Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike

poruka: 4
|
čitano: 2.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike".
16 godina
offline
Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike

Okrlješteni Windows 10 na ARMu potreban je jako malo ljudi. Čemu to služi? Za multimediu ima jeftinih punokrvnih prijenosnika i tableta na ARMu. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike

Baš tako nekako.

Slično je bilo razočaranje sa Atom CPuevima; gro ljudi je to tada bilo kupilo (ultrabooks, čini mi se da je bio tadašnji buzzword), da bi zaključilo da mrvu veće excelice jedva otvara, kamo li nešto zahtjevnije. Ovo će biti jače (tehnologija ipak ide dalje, jelte), ali i nešto skuplje (preskupo glede alternative), a u konačnici i dalje previše podsjeća na Windows RT fail.

Btw, Wine 3 ne samo pod Linuxom vulgaris već i na ARM Androidu sad vrti Windows RT (Windows 8.x?) aplikacije (tih par sto, valjda).
Budemo vidjeli, rekoše slijepci.

16 godina
offline
Re: Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike
Mah napravit će Snapdragon 850 prijenosnik od 5000kn nefunkcionalniji od bilo kojeg i3 prijenosnika od 2500 kn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Snapdragon 850 za Windows 10 prijenosnike

Ja ne mogu vjerovati da u ovako ozbiljnim firmetinama, Lenovo, jelte, postoje ljudi koji su u stanju izbaciti ovakav proizvod.

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice