Je li Jadran čisto more?

poruka: 4
|
čitano: 2.696
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Jadran čisto more?".
15 godina
offline
Je li Jadran čisto more?

roneći u blizini krčkog mosta, još kao pacijent doma za mlade i moćne, tražio sam ikakav život (morski krastavac, ježa, školjku...). tek pokoja ribica, 2 perilice, karoserija stojadina, nekoliko komada "kupaonskih keramičkih sanitarija", sambogznakoliko automobilskih guma i šute za izvoz. čisto more? jašta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 18:12 (Ajar).
Moj PC  
7 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Je li Jadran čisto more?
Ajar kaže...

roneći u blizini krčkog mosta, još kao pacijent doma za mlade i moćne, tražio sam ikakav život (morski krastavac, ježa, školjku...). tek pokoja ribica, 2 perilice, karoserija stojadina, nekoliko komada "kupaonskih keramičkih sanitarija" sambogznakoliko automobilskih guma i šute za izvoz. čisto more? jašta. 

 Ja kad tamo pecam, drzim se stare krcke poslovice. Kad izvadis zuba ili podlanicu, prvo iz nj zvadis getribu lancie, zimske gume tamića i wc guzoper ako nije zasran, a tek onda ribu baciš na gradele.

 

Poznato je da na Krku još nitko nije umro tako da mu je zapela vešmašina iz ribe u grlu.

 

Šokiraju se ljudi kad vide bodule da izbjegavaju plaže ispod sela bez kanalizacije. A sve kuće sa septičkom via bezdan. Misle da su osip i proljev dobili od ćevapa i sunca.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
6 godina
offline
Re: Je li Jadran čisto more?
Ajde, dobro za znati.
Ima li smisla ona izreka "da riba smrdi od glave"?
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Je li Jadran čisto more?

danen uz članak, postoji stranica https://vrtlac.izor.hr/ords/kakvoca/kakvoca

 

 

Magia Posthuma
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice