Notchom, riješite notch "problem"

poruka: 10
|
čitano: 3.299
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Notchom, riješite notch "problem"".
13 godina
offline
Notchom, riješite notch "problem"

Ovo je trebalo doc sa telefonom kao opcija....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 13:21 (lmutak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Notchom, riješite notch "problem"

Tako je trebalo biti od pocetka, ali nije samo zatko da mogu reci da ekran ima 5.8", dok u stvarnosti njegov uportebljivi dio iznosi 5.56". GSM arena je imala clanke o istinitosti Apple-ovog marketinga dan nakon predstavljanja. Ovako su samo unakazili video u full screenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Notchom, riješite notch "problem"

ja ne kužim zakaj nisu samo u zaslonu zbušili rupu za tu kameru. jednostavnije je od ovoga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Notchom, riješite notch "problem"

zanimljivo rješenje

 

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Notchom, riješite notch "problem"

Znači, apple je izumio fenomenalan kotač koji je je, u stvari, jajast. Al' nema brige, to je otvorilo tržište za third-party rješenja u obliku, wait for it, okruglog kotača! Mislim da sam se malo upišao od smijeha.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Notchom, riješite notch "problem"

Jebeno je to kad das soma dolara za mob na kojem ti smeta noch, pa onda das jos dva $ da izignoriras taj problemcic ..

Onda je ajpel jednostavno trebao prodati flaster po pristupacnoj cijeni kojeg ces ljepo preljept prek notcha i stvar rijesena (patch fix).

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Notchom, riješite notch "problem"
Pa taman je retardiran koliko i appleovo inženjersko "rješenje" za problem koji nije trebao ni postojati.

Kad smo već kod retardiranog, u jednom od najgledanijih reviewa na YT, tip kaže kako je iPhone X zbog toga jako nezgodno koristiti u "landscape" položaju. U tom trenutku pomislim - ok, ovo zvuči objektivno. No, odmah nakon toga, tip izvaljuje kako je uređaj jednostavno namijenjen za korištenje u portrait modu. Predlažem da apple kompletno onemogući rotiranje zaslona, to bi mogla biti sljedeća "revolucija" :D
Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Notchom, riješite notch "problem"
ElektričnaOvca kaže...
Pa taman je retardiran koliko i appleovo inženjersko "rješenje" za problem koji nije trebao ni postojati.

Predlažem da apple kompletno onemogući rotiranje zaslona, to bi mogla biti sljedeća "revolucija" :D

 nemoj tako, autorotacija je primjereno i pravilno korištenje s centrom rotacije juzera oko treće ikone u drugom redu...

ravna zemlja i šupalj mjesec
9 godina
odjavljen
offline
Re: Notchom, riješite notch "problem"
Meni je taj telefon toliko ružan da ga ni đabe ne bih uzeo a kamoli dao neki novac za njega.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Notchom, riješite notch "problem"
Da docaram bolje.
Naravno da bih ga uzeo za đabe ali bih ga odmah prodao 😂
Nego sam htio dočarati koliko mi se ne sviđa taj mobitel. Ona kamera što strši vani i onoliko mesa oko ekrana. Al očito se to sviđa ljudima.
Ja svoj s8 ne bih mijenjao za ovo nema šanse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice