OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

poruka: 15
|
čitano: 5.097
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura".
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

Za te pare kupim si S9 sa njuskala LOL.

"Budget" mobitel

Moj PC  
7 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
C4R3ON kaže...

Za te pare kupim si S9 sa njuskala LOL.

"Budget" mobitel

S9, koji je potencijalno losiji telefon...

6 godina
protjeran
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

Što ste htjeli, to ste i dobili. Wallet killer.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
C4R3ON kaže...

Za te pare kupim si S9 sa njuskala LOL.

"Budget" mobitel

samo zato to OP6 nema kod nasih operatera, a jednom kada bude onda ces i OP ima na njuskalu za 3000kn

 

pa ne formiraju proizvodaci cijene po tome sto tamo netko u nekoj hrvatskoj prodaje telefone sa pretplate za kikiriki

 

gleda se MPC vs MPC

 

 

 

 

 

 

9 godina
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

Neki dan sam se prebacio s OnePlus 3T na Galaxy S9. Ne mogu ih direktno usporediti, jer nisu ista generacija, no mišljenja sam da OnePlus nije, niti će ikad biti flagship killer. Na papiru je odličan, u praksi vrlo dobar. Nikakve konkretrne zamjerke nemam, no jednostavno nije flagship uređaj. Definitivno vrijedi 430 eura koje sam dao za njega, te pruža najbolji omjer uloženo - dobiveno, no za 580 eura nisam siguran.

 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

za početak uspoređivat rabljeno i novo nije neka sreća, nebi se čudio da s10 kada izađe bude koštao oko 1200€ (10 godisnjica, fingerprint ispod ekrana i sl. stvari koje su cuvali samo da proslave 10 obljetnicu galaxy s linije), uzeći u obzir takvu informaciju 580€ ili ti ga cca 4300kn i nije nešto pretjerano puno za mobitel koji će imati nešto slabije performanse..

 

imao sam do sada ukupno 5 različitih galaxy s uređaja (s2, s3, s4, s6, s8) i na 4 od 5 sam imao isti problem nakon x vremena (nakon što istekne garancija u narednih sitno mjeseci) a to je da je đubrad brisala IMEI te se mobiteli nisu više mogli spajati na mrežu. Da stvar bude bolja sve do s6 ako se ne varam jedino rješenje za ovaj problem je bilo postavljanje zamijenske matične koja bi imala taj imei pošto se IMEI mogao upisati samo jednom. Shvaćam da su zaobišli taj problem na način da se sada može skinuti recovery tool preko odina i vratiti IMEI ali je i to i dalje tlaka (umjesto da su popravili software koji prouzročava brisanje istog).. nisma bio upoznat kakvo je stanje sa s9 pa koliko vidim takvi problemi su i dalje prisutni.. (ps sa galaxy s4 je bila fora da smo dva frenda i ja kupili mobitele u razmaku od mjesec dana i u razmaku od mjesec dana sva tri su radi istih stvari završili na servisima na mijenjanju matične) na dva oneplusa i lg-u nisam imo takvih problema..

 

nije da branim oneplus, štoviše rekao sam da neću uzimat novi iz protesta što su ostavili taj mali notch i maknuli 3.5mm jack mislim da spada pod konkurenciju čisto iz strane da skoro pa iste performanse možeš dobiti za puno manje love (ne uspoređujem rabljeno tržište zato što nema puno onepluseva kod nas na prodaju a i ti koji jesu na oglasniku tamo stoje mjesecima za smijesne cifre).. samo zato što će s10 imat 5% bolje performanse, veći ekran, bezicno punjenje (iako je dash je*en), bixby kojeg nitko ne koristi i još par gimmick featurea ne znači da je op loš.. prije bi kupio op 6t nego rabljeni s9 ili s10.. (ps. kako sada stvari stoje planiram uzeti novi s10 kad izađe)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
da je ostavljen 3.5mm jack i da nema taj ružni zub bio bi odličan telefon
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

Kako to da je 580eur skupo, koji drugi (novi) telefon takvih karakteristika (845, 8gb ram, mali notch, goli android) postoji? 

 

Bio na Samsungu do s7 i premacio se na OP, sada sam na 5 ali narucujem 6t cim izadje. Nikad vise nazad na Samsung, iako ima puno bolju kameru. Za do 600eur ja ne vidim drugu opciju. 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

mi mix 3?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
red_bull kaže...

mi mix 3?

 izgleda super al 1) jel dobavljiv u EU sa servisom i garancijom 2) jel ima cisti Android 3) cijena je gotovo ista kao OP, stoga koje su prednosti? 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 17:26 (hudo).
15 godina
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
S9 nema inscreen fingerprint itd. Takoder OP6T ima ekran manje reze s dovoljno dobrim ppi koji trosi manje baterije, a batka je 3700mah.

Kamera je jedina sitnica, ali OP6 ima dovoljno dobru, no cini se da 6T ce po prvi put imat najbolji low light na trzistu.


OP6T je nobrainer cak i prije izlaska. S9 nije trenutno, a S10 ce biti duplo skuplji.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 20:19 (Mitch).
13 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
Mitch kaže...
S9 nema inscreen fingerprint itd. Takoder OP6T ima ekran manje reze s dovoljno dobrim ppi koji trosi manje baterije, a batka je 3700mah.

Kamera je jedina sitnica, ali OP6 ima dovoljno dobru, no cini se da 6T ce po prvi put imat najbolji low light na trzistu.


OP6T je nobrainer cak i prije izlaska. S9 nije trenutno, a S10 ce biti duplo skuplji.

6T ce imati najbolji low light na trzistu? Evo da nisi fotograf razumio bi da izvalis ovako nesto, ali sad mi nista nije jasno. 6T definitivno nece imati najbolji low light na trzistu, biti ce bolji od OP6, ali ce biti losiji od par konkurenata

16 godina
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

Da, kamera na OP je definitivno najlosiji dio tog telefona. I glavna razlika izmedju skupih flagshipova (Samsung, Huawei) 

Dan danas na mom OP 5 panorama ne radi skoro uopce, nakon sto update-ova.

Na koleginom OP 6 se slika dosta poboljsala sa zadnjim update-om na Pie, ali i dalje je to miljama iza S9/P20 Pro, u low light uvjetima. Nema sanse da su napravili neko cudo na 6t.  

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura
Pa pogledaj leak. Ovo sto One Plus teasa su DNG fajlovi s najboljim low light DRom kojeg sam vidio jos od Pixel 2 XL
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6T u Europi će koštati oko 580 eura

OnePlus je super telefon, ali ne telefon koji košta 580€. Ja sam s9+ dobio kada je izažao sa 620€, tako da ovo o OPO ne bi ni razmišljao pokraj samsunga da su slične cijene.

 

Da se razumijemo, mene Samsung nekad živcira, a najviše zbog updatea - update im je nikakav, uvijek kasne za svima i to kaj trpaju gomilu gluposti na njega i čini se sporijim od drugih, a u biti samo ima posebne animacije koje izgledaju fakat lijepo... Ali kad ga onda staviš na test sa OPO onda svi misle da je OPO svemirski brod, a u biti nema animacije...

 

Razlika između kamera S9+ i OPO 6 je nebo i zemlja na stranu Samsunga i tu nemamo opće kaj komentirati. Ove fore s Ramima i da mora imat više od 6GB je totalni gimmick (i 6GB je gimmick)...

 

Moram također reći da si je OPO fino zamislio pozicionirati se uz bok velikih svjetskih igrača, a on realno, tu još ne pripada i ne može tražiti takvu cijenu za uređaj koji u 99% zemalja svijeta nema servisnu podršku i slično.

 

Jedino tko je po meni još uvijek normalan je Xioami, ekipa se stvarno trudi i radi dobre mobitele koji su donekle pristupačni.

 

Ako hoćete flagship killer , kakav OPO 6, Pocophone se onda gleda. Kamera je na razini sa OPO, čak i malo bolja po meni. Ostalo je sve više manje isto.

 

Imao sam dva Xiaomia, prvi je bio Xiaomi redmi 1s i Xiaomi Mi 5s i sa oba sam bio prezadovoljan.

 

I čisto još da napomene, večini Vas (uključujući i mene) realno ne treba takav telefon, već bi nam bio dovoljan jedan npr. Xiaomi MiA2 i bilo bi nam ok. To što smo mi svi megalomani i hoćemo najbolje, to je druga stvar...

 

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 21:22 (molnyi).
Moj PC  
2 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice