Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši

poruka: 34
|
čitano: 11.789
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši".
14 godina
offline
Re: Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši
mario.L_hr kaže...
CroDexter kaže...

P20 Pro, nevjerovatno koliko loše radi slike čim postoji razlika svijetlo-tama. Ima hardware ali software je katastrofa. A kamera je kao glavni feature.

Jesi li ti pogledao galeriju slika koju je čovjek postavio (post iznad tvoga)? Ako jesi daj analiziraj neku od fotografija u kombinaciji svjetlo-tama (ima ih nekolicina) i pokaži nama neukima koliko je to loša kamera. moje, amatersko oko, propustilo je uočiti te loše segmente. Možda je u pitanju ljudski faktor.

Kolega ni na jednoj slici nema kombinacija svijetla i tame. Recimo slikanje kroz prozor ili u stanu u kojem je dio sobe u mraku, a drugi u svijetlu.

Ili recimo soba koja se nalazi u polumraku, a svijetlo dolazi od iza, napravi toliku svjetline sobe da to nije normalno. Nexus 5x napravi tamniju sliku ali puno prirodniju.

Nexus je uređaj star 2,5 godine. Od takvog skupog i najuređaja očekujem da na automatici zna napraviti prirodnu sliku, a ne kvazi sliku. Ovaj to ne zna.
Toliko o tome

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 11:59 (CroDexter).
14 godina
offline
Re: Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši
Timo kaže...
CroDexter kaže...

P20 Pro, nevjerovatno koliko loše radi slike čim postoji razlika svijetlo-tama. Ima hardware ali software je katastrofa. A kamera je kao glavni feature.

nevjerovatno koliko loše trolas, primjetih da ides okolo po temama, koje imaju imalo veze za ovim uredajima, i stalno ponavljas jedno te isto

 

ajde malo odmori koji dan, pa nas ponovno obavijesti koliko su "nevjerovatno lose fotke na P20Pro"

 

u zeljnom iscekivanju tvoga novoga posta, biljezim se sa stovanjem

 

Za tebe je možda trolanje, a možda je samo nezadovoljstvo. I neću odmoriti jer mislim da je kamera overhyped i da prije kupnje treba voditi računa o tome.
"Nevjerovatno loše" se odnosi na to da je to kao jedna od najboljih i najskupljih kamera u mobitelima. Po meni nezasluženo.

Fotke po danu uopće ne gledam. Zanima me lowlight. Zato sam i uzeo mob s tolikim senzorom.

OK. Možda kod manual moda može napraviti čuda ali moje mišljenje je da automatika ne daje dobre rezultate.

Počevši od oversharpeninga pa do nabrijavanja boja što je problem čak i kod fotki po danu. Kao što sam napisao. Hw super, SW loše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 11:44 (CroDexter).
11 godina
offline
Re: Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši
CroDexter kaže...

 

Za tebe je možda trolanje, a možda je samo nezadovoljstvo. I neću odmoriti jer mislim da je kamera overhyped i da prije kupnje treba voditi računa o tome.
"Nevjerovatno loše" se odnosi na to da je to kao jedna od najboljih i najskupljih kamera u mobitelima. Po meni nezasluženo.

Fotke po danu uopće ne gledam. Zanima me lowlight. Zato sam i uzeo mob s tolikim senzorom.

OK. Možda kod manual moda može napraviti čuda ali moje mišljenje je da automatika ne daje dobre rezultate.

Počevši od oversharpeninga pa do nabrijavanja boja što je problem čak i kod fotki po danu. Kao što sam napisao. Hw super, SW loše.

a mozda su u sumi?

 

ljudi koji su ovdje na forumu podijelili galerije svojih fotografija, pokazuju da je bas u tome, gdje je tebi katastrofa, superioriniji od bilo kojeg drugog uredaja trenutno na trzistu, pa makar to bilo i za nijansu

 

podijeli svoje fotke i usporedbe sa ostalim uredajima u istim svjetlo/tama uvjetima pa onda mozes nest i tvrditi, ovako samo tipkas bezveze bez ikakve podloge

 

 

14 godina
offline
Re: Huawei P20 i P20 Pro - Punokrvni prvoligaši
Timo kaže...
CroDexter kaže...

 

Za tebe je možda trolanje, a možda je samo nezadovoljstvo. I neću odmoriti jer mislim da je kamera overhyped i da prije kupnje treba voditi računa o tome.
"Nevjerovatno loše" se odnosi na to da je to kao jedna od najboljih i najskupljih kamera u mobitelima. Po meni nezasluženo.

Fotke po danu uopće ne gledam. Zanima me lowlight. Zato sam i uzeo mob s tolikim senzorom.

OK. Možda kod manual moda može napraviti čuda ali moje mišljenje je da automatika ne daje dobre rezultate.

Počevši od oversharpeninga pa do nabrijavanja boja što je problem čak i kod fotki po danu. Kao što sam napisao. Hw super, SW loše.

a mozda su u sumi?

 

ljudi koji su ovdje na forumu podijelili galerije svojih fotografija, pokazuju da je bas u tome, gdje je tebi katastrofa, superioriniji od bilo kojeg drugog uredaja trenutno na trzistu, pa makar to bilo i za nijansu

 

podijeli svoje fotke i usporedbe sa ostalim uredajima u istim svjetlo/tama uvjetima pa onda mozes nest i tvrditi, ovako samo tipkas bezveze bez ikakve podloge

 

 

Stavio sam primjer fotke u temu za P20. Nakon jednog dana korištenja mogu reći da je mobitel ok ali fotoaparat me definitivno ne oduševljava. Stavit ću i druge fotke da se može usporediti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice