Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

poruka: 23
|
čitano: 4.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših ".
8 godina
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

meni je klizni mehanizam na mixu bolji.

 

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
T700 kaže...

meni je klizni mehanizam na mixu bolji.

 

zauzima previše prostora... mix ima premalu bateriju, da nema mehanizma mogla je biti veća.

 

nego, cijena ovog Honora nije baš neka sreća...

 

5000+ kuna za mobitel koji nema OIS na kameri, nema IP certifikat, nema AMOLED ekran, nema HDR ekran, nema bežično punjenje... očekivao sam cijenu 4000max, a 3500 nakon 2-3 mjeseca u prodaji, i to bi bilo realno, počeli su i oni prepumpavati cijene i nazivati poluproizvode "flagship" uređajima.

 

za cca 5500 se kupi Galaxy Note 9 koji obriše pod ovim kinezom u svakom segmentu, a za 4500 se kupi S9 plus koji nudi ipak dosta više od ovog Honora.

 

Radi se o uređaju iz mid-high segmenta, a ne flagship segmenta... pa nek drže cijenu slobodno, baš me zanima tko ća ga kupit po toj cijeni kad konkurencija nudi "flagship" kategoriju po istoj ili čak manjoj cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 15:30 (lllnuclearlll).
7 godina
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

Ne mogu se načuditi činjenici da su se mobiteli od nekih 500-600 € počeli nazivati "affordable" odnosno "cheaper"  

Gdje je sve krenulo krivo? Ili smo svi mi postali bahato bogati?

 
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših
Honor modelima brzo pada cijena. Za mjesec-dva će biti oko 400€. Moraš biti jedino neupućen da ga ideš sada kupiti po cijeni za koji ide OP6T, S9+, P20 Pro.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

mobitel je dobar, ali mi nije jasno kojom logikom honor želi uzeti ovoliko novca za mobitel, kakav god on bio...Honor nije premium brend, kao što to nije ni huawei...ili si premium od svog početka ili nisi...i jedno i drugo su prvo bili neki jeftini mobiteli koji su trajali taman dovoljno dok ne skupiš za novi, pa su sad odjednom postali ili postaju premium brendovi...Premium brendovi su Apple, Samsung, Sony, Nokia i Blackberry...svi ostali nisu, niti će ikada biti

Moj PC  
1 19 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
tomko kaže...

mobitel je dobar, ali mi nije jasno kojom logikom honor želi uzeti ovoliko novca za mobitel, kakav god on bio...Honor nije premium brend, kao što to nije ni huawei...ili si premium od svog početka ili nisi...i jedno i drugo su prvo bili neki jeftini mobiteli koji su trajali taman dovoljno dok ne skupiš za novi, pa su sad odjednom postali ili postaju premium brendovi...Premium brendovi su Apple, Samsung, Sony, Nokia i Blackberry...svi ostali nisu, niti će ikada biti

Nidje veze ni smisla. To nesto k'o plava krv, plemicka porodica i to? :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Premium brand se postaje ili prestaje biti. Samsung u početku to nije bio, a Nokia sad to vise nije
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
southy kaže...
Premium brand se postaje ili prestaje biti. Samsung u početku to nije bio, a Nokia sad to vise nije

 

Ma iskreno - da mi sada neko ponudi besplatno (dakle, da cijena nije faktor) da biram izmedju bilo kog Samsung telefona ili bilo kog Huawei, mislim da bih odabrao Huawei.

16 godina
neaktivan
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

Nevjerojatno kako niti jedan Android mobitel nema preklopljeni OLED panel ispod donjeg ruba, pa da ekran ispadne do kraja, do donjeg ruba. Svi imaju tu donju usnu. Ne kužim čemu asimetrija. Bolje da svi izgledaju kao S9...

Jedino iPhone uspio, navodno je skupo to izvesti. Baš me zanima da li će S10 to eliminirati ili će se prokrijumčariti s malom donjom usnicom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
southy kaže...
Premium brand se postaje ili prestaje biti. Samsung u početku to nije bio, a Nokia sad to vise nije

 Nope, premium brendovi su ovih 5 koje sam naveo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
knight kaže...
tomko kaže...

mobitel je dobar, ali mi nije jasno kojom logikom honor želi uzeti ovoliko novca za mobitel, kakav god on bio...Honor nije premium brend, kao što to nije ni huawei...ili si premium od svog početka ili nisi...i jedno i drugo su prvo bili neki jeftini mobiteli koji su trajali taman dovoljno dok ne skupiš za novi, pa su sad odjednom postali ili postaju premium brendovi...Premium brendovi su Apple, Samsung, Sony, Nokia i Blackberry...svi ostali nisu, niti će ikada biti

Nidje veze ni smisla. To nesto k'o plava krv, plemicka porodica i to? :)

 Nema veze sa tim sta si naveo, nego su jednostavno to premium brendovi i tu prestaje sva rasprava

12 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na

A po ćemu je to Nokia premium brand? Znaš da je to sad kineska firma koja samo ima slavno ime Nokia? Šta to Nokia kao premium brand nudi? I šta uopće znači premium brand? Šta to premium brandovi (tih 5) nude i imaju bolje nego neki drugi brandovi?

 

Blackberry? Šta taj brend proizvodi trenutno i tko to kupuje?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 21:13 (dje-CAk).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
dje-CAk kaže...

A po ćemu je to Nokia premium brand? Znaš da je to sad kineska firma koja samo ima slavno ime Nokia? Šta to Nokia kao premium brand nudi? I šta uopće znači premium brand? Šta to premium brandovi (tih 5) nude i imaju bolje nego neki drugi brandovi?

 

Blackberry? Šta taj brend proizvodi trenutno i tko to kupuje?

Nokia začetnik mobilne industrije i najlegendarniji mobilni brend u povijesti, Apple kao predvodnik revolucije sa običnih na pametne mobitele, Sony kao nasljednik legendarnog brenda sony ericsson, Blackberry kao najmoćniji poslovni mobitel oduvijek, čak je samsung od svih ovih 5 najmanje premium, ali eto...dodao bih još HTC, koji je 6. i posljednji premium brend u mobilnoj industriji. Ovih 6 imena ima takvu težinu kad se nalaze kao natpis na nekom mobitelu, a svi ostali meizu popo corn honor huawei oppo notmi redmi bolje da uopće ne stavljaju natpise na mobitele jer nisu premium i gotovo

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 21:23 (tomko).
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
tomko kaže...
dje-CAk kaže...

A po ćemu je to Nokia premium brand? Znaš da je to sad kineska firma koja samo ima slavno ime Nokia? Šta to Nokia kao premium brand nudi? I šta uopće znači premium brand? Šta to premium brandovi (tih 5) nude i imaju bolje nego neki drugi brandovi?

 

Blackberry? Šta taj brend proizvodi trenutno i tko to kupuje?

Nokia začetnik mobilne industrije i najlegendarniji mobilni brend u povijesti, Apple kao predvodnik revolucije sa običnih na pametne mobitele, Sony kao nasljednik legendarnog brenda sony ericsson, Blackberry kao najmoćniji poslovni mobitel oduvijek, čak je samsung od svih ovih 5 najmanje premium, ali eto...dodao bih još HTC, koji je 6. i posljednji premium brend u mobilnoj industriji. Ovih 6 imena ima takvu težinu kad se nalaze kao natpis na nekom mobitelu, a svi ostali meizu popo corn honor huawei oppo notmi redmi bolje da uopće ne stavljaju natpise na mobitele jer nisu premium i gotovo

Daj molim te... Jedini pravi brand mobitela je Motorola... Proizveli su prvi mobitel i bez njih ne bi uopće bilo mobitela... Ovi svi ostali se mogu sakrit pred Motorolom... 

 

mislim... filozofija ti je stvarno... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 21:46 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

"Recimo i kako ugrađeni dual frekvencijski GPS senzor ima preciznost do 15 metara."

Pa ovo baš i nije nešto za hvaliti se. I kakav je to dual frekvencijski GPS senzor?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
dejo6 kaže...

"Recimo i kako ugrađeni dual frekvencijski GPS senzor ima preciznost do 15 metara."

Pa ovo baš i nije nešto za hvaliti se. I kakav je to dual frekvencijski GPS senzor?

 možda misle do max 15 metara(?), što je normalna brojka. Obično je to bliže 5m, ali u lošim uvjetima može bit do 15.

dual frequency GPS:
https://beebom.com/dual-frequency-gps-vs-single-frequency-gps/

trebao bi omogućiti prije svega brži lock. Za preciznost nisam baš siguran jer koliko sam upućen preciznost ovisi o atmosferskim uvjetima. Savršena preciznost se može dobiti jedino uvođenjem fiksnih odašiljača na zemlji preko kojih bi radila rekalibracija.

6 godina
offline
Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo naših

a kamera je predobra...

na prvoj slici se vidi kako je ubio realno stanje

i to je tako kod svih androida...ajmo nabrijat boje to ljudi puše...što jače boje to je kvalitetnija slika....logično!

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:29 (frki16).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Nokia premium brend. Šta sve čovjek neće pročitati na forumima.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
tomko kaže...
knight kaže...
tomko kaže...

mobitel je dobar, ali mi nije jasno kojom logikom honor želi uzeti ovoliko novca za mobitel, kakav god on bio...Honor nije premium brend, kao što to nije ni huawei...ili si premium od svog početka ili nisi...i jedno i drugo su prvo bili neki jeftini mobiteli koji su trajali taman dovoljno dok ne skupiš za novi, pa su sad odjednom postali ili postaju premium brendovi...Premium brendovi su Apple, Samsung, Sony, Nokia i Blackberry...svi ostali nisu, niti će ikada biti

Nidje veze ni smisla. To nesto k'o plava krv, plemicka porodica i to? :)

 Nema veze sa tim sta si naveo, nego su jednostavno to premium brendovi i tu prestaje sva rasprava

 

 Covjek trola, ignorisite ga. :)

14 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Svaka firma ima svoj flagship. Ovo je flagship firme honor. Dakle najbolje što oni trenutno nude. Cijena ovog honora je oko 570 eura kako kaže gsmarena to je u rangu dosadašnjih honor flagshipa.
I uostalom ako vam se honor ne sviđa ne trebate obraćati pažnju na njega. Ja imam honor 8, honorov flagship iz 2016. dvije godine i zadovoljan sam honorom. Ove godine gledam i čekam honor 20. Zašto mjenjati firmu ako sam se našao na njoj. A i nikada nisam volio imati ono što ima većina. Tako sam onda furao ericssone dok su svi imali nokie. Samo što sam ja na ericssonu imao prvi ekran u boji na mobitelima doduše 256 boja, ali su svi ostali imali crno bijele 3310. To je bio gušt. I sada baš hoću honora, neću samsunga. Samsunga ima svaka baba u tramvaju.

P.s. osim toga honor sada ima gpu turbo što je meni recimo zanimljivo. Svatko ima svoje gušte, zašto bi svi bili isti.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 4:26 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Oldy kaže...
Svaka firma ima svoj flagship. Ovo je flagship firme honor. Dakle najbolje što oni trenutno nude. Cijena ovog honora je oko 570 eura kako kaže gsmarena to je u rangu dosadašnjih honor flagshipa.
I uostalom ako vam se honor ne sviđa ne trebate obraćati pažnju na njega. Ja imam honor 8, honorov flagship iz 2016. dvije godine i zadovoljan sam honorom. Ove godine gledam i čekam honor 20. Zašto mjenjati firmu ako sam se našao na njoj. A i nikada nisam volio imati ono što ima većina. Tako sam onda furao ericssone dok su svi imali nokie. Samo što sam ja na ericssonu imao prvi ekran u boji na mobitelima doduše 256 boja, ali su svi ostali imali crno bijele 3310. To je bio gušt. I sada baš hoću honora, neću samsunga. Samsunga ima svaka baba u tramvaju.

P.s. osim toga honor sada ima gpu turbo što je meni recimo zanimljivo. Svatko ima svoje gušte, zašto bi svi bili isti.

Mislim da ti Honor 20 neće izaći... To je prošle godine bila neka fora da su pustili na tržište i Honor View 20 i Honor 20, praktički 2 vrlo slična uređaja... Sumnjam da će to napravit i ove godine. Ovo je taj mobitel koji si čekao...

 

A gle, mobitel je odličan, ali cijena je paprena za ono što nudi, za 3500kn već da, ali ovako... jbg. za iste pare s9 plus ipak nudi dosta više.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 12:59 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Hoće u svibnju, lipnju. Kao i svake godine što se tiče Honora 7, 8, 9, 10.... Pretpostavljam da će biti Honor 20 zbog nove numeracije. Može biti i da će biti i Honor 11. A i nešto se pisalo da će tada i Honor izaći sa svojim 5G uređajem, a koji bi drugi bio nego iz njihove flagship ergele. Uglavnom još ništa konkretno o njemu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 22:27 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Honor View 20 predstavljen i u Europi - evo na
Evo izašlo je nešto o honoru 20. Dakle 20 bez view.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice