Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke

poruka: 5
|
čitano: 2.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke".
15 godina
offline
Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke

Naravno da se loše prodaju kada ne nude ništa bolje od konkurencije (možda dizajn, al to je subjektivno) po jednakoj ili višljoj cijeni. Možda da smanje cijenu i rubove oko uređaja, pa se nešto promjeni. Imao sam još davno k610i i za to vrijeme je bio odličan uređaj dok danas uopče ih ni ne gledam. Možda compact uređaje, al da su 4" ekranom.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke

slažem se s tobom,dizajn je totalni užas i zastario a cijena previsoka u odnosu na konkurenciju

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke

tko im je kriv kad su prekinuli s ericssonom. da, znam, puno su radili, dolazili sve kasnije s posla, zanemarivali djecu ... nije ni čudo da se ericsson prvo vratio majci a zatim tražio razvod. za skladnu vezu kompromis je conditio sine qua non. u konačnici su popušili samo kupci i kupice, a sad i sony pljuga prihode. valjalo bi osmisliti sratup-savjetovalište za korporativne brakove. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke
Tako je to kada prave cigle s prosječnom kamerom i zaslonom. Zadnji dobar uređaj bila im je Xperia Z2. Od tada su postali prosječni i neopravdano skupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sony: Mobilni odjel i dalje bilježi gubitke

Meni je preskup. Najnoviji top model kod nas košta kakvih 5800 kuna ili tu negdje.

 

Kvaliteta njihovih mobitela nije loša. Loš je softver za kameru. Loša je i podrška za softver blizu isteka 2 godine i nakon toga.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice