimku i nakon 20min odustao od gledanja. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

Dragi moji ljudi, morate se pomirit s činjenicom da ste postali stari prodnje i da će vas teško zabavit više ikakav film jer ste već sve vidjeli i što ti meni imaš pričati koliko benzina trošim u zimskim uvjetima... i ne, to ne znači da kažem da je film dobar ili da ga treba gledat, samo da niste ciljana publika. Uostalom, pogledajte neki od špijunskih filmova iz svog djetinjstva, tipa prvi od Bonda, Mr. No, čisto da se podsjetite koji je to tek bio proljev a uspio je stvoriti franšizu. I ponavljam, samo niste ciljana publika

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija o t

Još ni Barbie nisam pogledao kuda sad već brže bolje i ovo....vjerujem da su oba dobra

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Argylle: Misteriozni špijun ili kratka lekcija
Ges kaže...

Dragi moji ljudi, morate se pomirit s činjenicom da ste postali stari prodnje i da će vas teško zabavit više ikakav film jer ste već sve vidjeli i što ti meni imaš pričati koliko benzina trošim u zimskim uvjetima... i ne, to ne znači da kažem da je film dobar ili da ga treba gledat, samo da niste ciljana publika. Uostalom, pogledajte neki od špijunskih filmova iz svog djetinjstva, tipa prvi od Bonda, Mr. No, čisto da se podsjetite koji je to tek bio proljev a uspio je stvoriti franšizu. I ponavljam, samo niste ciljana publika

 Dragi moj, a koja je to ciljana publika, jer ako je film flop u prodaji ulaznica, očito nije dopro do nje?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice