Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 107.725
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
Maddog_HR kaže...

Čemu to? Zašto se ponašaš kao neodrasli balavac? Pa što da vozi i 1.0 trocilindraša ili bicikl. Kupljenog na kredit ili novce posuđene od roditelja? Ili da uopće nema auto? Što je manje vrijedan od tebe forum alfa/bmw genijalca koji pljuje sve što mu ne paše, a uz to je i homofoban? 

 

..odrasti.

 

 

 

 Nitko nije rekao da je manje vrijedan. Činjenica je da ismijavanjem Alfe kao marke je dokazao kako je totalno nestručan što se tiče automobila, kao i većina ovdje. O ratama ne želim komentirati. 90% osoba bi se uvrijedilo da napišem što mislim o tome.

Najsmješnije mi je to što totalne neznalice o automobilskoj industriji komentiraju topic o automobilu. 

 Kako si ti točno ovo zaključio? Tj, što ti više znaš od ostalih?

10 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči 

Moj izbor za gradsko jurcanje je A45 AMG, sušta suprotnost "talijanima" pa ti se vjerojatno ne bi svidio.

 

No, uopće ne vozim. Ali me voze u svemu i svačemu, najviše u Chevyju i to mislim baš 1.2 model. Skroz simpatičan autić, stane sve unutra za gradske potrebe. Van grada se ionako ne vozim, nego isključivo letim. 

 

Ako bih za svoj gušt nešto kupovao, za provozat' se vikendom, onda bi to bio neki klasičniji 911 Carrera (Carrera T) za čuvat u garaži i izvest na sunce. Ima twin turbo 3.0, nije drag jurilica, ali sasvim fino.

 Zašto misliš da mi se ne bi svidio?

Nisam fan niti jedne određene marke. Preferiram BMWe i Alfe. Kada sam imao 5000€ na hrpi za auto, kupovao sam Alfe. Sada sa 10 tražim BMW E46 330d 150kW, M57 motor dakle. U užem krugu mi je i Merc W209 320cdi. Volio bih voziti benzinca ali na mojih 30.000km godišnje mi je diesel potpuno isplatljiviji. 

Provozaj par puta jednu dobru Alfu. Promjenit ćeš mišljene.

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
Tonči 

Moj izbor za gradsko jurcanje je A45 AMG, sušta suprotnost "talijanima" pa ti se vjerojatno ne bi svidio.

 

No, uopće ne vozim. Ali me voze u svemu i svačemu, najviše u Chevyju i to mislim baš 1.2 model. Skroz simpatičan autić, stane sve unutra za gradske potrebe. Van grada se ionako ne vozim, nego isključivo letim. 

 

Ako bih za svoj gušt nešto kupovao, za provozat' se vikendom, onda bi to bio neki klasičniji 911 Carrera (Carrera T) za čuvat u garaži i izvest na sunce. Ima twin turbo 3.0, nije drag jurilica, ali sasvim fino.

 Zašto misliš da mi se ne bi svidio?

Nisam fan niti jedne određene marke. Preferiram BMWe i Alfe. Kada sam imao 5000€ na hrpi za auto, kupovao sam Alfe. Sada sa 10 tražim BMW E46 330d 150kW, M57 motor dakle. U užem krugu mi je i Merc W209 320cdi. Volio bih voziti benzinca ali na mojih 30.000km godišnje mi je diesel potpuno isplatljiviji. 

Provozaj par puta jednu dobru Alfu. Promjenit ćeš mišljene.

 Ček ti si provozao dobru Alfu za 5000 eura? Pa i moj RM košta više u pm...

10 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

 

Što misliš o ratama?

 Rate su napravljene da bi se populaciju porobilo. Svatko tko kupuje na rate živi iznad svojih mogućnosti. Htjeli to priznati ili ne.

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
Tonči kaže...

 

Što misliš o ratama?

 Rate su napravljene da bi se populaciju porobilo. Svatko tko kupuje na rate živi iznad svojih mogućnosti. Htjeli to priznati ili ne.

 Istina, ja sam jedan od njih.

inace ja sam skroman, cekam da mi izadu neki krediti i uzimam Talismana na 7 godina..

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 14:40 (toxic).
10 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
toxic kaže...

 Ček ti si provozao dobru Alfu za 5000 eura? Pa i moj RM košta više u pm...

 Što ti znači RM?

Uglavnom, da. 156 2.4 20v 129kW i 160.000km, kupljena u kešu. Da li si ti sve što posjeduješ kupio u kešu ili si provukao karticu?

15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

Možemo se nadati da će obnovljivi izvori i nuklearke preuzeti barem proizvodnju energije. Imaš li negdje brojke o zagađenju proizvodnjom baterija? Neke usporedbe? Veći su problem dostupnost litija i njegova cijena (mislim, ali nemam brojke).

Ma negdje sam pročitao usporedbu Tesle P100D i novog BMW 750i 5.4L V12 benzinskim modelom (oko 380 g CO2/km, što je jako puno naspram relativno normalnih 100-tinjak kod vecine novih vozila) gdje je zaključak bio da ako se sve zbroji Tesline brojke iznose nešto preko 250 g CO2/km.. nisu skroz točne brojke, to je onako iz sjećanja. A uostalom, da - manjak litija je isto tako problem za generalnu upotrebljivost takvih vozila. Čini mi se da će prije zaživjeti nekakve druge alternativne metode kao pogonska goriva nego električni automobili postanu mainstream.

 

 

Jedna+prigodna+uz+tematiku Jedna+prigodna+uz+tematiku
It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 14:51 (mrsmith).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
toxic kaže...

 Ček ti si provozao dobru Alfu za 5000 eura? Pa i moj RM košta više u pm...

 Što ti znači RM?

Uglavnom, da. 156 2.4 20v 129kW i 160.000km, kupljena u kešu. Da li si ti sve što posjeduješ kupio u kešu ili si provukao karticu?

 Renault Megane, ja volim Renault.

Nemam love ništa kupit za keš pa čak niti perilicu rublja.

Ali imam love otplacivati mjesecno cca 7000kn kredita (ukljucene kartice)

10 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
toxic kaže...

 Istina, ja sam jedan od njih.

inace ja sam skroman, cekam da mi izadu neki krediti i uzimam Talismana na 7 godina..

 Tvoj odabir. Kada ga kupiš nemoj govoriti da je auto tvoj do kada ga ne isplatiš. Realno, taj auto ti je kupila banka.

Kredit za nekretninu još mogu shvatiti. Teško je skupiti 100.000€ u nekom kratkom periodu. Ja i za to tražim soluciju da to riješim bez rata. Za par mjeseci idem u Norvešku položiti ispit za rad na platformi. Imam talijansku srednju geodetsku i FESB u Splitu. U godinu dana ću zaraditi za nekretninu.

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
toxic kaže...

 Istina, ja sam jedan od njih.

inace ja sam skroman, cekam da mi izadu neki krediti i uzimam Talismana na 7 godina..

 Tvoj odabir. Kada ga kupiš nemoj govoriti da je auto tvoj do kada ga ne isplatiš. Realno, taj auto ti je kupila banka.

Kredit za nekretninu još mogu shvatiti. Teško je skupiti 100.000€ u nekom kratkom periodu. Ja i za to tražim soluciju da to riješim bez rata. Za par mjeseci idem u Norvešku položiti ispit za rad na platformi. Imam talijansku srednju geodetsku i FESB u Splitu. U godinu dana ću zaraditi za nekretninu.

 Ne, auto je moj dok ga mogu plaćati, tek ako ga ne mogu plaćati nije moj.

Ja banci dajem puno više nego što bi realno auto koštao da ga kupujem kešom. A osim toga banka se osigura raznim policama (jako dobro poznajem ovaj dio).

Čak razmišljam i o leasingu jer realno za 5 godina mijenjaš auto, u tom slučaju vlasnik vozila je leasing kuća i auto nije nikad moj jer sve živo moram njima pravdat..

10 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Leasing je potpuno druga stvar. Koristiš vozilo i ne razmišljaš o servisima, gumama...

Svakih 5 godina uzmeš novi i prst u uho.

Da imam vlastitu firmu, definitivno bih uzimao u obzir leasing. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...

Leasing je potpuno druga stvar. Koristiš vozilo i ne razmišljaš o servisima, gumama...

Svakih 5 godina uzmeš novi i prst u uho.

Da imam vlastitu firmu, definitivno bih uzimao u obzir leasing. 

Danas se isplati i fizičkim osobama.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
Tonči kaže...

 

Što misliš o ratama?

 Rate su napravljene da bi se populaciju porobilo. Svatko tko kupuje na rate živi iznad svojih mogućnosti. Htjeli to priznati ili ne.

Jasno ti je da rate i kredit nisu ista stvar? Budeš li s takvim baratanjem financijama i pojmovima procjenjivao ljude (ili uopće na temelju financija), bojim se da će ti i dalje 5 i 10 tisuća eura zvučati kao velik novac. 

 

Rate su napravljene kako bi ti omogućile da nešto što dugoročno koristiš, platiš na taj način, jer većina ljudi živi od mjesečnih primanja pa je i sasvim logično da tim ritmom i plaćaju stvari. Većina kartica u Hrvatskoj u upotrebi uopće nisu kreditne, nego charge kartice. Rate nisu kredit. 

 

Čak i kad je kredit u pitanju, ljudi danas žive na kredit jer nemaju i moraju, ne zato da bi vozili lijepe aute.

Nope.
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

ljudi skrenuli ste s teme... 
No ako ćemo o tome ja sam osobno nekad jaaako davno bio vrlo zadovoljan Alfom (75-ica je bila u pitanju prije otprilike 25 godina), imala je svojih mana ali koji automobil nema. Kad se sjetim što je sve izdržala u mojim rukama - to je čudo! Nakon toga sam imao i Japance (Xedos, Mazda) i Nijemce (BMW) i Francuze (Peugeot, Renault) i ne mogu reći da su bolji od te Alfe, čak naprotiv, iako sumnjam da su današnje Alfe tako dobre.
A sad da se vratimo na temu:
1. što mislite hoće li Rimac prodati sve najavljene automobile obzirom na to da će za 2-3 godine dok ga on uspije izbacit na tržište vjerojatno izaći nešto puno atraktivnije. Hoće li do izlaska uspjeti doći do nekog softwarea za autonomnu vožnju?
2. znači li to što su ugradili iMX6 (chipset star više od 5 godina) da im OEMovi ne žele isporučivati komponente nego im daju samo staru kramu? Chipset koji bi htjeli je već godinu dana na tržištu; inžinjerski primjerci su se isporučivali prije 2 godine, a ipak oni nemaju čak niti 1-2 da ugrade u izložbeni primjerak. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Nek on napravi auto s dizlo motorom na lož ulje, pa neka se onda javi 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 2 hvala 2
8 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mrsmith kaže...
Tonči kaže...

Možemo se nadati da će obnovljivi izvori i nuklearke preuzeti barem proizvodnju energije. Imaš li negdje brojke o zagađenju proizvodnjom baterija? Neke usporedbe? Veći su problem dostupnost litija i njegova cijena (mislim, ali nemam brojke).

Ma negdje sam pročitao usporedbu Tesle P100D i novog BMW 750i 5.4L V12 benzinskim modelom (oko 380 g CO2/km, što je jako puno naspram relativno normalnih 100-tinjak kod vecine novih vozila) gdje je zaključak bio da ako se sve zbroji Tesline brojke iznose nešto preko 250 g CO2/km.. nisu skroz točne brojke, to je onako iz sjećanja. A uostalom, da - manjak litija je isto tako problem za generalnu upotrebljivost takvih vozila. Čini mi se da će prije zaživjeti nekakve druge alternativne metode kao pogonska goriva nego električni automobili postanu mainstream.

 

 

 To je tak u USA jer je kod njih udio obnovljivih izvora energije zanemariv (računamo tu i hidroelektrane kao li-la).

I to su marketinške gluposti.

Nije baš da je netko povećao proizvodnju električne energije za neki mjerljivi postotak, a i da jesu svejedno su smanjili zagađenje jer to povećanje zagađenja zbog toga što elektrane rade povećanom snagom obično nije ni približno proporcionalno u odnosu kad se povećanje u "proizvedenom onečišćenju" raspodijeli na vozila koji su tu razliku energije primila u odnosu na onečišćenje koje bi Otto vozila proizvela na taj isti broj dodatnih kilometara (vjerovatno nitko ne bude skužio ovaj dio, ne ide mi danas izražavanje:) ).

Stvar je u tome da elektrane skoro uvijek rade ispod razine optimalnog radnog područja pa krivulja zagađenja u odnosu na proizvedenu energiju nije linearna.

Ukoliko bi sva osobna vozila na svijetu zamijenili električnim vozilima povećanje potrošnje el. energije bi iznosilo od 10-15% i proizvođači ne bi uopće za tu razliku radili nove elektrane dok god ne prekorače granicu dozvoljenog radnog područja elektrane koja je kod termoelektrana uvijek tik iznad optimalne razine i zagađenje u odnosu na istu kilometražu svih ljudi na svijetu bi bilo i do 90% manje u odnosu na fosilna goriva koja bi inače koristili.

I to samo u slučaju da se grade samo termoelektrane na koks.

Ali dobro je Tonči naslutio, nuklearke i obnovljivi izvori i ta brojka se onda penje i prek 99%, tak da takve novinarske senzacije o CO2 drže vodu samo dok ameri piče po koksarama pa kod njih to i vrijedi.

 

A manjak litija je izmišljotina.

Pravi he problem manjak kobalta jer nema dovoljno afričke djece ispod 10 godina da ga iskopavaju.

Ali opet, to je sad ovdje offtopic pa ne idem u to područje.

 

Uglavnom, kad se netko zainati malo izmiješa brojke, stvroi situaciju kak mu paše i onda proda tu spiku novinarima i onda oni to bez kritičkog razmatranja prezentiraju kao senzaciju.

Zato mrzim današnje novinarstvo.

I ako ti je imalo stalo do slobode tvog uma i nerobovanja masovnim medijima i nekontroli tvog uma kloni se takvih senzacionalističkih naslova.

Ima još uvijek i pravog novinarstva, ali to treba povećalom tražiti...

 

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

I tako je još jedna rasprava o Rimcu završila (za mene). Kao i svaki put se je ispostavilo da postoje suprotna razmišljanja. Zadnji put sam si rekao da ne budem više ulazio u diskusiju o tom argumentu ali ipak mi vrag nije dao mira.

U društvu zaobilazim tu temu da ne bih zaratio sa nekim prijateljem koji možda podržava tog našeg i inovatora.

Meni bi on bio draži da je taj kapital kojime je krenuo, sam stvorio. Ne ulazim u to kako je taj novac zarađen i ne zanima me. Kao što sam napisao jučer, nemam ništa protiv toga da netko lukaviji prevesla glupana. Taj glupan će drugi put biti pametniji.

Vrijeme će pokazati da li su ti njegovi automobili i projekti stvarno doprinjeli boljitku RH ili je to sve bila zahebancija lika koji ima roditelje sa dobrim kapitalom.

Žao mi je ako sam nekoga uvrijedio. Nije mi bila namjera. Stavovi se razlikuju. Do idućeg tipkanja.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
8 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Kaj se litija tiče postoji još mnogo nesktiviranih izvora, i dugoročno je potrebno samo povećati opseg "mininga" da se zadovolji potražnja.

Budem našao članak u kojem je bila analiza samo znanih aktivnih rezervi, a koliko se samo još potraga za novim nalazištima vrši....

Kobalt je problem već ovoga trenutka, što su skužili svi veći proizvođači.

 

https://asia.nikkei.com/Markets/Commodities/Japanese-cobalt-traders-find-there-is-none-left-to-buy?n_cid=NARAN1507

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 16:41 (fer-de-lance).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Vidim toliko negativnih komentara o Rimcu i njegovim automobilima ali baš negativno zašto ovo i ono. A uopče ne vidim pozitivno od vas.

Prvo Koncept one se proslavio u svijetu, puno poznatih ga je pohvalilo a  vi obrnuto. Koncept one nije samo učinio Rimca ponosnim nego i nas Hrvate jer imamo nešto što nemaju sve zemlje. Srbija čak zavidi nama što imamo Rimca a oni prodaju one jeftine fiate. 

 

Pustimo da se Koncept Two dokaže, tek je predstavljen, neka  ga isproba više osoba u svijetu pa da vidimo koliko je dobar u usporedbi sa konkurencijom. 

 

Sad budem ja vidio komentare tipa zašto nije neki jeftin električni auto napravio, nije da ga ja podržavam ali nije to lak posao. Prevelika je konkurencija evo razlog zašto Tesla ne može konkurirati WV jer su novi u svijetu, wv može proizvesti milijune u trenu a Tesla tek nekoliko . Treba tu puno ulaganja u tvornice u servisnu mrežu itd. Nije to lak posao, isto tako je Rimcu tesko to postići. 

 

13 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Kao i obično svi vide samo jedno a ispod površine se nalazi više. Evo članka iz Jutarnjeg (i nije neki izvor) koji navodi neke od firmi koje su surađivale na izradi novog automobila. Ako ova priča nastavi ići u dobrom smjeru može generirati puno više od svih vlada i političara do sada.

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Zanimljivo je da je prvog "rasprodao" a tih 8 komada nigdje... u doba interneta, kamera na mobitelima i slično

 
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Syke kaže...

Zanimljivo je da je prvog "rasprodao" a tih 8 komada nigdje... u doba interneta, kamera na mobitelima i slično

 ti si luzer, lijen, neuk, mučko đubre, ne znaš se ni oprat, zmazan si prljav, smrdiš, neškolovan i lažeš!* 
Ništa osobno, samo prenosim što neki govore. :-)



*- Tek sad sam skužio da je retorika domaćih "intelektualaca" koji brane Rimca gotovo ista kao ona Zdravka Mamića, dobro se uklapa. LOL.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Syke kaže...

Zanimljivo je da je prvog "rasprodao" a tih 8 komada nigdje... u doba interneta, kamera na mobitelima i slično

Ja se isto već godinama pitam gdje su ti auti. Valjda su kupci svi neki samozatajni pa ih skrivaju u garažama. Ne znam koje bi drugo objašnjenje bilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 21:28 (Mirko935).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Syke kaže...

Zanimljivo je da je prvog "rasprodao" a tih 8 komada nigdje... u doba interneta, kamera na mobitelima i slično

Proizvedeno je ukupno osam primjeraka Concept_Onea, od kojih je, koliko je poznato, prodano šest.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/je-li-mate-rimac-zaista-cudo-i-koliko-ga-je-pogurao-otac-foto-20180308

 

 

nije prodano 8, nego 6, jedan od tih 6 je razbijen pri snimanju Grand Toura, tamo si ga mogao vidjeti

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 0:34 (tits4bits).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Mirko935 kaže...
Syke kaže...

Zanimljivo je da je prvog "rasprodao" a tih 8 komada nigdje... u doba interneta, kamera na mobitelima i slično

Ja se isto već godinama pitam gdje su ti auti. Valjda su kupci svi neki samozatajni pa ih skrivaju u garažama. Ne znam koje bi drugo objašnjenje bilo.

A zašto očekuješ da bi se ti ljudi hvalili na youtubeu automobilom? Ja da ga imam, sigurno ne bih... Što me briga za youtube i onome što ostali misle...

 

U svakom slučaju imaš dosta video klipova o Concept Oneu na youtubeu. 

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MatijaZG kaže...
Tonči 

Moj izbor za gradsko jurcanje je A45 AMG, sušta suprotnost "talijanima" pa ti se vjerojatno ne bi svidio.

 

No, uopće ne vozim. Ali me voze u svemu i svačemu, najviše u Chevyju i to mislim baš 1.2 model. Skroz simpatičan autić, stane sve unutra za gradske potrebe. Van grada se ionako ne vozim, nego isključivo letim. 

 

Ako bih za svoj gušt nešto kupovao, za provozat' se vikendom, onda bi to bio neki klasičniji 911 Carrera (Carrera T) za čuvat u garaži i izvest na sunce. Ima twin turbo 3.0, nije drag jurilica, ali sasvim fino.

 Zašto misliš da mi se ne bi svidio?

Nisam fan niti jedne određene marke. Preferiram BMWe i Alfe. Kada sam imao 5000€ na hrpi za auto, kupovao sam Alfe. Sada sa 10 tražim BMW E46 330d 150kW, M57 motor dakle. U užem krugu mi je i Merc W209 320cdi. Volio bih voziti benzinca ali na mojih 30.000km godišnje mi je diesel potpuno isplatljiviji. 

Provozaj par puta jednu dobru Alfu. Promjenit ćeš mišljene.

 Ma dobre su (i) alfe kao i gotovo svi drugi auti danas kad se standardizirala proizvodnja, strojevi, materijali i usput se liecncira ili imitira uspješno i dobro od ostalih. Pa 75% dijelova su generičke komponente koje rade firme iz desetih zemalja, eto kao i taj Rimac. http://www.glas-slavonije.hr/226481/7/Ne-proizvodimo-vozila-a-automobilska-industrija-zaposljava-10-tisuca-osoba
"Čak 100 domaćih tvrtki radi za najveće automobilske svjetske kompanije; u Slavoniji se proizvode vjetrobrani i aluminijski dijelovi za ovjes Bentleya, Lamorghinija, Ferrarija, McLarena, Peugeota; u Istri se kale kućišta za Audi, Citroen, BMW, a u Međimurju se kroje sjedišta za Jaguar. Mercedes..."
Htjedoh reći, mislim da tonči samo trola. 
A da se vratim na temu rimcu su i dva komada čela zasvirala na svečanom otkrivanju modela švicarcima koji su se natiskali koda se nešto dijeli badava... da barem znaju pravu istinu koji mi tu na forumu znamo. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
overhaul kaže...

A da se vratim na temu rimcu su i dva komada čela zasvirala na svečanom otkrivanju modela švicarcima koji su se natiskali koda se nešto dijeli badava... da barem znaju pravu istinu koji mi tu na forumu znamo. 

Hrvati znaju sve prave istine; o Rimcu, o farmaceutskoj zavjeri, o gmo zavjeri, o nogometnoj zavjeri, o slovenskoj zavjeri, o bosanskoj zavjeri, o bankarskoj zavjeri... znaju sve istine. Zato su Švicarci obrazovni i gospodarski šupak Europe, a mi koji znamo sve istine, prosperiramo i drmamo kako velesila u srcu Mediterana. 

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Švicarce općenito boli briga za to kome Hrvatska Vlada daje poticaje i odakle nekom poduzetniku početni kapital. Eventualno im interes može biti ako taj poduzetnik drži lovu u njihovoj banci, ali tad im je interes suprotan javnom interesu jer bi eventualno mogli ostati bez te love u banci.

Što se samog auta tiče, auto vjerojatno jest vrh za ono za što je napravljeno - showcase tehnologije, i normalno je da privlači pozornost. Tu Mate svakako zna napraviti dobar PR.

Međutim, kad vidim medijsku pažnju koja gradi kult ličnosti, a pogotovo kad se to opravdava s rezultatima koji se tek očekuju, onda mu se automatski javi teška averzija.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Švicarcima je svejedno jesi li ti narko-boss, vjerski vođa ili genijalni inovator. Donesi lovu i evo ti zlatni tepih i štand. Pravo vrednovanje Švicaraca nije koliko ih gleda auto i sluša gudanje nego koliko će ih se uhvatiti za novčanik i kupiti to vozilo. To je jedino mjerilo.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice