Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao brita

poruka: 9
|
čitano: 4.396
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao brita".
11 godina
offline
Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao brita

Trebao je Microsoft dati tim činovnicima kontroler u ruke i pustiti im multiplayer COD preko clouda, čisto da steknu dojam igrivosti i opasnosti od cloud monopola.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 16:07 (DeniZg).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b

Zasto te toliko muci akvizicija jednog monopoliste s ciljem stvaranja novog monopola na drugom trzistu?

 

Kaj mislis da bu nova kopija cod-a imala nesto novo pod microsoftom? Nisu mogli novi Halo napraviti kak spada, definitivno nece ni cod-u pomoci, a ni drugim igrama ta akvizicija. Trebalo bi razbiti ABK na dijelove, nisu ni spajanja/akvizicije koje su stvorile activision blizzard king trebali dozvoliti.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 16:17 (Ante).
10 godina
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b
Evo vam jedne provokativne usporedbe:
Ako u ratu stvaramo saveze zašto to nebi bilo moguće u poslovnom svijetu?
 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b
gxOxt kaže...
Evo vam jedne provokativne usporedbe:
Ako u ratu stvaramo saveze zašto to nebi bilo moguće u poslovnom svijetu?

 Zato jer su u povijesti već postojale kompanije jače od država, npr East India Company ili Sandard Oil. A to ti je recept za katastrofu.

16 godina
offline
Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao brita

Monstrumi!

 

Hocu Cod na gamepassu!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b
SaintGriz kaže...
gxOxt kaže...
Evo vam jedne provokativne usporedbe:
Ako u ratu stvaramo saveze zašto to nebi bilo moguće u poslovnom svijetu?

 Zato jer su u povijesti već postojale kompanije jače od država, npr East India Company ili Sandard Oil. A to ti je recept za katastrofu.

u hrvatskoji imas bar dvije kompanije jace od republike, a kamoli ne u svijetu 

 

drzave su mrtvo slovo na papiru, kojima upravljaju korporacije oduvijek i zauvijek

 

najjaca od njih se zove Blackrock i od 24,7 trilijuna dolara vrijednosti fondova, oni imaju 9 trilijuna i najveci su, ili u top 3 dionicara skoro svake imalo poznate kompanije, ukljucujuci i gore navedeni Microsoft i Activision

 

Link

 

nista se ne radi u korist zastite korisnika, potrosaca, antimonopola, ekologije i ostalih bullshit popularnih fraza, nemojmo biti naivni

 

radi se dovoljan minimum da bi se odrzala iluzija republike, demokracije i potrosacko drustvo odrzavalo na zivotu

 

on topic, radovao sam se ovoj akviziciji, jer sam razmazeni materijalisticki potrosac i zivciraju me bezbroj faking launchera koje sam imao instalirano na racunalu, a nekad sam samo kliknuo na .exe i igrao bezbrizno

Steam, Battlenet, Epic, Origin, Gog Galaxy, EA, Ubisoft connect i Xbox su neki koje sam imao, vjerujem da ih danas ima jos vise

11 godina
offline
Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao brita

Po internetima zivi kaos,Xbox fanovi prijete svima zivima 🤣🤣🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b
Kad nas je tako malo dijelilo od besplatnog COD-a....
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Re: Microsoftovu akviziciju Activisiona blokirao b
DeniZg kaže...
Kad nas je tako malo dijelilo od besplatnog COD-a....

Zar ne znas da su bile pretpostavke kako COD nece doc na pass ako MS kupi Acti....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice