Android One je stigao

poruka: 4
|
čitano: 1.500
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android One je stigao".
15 godina
suspendiran
offline
Android One je stigao

Sviđa mi se ideja, glupo je da mobitel košta više od 100 dolara. Trenutna situacija je da mobitel košta 7000 kuna, a za 2000 se može kupit računalo s večim ekranom, bržim procesorom i više memorije. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android One je stigao

hahaha a i ti si majstor, usporedujes kruske i jabuke

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android One je stigao
rjakopec kaže...

Sviđa mi se ideja, glupo je da mobitel košta više od 100 dolara. Trenutna situacija je da mobitel košta 7000 kuna, a za 2000 se može kupit računalo s večim ekranom, bržim procesorom i više memorije. 

je ali mislim da je tu "uračunata" i cijena portabilnosti i kompaktnosti

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android One je stigao
rjakopec kaže...

Sviđa mi se ideja, glupo je da mobitel košta više od 100 dolara. Trenutna situacija je da mobitel košta 7000 kuna, a za 2000 se može kupit računalo s večim ekranom, bržim procesorom i više memorije. 

A to računalo ti stane u džep, ima autonomiju od ~24 sata, ima 100-130 grama, puni se 4-5 sati i uglavnom služi za pozive i SMSanje?

 

Isuse, Marijo i Josipe Staljinu...

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 11:25 (Sum_of_all_fears).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice