iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

poruka: 50
|
čitano: 11.281
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne ".
15 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

znači, samo jedan bubreg jednokratno, ritualno žrtvovati bogu profita prvorođeno dijete i zatim samo 30 godina po 5 litara krvi mjesečno (donijeti u demižonu na šalter operatera)? pa nije strašno, kad uzmeš da će ti pasti loš kolesterol, tlak se unormaliti, talasemija, sinkopa, mrena i artritis nestati kao da ih nije ni bilo, rizik od tumora svesti na minimum, žena zašutjeti a na razvodnu kutiju vratiti se davno nestala kosa. ako usto još nestane i madež s gujce, uzimam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 11:25 (Ajar).
Moj PC  
27 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
@ Ajar, ma sve 5, ali zasto bi zena zasutjela? 😃
10 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

Tko voli nek izvoli.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
Brk kaže...
@ Ajar, ma sve 5, ali zasto bi zena zasutjela? 😃

 ma ono, malo za promjenu. tek toliko da se čuje sound of silence: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

Jel to preskupo il su nam place premale pitanje je sad? Ili mozda oboje 

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
njuznjuz kaže...

Jel to preskupo il su nam place premale pitanje je sad? Ili mozda oboje 

Pa što se tiče našeg prosječnog standarda i prosječne plaće to je debelo preskupo, većini Hrvatske koja je na žalost na minimalcu je ovo kao da trebaju kupiti svemirski brod. Gledano to i nije uređaj za siromašne, ali 1500€ je stvarno pretjerana cijena za mobilni uređaj koji nije ništa specijalno drugačiji ni bolji od onih za 500€.

Ovaj uređaj će biti isključivo za prikaz statusa u društvu i ništa više. 

14 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

64GB model je za sirotinju.. vrlo pristupačan s cijenom ispod 10k kn.

 
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

Ne bih bio u koži djece s 64GB modelom. Pa svi će im se rugat

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 12:49 (hrvooje).
 
41 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

ja tu uopce ne vidim problem niti kuzim ljude koji se pale na ovo. svi bi trebali bit svjesni da je ovo šminka i ko se oce šminkat i kog to veseli nek odrijesi kesu.

 

isto tako mozes kupit odlicnu kvalitetnu torbu za 500kn, a mozes kupit i istu takvu Louis Vuitton za 30000kn. razlike nema osim u faktoru šminkeraja.

 

svaki mobitel od 500 eura ce obavit sve sta i ovaj ajfon, neke stvari cak i bolje, ali to nije poanta price.

 

svak ima svoje guste, ja bi imao 25 titana pod custom vodenim da imam love na bacanje pa nek mi stoje za ukras na zidu j3be mi se 

 

tak da ako se neko pali na mobitele i ako ga to veseli go for it. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
hrvooje kaže...

Ne bih bio u koži djece s 64GB modelom. Pa svi će im se rugat

 Lidlići ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
Brk kaže...
@ Ajar, ma sve 5, ali zasto bi zena zasutjela? 😃

 Pa ostane bez teksta kad vidi za kakvog idiota se udala ;)

14 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
Torent kaže...

 Lidlići ;)

 još djeluje marketing lidla 

15 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
E, da imam 10000... Odmah bi platio zaostale račune.
Moj PC  
16 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
loky4i4 kaže...
Torent kaže...

 Lidlići ;)

 još djeluje marketing lidla 

 U mom gradu nema lidla niti sam ikad kupovao u lidlu ;) Mi imamo Fis ;)

14 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
Hrco kaže...
E, da imam 10000... Odmah bi platio zaostale račune.

        

14 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

Ovo je test inteligencije. Apple testira koliko budala ima na svijetu. 

 
20 1 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
ojpi kaže...

Ovo je test inteligencije. Apple testira koliko budala ima na svijetu. 

 Molim te nemoj vrijeđati ovce, kupi si neki onaj tamo android i kurći se sa njime :D 

12 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

Nije puno za nešto "naj ikada"!

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

pazi ti ponude...8000 kuna za mobitel...prije 2 tjedna sam kupio nokiu 6, zvijer mobitel za mene + 6000 kuna u dzepu... za njih jos mogu kupiti odlican laptop.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

da je grba po sredini i da je zlatni kakva je bila i moja baka uzeo bih ga ovako ništa...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
njuznjuz kaže...

Jel to preskupo il su nam place premale pitanje je sad? Ili mozda oboje 

 dobro pitanje jer dok se pogledaju primanja razvijenim država kao i to da je 10k kn dobiješ statusni simbol pitanje je da li je uopće mobitel skup. Jedna od rijetkih stvari koje su mogu priuštiti ljudi sa manjim primanjima. 

 

evo malo usporedbe cijene 

 

iphone 7 plus 32GB

 

početna cijena 7500 kn prodaja na njuškalo 4000 kn+ razlika je 3500 kn

 

samsung s8 plus 64GB

 

početna cijena 6900 kn prodaja njuškalo 3500 kn+ razlika je 3400 kn

 

s time da je samsung mlađiji mobitel

 

koji je mobitel skuplji pitanje je sad? 

 

ne ulazim uopće u kvalitetu proizvoda, izgled, karakteristike jer je to sve osobe do osobe

 

druga stvar boli me ona dolje stvar za iphone

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
njuznjuz kaže...

Jel to preskupo il su nam place premale pitanje je sad? Ili mozda oboje 

pa rekao bih oboje :D ( ne znam ako su podaci istiniti)

 

(6.47 tecaj)

9.569 kn = 1479$

10.999 kn = 1700$ 

lipo

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 16:51 (Deutsch).
16 godina
offline
iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako ne

... ali gledam sad (nebi mi nikad palo na pamet uzimati te pakete i rate i uplate), ali dali se ja ne razumijem u te kredite (vrlo vjerojatno) ili ovi, npr. vip su 
povoljniji od dućana i 3000kn kad se zbroji 1.999 kuna jednokratno i potom 210 kuna kroz narednih 24 mjeseca, dođe 2000+5040≈7000kn?
Kad to zbroji prosječni pretplatnik, neće me čuditi da ga uskoro počnu izvlačiti iz gaća u birtijama i otrest na šank da raja vidi kolki im je.
Nepiše na njemu da je otplaćen samo jednu dvajsčetvrtinu ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
overhaul kaže...

... ali gledam sad (nebi mi nikad palo na pamet uzimati te pakete i rate i uplate), ali dali se ja ne razumijem u te kredite (vrlo vjerojatno) ili ovi, npr. vip su 
povoljniji od dućana i 3000kn kad se zbroji 1.999 kuna jednokratno i potom 210 kuna kroz narednih 24 mjeseca, dođe 2000+5040≈7000kn?
Kad to zbroji prosječni pretplatnik, neće me čuditi da ga uskoro počnu izvlačiti iz gaća u birtijama i otrest na šank da raja vidi kolki im je.
Nepiše na njemu da je otplaćen samo jednu dvajsčetvrtinu ;)

 HT već neko vrijeme otplatu mobitel rasteže na 36 mjeseci. Primjer za Iphone X 256GB: "0 kn/odmah +260,00 kn/ 36 rata na mjesečnom HT računu". Tako da to može biti i tridesetšestina otplate prvog mjeseca. 

15 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
overhaul kaže...

... ali gledam sad (nebi mi nikad palo na pamet uzimati te pakete i rate i uplate), ali dali se ja ne razumijem u te kredite (vrlo vjerojatno) ili ovi, npr. vip su 
povoljniji od dućana i 3000kn kad se zbroji 1.999 kuna jednokratno i potom 210 kuna kroz narednih 24 mjeseca, dođe 2000+5040≈7000kn?
Kad to zbroji prosječni pretplatnik, neće me čuditi da ga uskoro počnu izvlačiti iz gaća u birtijama i otrest na šank da raja vidi kolki im je.
Nepiše na njemu da je otplaćen samo jednu dvajsčetvrtinu ;)

 Mislim da tu još treba uračunati pretplatu. Neka me netko ispravi ako griješim.

6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
puno ili malo je relativno. a dali je ovo prevelika ili mozda premala cjena, to cemo vidjeti kada krene prodaja. ja osobno smatram da kada se nesto prodaje treba uzeti najvise sto se moze dobiti. btw, nekako vjerujem da kod iPhone ima prostora za jos veci rast cijene
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
Hrco kaže...
overhaul kaže...

... ali gledam sad (nebi mi nikad palo na pamet uzimati te pakete i rate i uplate), ali dali se ja ne razumijem u te kredite (vrlo vjerojatno) ili ovi, npr. vip su 
povoljniji od dućana i 3000kn kad se zbroji 1.999 kuna jednokratno i potom 210 kuna kroz narednih 24 mjeseca, dođe 2000+5040≈7000kn?
Kad to zbroji prosječni pretplatnik, neće me čuditi da ga uskoro počnu izvlačiti iz gaća u birtijama i otrest na šank da raja vidi kolki im je.
Nepiše na njemu da je otplaćen samo jednu dvajsčetvrtinu ;)

 Mislim da tu još treba uračunati pretplatu. Neka me netko ispravi ako griješim.

 Točno, cijena tarife (recimo da je 150 kn standard) + 36 x230 = 13680. Opet, da li je to puno ako ubrojiš u to da ti je mobitel nefunkcionalan ako nemaš novaca na računa za nazvati, poslati poruku. Da odmah preduhitrim potezanje argumenta "da danas svugdje ima wifi pristupnih točki." Ima, ali kakva je kvaliteta internetske veze? U jednom normalnom kafiću ne možeš zvati preko vibera, jer još 50 ljudi visi na mobitelu i cucla brzinu. Dakle, cijena od 10k kuna + 36x 100 kn mjesečno za bon dođe približno do iste brojke kao što sam gore napisao. Da li je jeftino ili skupo, ovisi o perspektivi. 

Why so serious?
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako

preeeviseeee...usotalom tko mjesecno potrosi 150 kuna sa racuna? pa za 40 kuna u tarifi na bonove dobijem 4 GB interneta + 1000 minuta razgovora...zar nije to dovoljno za cijeli mjesec, ako uzmemo u obzir da kod kuce koristis wifi??

9 godina
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako
tomko kaže...

preeeviseeee...usotalom tko mjesecno potrosi 150 kuna sa racuna? pa za 40 kuna u tarifi na bonove dobijem 4 GB interneta + 1000 minuta razgovora...zar nije to dovoljno za cijeli mjesec, ako uzmemo u obzir da kod kuce koristis wifi??

 ne

15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone X od petka službeno u Hrvatskoj, pa ako

Neko sam vrijeme radio u tcomu pa sam imao malo bolji uvid u sustav. Imaš ljudi koji mjesečno potroše na bonove preko par tisuća kuna (bez zajebancije), zvali ih agenti, nudili im sve moguće tarife, likovi odbili jer se ne žele vezati ugovorom. Ok, poštujem to, imaju svoj đir i to im ne odgovara. Recimo da su oni mali postotak uzorka. Imaš onda ljude koji uzimaju djeci mobitele na pretplatu, naprave obiteljsku kombinaciju i na kraju imaš ljude poput mene koji su, od prvog studentskog posla, plaćali pretplatu u tarifi za mlade  
Sviđa mi se kamo su krenuli sa novom ponudom, 6 gb prometa, flat razgovori i poruke unutar HT mreže + 1000 minuta + SMS poruke prema drugim mrežama za 149 kn mjesečno (u zadnje dvije godine baš imaju velik skok u kvaliteti ove tarife), stream on opcija uključena i još jedna aplikacija od 6 ponuđenih koja ti ne troši paket prometa. S obzirom na to da mi je sad završila prva godina produžetka (plaćam trenutno 139 + mjesečna naknada za mob koji sam uzeo produženjem ugovora), pričekat ću sa produženjem dok ne dođe zadnjih par mjeseci, a onda tamo u ljeto iduće godine uzeti iphone 8icu. Ispalo bi me oko 320 kn mjesečno na 36 mjeseci (X bi bio oko 380 kn). Tu su iznos tarife i rata za mobitel. Ne mogu reći da ja svoju sadašnju tarifu potrošim do kraja, ali ovako bar ne moram razmišljati o naknadi za uspostavu poziva i da li imam novaca na računu da se aktivira tjedna/mjesečna opcija. Možemo reći da ja plaćam svoju lijenost 

 

Ali sve se to svodi na onaj vic kad nepušač prigovara pušaču koliko je novaca potrošio na cigarete, da nije pušio, sad bi imao neku poveću svotu novaca ušteđenu. Na to pušač odgovori: dobro, ti ne pušiš, gdje su ti ti ušteđeni novci? 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 0:44 (Cesc).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice