Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

poruka: 14
|
čitano: 3.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama".
9 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Napokon jedan proizvodac normalan pa izostavlja taj glupi notch kojeg nitko ne zeli iako ga sve glupe tvrtke forsiraju.

Mene nikad nije zanimao dizajn, niti ce me ikada zanimati jer koristim mobitel radi funkcionalnosti a ne radi izgleda

 
4 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijam
Am I a Joke To You?

 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Jesu kompanije počele zapošljavati studente filozofskog ili ekonomije da im dizajniraju uređaje?

Na stranu ova kocka iza gdje je kamera (glupost za sebe), Gdje je nestao zdrav razum? Kad je postalo normalno raditi nesimetričnu gornju i donju stranu?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijam
marsovac zemaljski kaže...

Napokon jedan proizvodac normalan pa izostavlja taj glupi notch kojeg nitko ne zeli iako ga sve glupe tvrtke forsiraju.

Mene nikad nije zanimao dizajn, niti ce me ikada zanimati jer koristim mobitel radi funkcionalnosti a ne radi izgleda

 Pa kinezi su to realno rjesili, nema notcha sve ekran. Izlazi motorizirana kamera. Ovaj dizajn kasni par godina.

16 godina
offline
Re: Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijam
Svake godine izlaze sve grđi i grđi.
😑
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Nakon ovog dizajna mogu komotno otkazati iducu generaciju. 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

bar nisu ko uzeli najgore od oba svijeta ko Huawei, notch + zakrivljeni rubovi ekrana = bljuvotina

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 1 hvala 1
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijam
Eto izgleda gore nego na "krivim" fotografijam...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Trenutno smo u eri jako ružnih mobitela haha. Zar ne može mobitel višeg ranga jednostavno imati prednju kameru ko OP7 Pro? I kaj će prosječnom korisniku 67 stražnjih kamera? 

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Možda i jest ružan, ali ima svoje niše - one koji žele "čisti" Android te one kojima je bitna fotografija jer to ipak jest ponajbolja kamera na mobitelu tako da će se kupovati čak i da su stavili rupu na sredinu ekrana.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

7 ljudi sa TD vole da im tvrtke razmisljaju umjesto njih i da im namecu sto oni misle da je u trendu.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Evo ga i na videu. Nije toliko tragičan estetski kao trojka, ali opet...

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=4SHR3D05yz8

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijama

Odlicno, nadam se da ce vrijediti za XL verziju - sa tim glupim rupama i izrezima.

 

I da ce se taj trend nastaviti dalje. Uostalom, nek maknu sve gore naprijed osim dva zvucnika i mikrofona,

u zivotu nisam koristio tu prednju kameru, a vjerujem da takvih ljudi ima dosta (zene excluded).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 4 prikazan na pravim fotografijam
Realno stanu i kamera i dodatni zvučnik i ir blaster gore na čelo moba bez beda. Bez čega definitvno mogu su ti senzori i điđe za skeniranje lica. Kaj fali brzom fingerprint senzoru straga ili sa strane? Samo rade ta sranja da nabiju cijenu proizvodu...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice