Alcatelov pametni sat

poruka: 6
|
čitano: 1.340
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alcatelov pametni sat".
15 godina
offline
Alcatelov pametni sat

Dok ne srede trajanje baterije na barem 2 dana normalne upotrebe (dakle čitanje kratkih poruka, tu i tamo odbijanje poziva i slično) nema šanse da bi kupio pametni sat.

Ili nek jednostavno pređu na Eink, kao recimo Pebble. 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Alcatelov pametni sat

Ne znam što je falilo onim prvim "pametnim" satovima iz SE.

Ispod klasičnih kazaljki su imali mali displej na kojem se vidjelo tko te zove i sadržaj poruke a baterija je trajala skoro tjedan dana. Mogao si također i odbiti poziv i par sličnih sitnica.

Po meni, to su bile sasvim dovoljne mogučnosti sata.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatelov pametni sat

http://world.g-shock.com/eu/en/ble/2nd/products/

 

Neko je spomenuo da bi voleo da baterija traje dva dana  :)

---------- markantz
13 godina
offline
Re: Alcatelov pametni sat
Meni ne smeta trajanje baterije već ekstremno visoka cijena svih smartwatchewa osim kineskih poput U8 koji je zapravo super za 30 dolara.
Želio bih imati Android smartwatch,ali po sadašnjim cijenama će Xiaomi Mi Band još dugo biti moj jedini wearable
robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatelov pametni sat

imam lg gwatch r.. uredno baterija 2 dana drži....uz cca pregledavanje 50 mejlova, odgovaranje na 10-20 sms i whatsapp poruka, ekran na always on, rootan, stavljen 5.0.1

konstantno u pozadini mjeri korake i sve ostale pizdarije za koje je namjenjen...

 

tak da trk u dućan :-)

 

 

edit:

e da... napuni se za cca 45 minuta....tak da baterija fakat nije problem....

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 23:20 (brkix).
13 godina
offline
Re: Alcatelov pametni sat
Sve je to super,ali 300 dolara je malo previše
robimarko@gmail.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice