Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA2 Ul

poruka: 9
|
čitano: 3.720
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA2 Ul".
16 godina
offline
Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA2 Ul

Ovi debili u Sonyu ne vide kaj drugi proizvodaci rade? Pa ko oce telefon sa pet centimetri ruba gore i dolje na telefonu. Sony telefoni su nekaj najruznije u ponudi i opce ne cudi da im je prodaja u banani.

Moj PC  
0 7 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA

Kakvi rubovi o cemu pricas ti??? Screen to body ratio je 75%, sto je isto kao galaxy a8(2018). Xa2 i xa2 ultra ce bit best buy midrangeri ako im cijena bude u redu!

 

16 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA
Paki9997 kaže...

Kakvi rubovi o cemu pricas ti??? Screen to body ratio je 75%, sto je isto kao galaxy a8(2018). Xa2 i xa2 ultra ce bit best buy midrangeri ako im cijena bude u redu!

 

 71% kod ovog veceg koji je po dimenzijama slican a8 (75%) kojeg uzimas za usporedbu.

Nemres usporedit Sony "ciglu" sa Samsungom. Pogle kak je to ruzno.

Best buy je kupiti sve samo ne Sony ili Samsung. Imas Xiomi ili nekaj slicno kaj je sto put isplativije za kupit. Radije kupim stari OnePlus nego to smece ili Nokia 6 koja bude 2018 izasla. Redmi Note 5.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2018 11:43 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA
Taj Sony nikak da izade iz tog kockastog odijela.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA2 Ul
Konačno su se maknuli sa Mediateka i prešli na 14nm SD. Pristojno su povećali kapacitet baterije tako da bi autonomija trebala biti jako dobra. Sa dobrom količinom RAM-a i Sony softverom rad bi trebao biti jako ugodan. Sasvim dobro zaokruženi mobiteli. Osim ovog sa Mediatekom...
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA
NEW_MAN kaže...
Paki9997 kaže...

Kakvi rubovi o cemu pricas ti??? Screen to body ratio je 75%, sto je isto kao galaxy a8(2018). Xa2 i xa2 ultra ce bit best buy midrangeri ako im cijena bude u redu!

 

 71% kod ovog veceg koji je po dimenzijama slican a8 (75%) kojeg uzimas za usporedbu.

Nemres usporedit Sony "ciglu" sa Samsungom. Pogle kak je to ruzno.

Best buy je kupiti sve samo ne Sony ili Samsung. Imas Xiomi ili nekaj slicno kaj je sto put isplativije za kupit. Radije kupim stari OnePlus nego to smece ili Nokia 6 koja bude 2018 izasla. Redmi Note 5.

 Prvo procitaj sto sam napisao pa onda odgovori. Usporedujem xa2 i xa2 ultra sa a8(2018), L1 se tu ne racuna jer je to low-end smartphone,a a8(2018) mid-range. Imas pravo, sa Samsungom se  i nemoze nista poredit jer je smece sa softwerom koji lagga cak i na flagshipu. Kinezi jesu jeftiniji ali im je kvaliteta katastrofa, a Sonyevi smartfoni traju godinama i rade ko prvog dana. Sonya nazivat smecem je suludo. Ocito si samo jos jedan u nizu hejtera...

16 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA
Procital sam i usporedio uredaje po dimenzijama. Znaci razlika je 0,1" dok su xa2 i xa2 ultra "drasticno" drukcijih dimenzija. Jebe mi se zivo za Sony i ne opterecujem se brendovima.

Cinjenica je da Sony ima najruznije telefone na trzistu i da ih ljudi ne kupuju ako nisu zagrizeni Sony kupci. Pokazi te telefone nekome i onda pokazi bilo koji drugi brand, ono bilo koji brand bez da znaju da su ti ruzni telefoni Sony i nitko normalan ne bude kupil Sony.

Nisam balavac koji hejta nego realan i sam si kupujem telefone za svoje vlastite novce zadnjih dvadeset+ godina. Sony nije imal posteni telefon nikad u povjesti mobilne telefonije i zato im nikak nejde niti im je ikad islo. Propali su u proslom stoljecu pa se spajali sa Ericssonom, propala suradnja s Ericssonom i nikak da plate nekoga da im napravi uredaj kak spada.

Kupi si taj super kvalitetan Sony a ja budem kupil neki drugi katastrofalni kineski telefon koji ne traje godinama.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA
De gustibus non disputandum est. Kao sto tebi Sony ne valja i za balavce je, tako je meni bas super i prefinjen, a ne poput sapuna i ogledalaca, ali kao sto rekoh bezveze je ta rasprava o ukusima skroz.

Svako je pametan za svoje pare.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Sony na CES-u predstavio Xperije L2, XA2 i XA2 Ul

Huhu bit će peglanja kartice na samom početku sezone mi se čini 

 

Zapele mi za oko XA2 i XA2 ultra,no možda pričekam još jednu seriju,zanima me kako će soni taj prokleti edge izvesti.

 

Trenutno na S5 i radi mi ko sat,pa ću možda i pričekat.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice