Apple pravi konzolu?

poruka: 32
|
čitano: 5.072
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple pravi konzolu?".
16 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

A šta...?! Opet im ne vridi. Za Apple jednostavno ne vrijedi izreka "Koliko love - toliko muzike." Bit će preskupa i preslaba u odnosu na PS3 i 360. Sorry Jabučići - drž te se vi iPod-a (a i tu im je pjesak već do grla došao...)

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Ja bih najprije rekao da se radi o nekoj handheld konzoli (kao npr. PSP) na kojoj će se moći pokretati igre s iPhonea i da će zapravo jedina razlika u usporedbi s iPhoneom biti postojanje još par tipaka posvećenih gamingu.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Što se tiče gaminga i Apple-a, sa iPhone-om im je uspjelo, svaki drugi developer igara je napravio aplikaciju za iPhone.

Ako su ove tvrdnje istinite, nadam se da će doživjeti uspjeh, na sreću svih nas.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Apple pravi konzolu?

Slazem se, sumnjam da ce Apple praviti nekakvu stand-alone konzolu, vjerovatno ce raditi na poboljsanju igracih mogucnosti iphone-a

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

ja sam se čudio kad sam vidio xbox da je napravio microsofte mislio sam da ta konzola ništa nevrijedi jer znam da microsoft se bavi software-rom, a kako se ispostavilo xbox je dobra konzola, a za apple ja mislim da kad izađe da će biti dobra konzola samo mislim da neki ljudi to nećeju svaćati ozbiljno, pošto su onu u hardveru i izumili su poznati ipod i ifhone im se sve za 5 konzola će im biti odlićna samo jedna stvar ako nemaju dobar 3rd party support oni će imati problema sa igrama i sa samom konzolom

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Hmm, možda će biti ko Xbox, a možda ko Apple Bandai Pippin.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
gamer2400 kaže...

ja sam se čudio kad sam vidio xbox da je napravio microsofte mislio sam da ta konzola ništa nevrijedi jer znam da microsoft se bavi software-rom, a kako se ispostavilo xbox je dobra konzola, a za apple ja mislim da kad izađe da će biti dobra konzola samo mislim da neki ljudi to nećeju svaćati ozbiljno, pošto su onu u hardveru i izumili su poznati ipod i ifhone im se sve za 5 konzola će im biti odlićna samo jedna stvar ako nemaju dobar 3rd party support oni će imati problema sa igrama i sa samom konzolom

 O moj Bože! Kakve baljezgarije. SVI rade aplikacije za iPhone. Ne boj se, biti će zainteresiranih developera.
15 godina
protjeran
offline
Apple pravi konzolu?

Ne daj Bože.Zasigurno bi pronašli način da naplate zasebno svaki pritisak botuna na kontroleru plus naplaćivali uredno svaki sat korištenja konzole koja će biti cirka 8-9 tisuća kuna, i ljudima će to sve biti 'OK'.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
QFlash kaže...

Ne daj Bože.Zasigurno bi pronašli način da naplate zasebno svaki pritisak botuna na kontroleru plus naplaćivali uredno svaki sat korištenja konzole koja će biti cirka 8-9 tisuća kuna, i ljudima će to sve biti 'OK'.

 Potpis. Apple je bezobrazno skup i ide mi na živce.
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
2029.MN4 kaže...
QFlash kaže...

Ne daj Bože.Zasigurno bi pronašli način da naplate zasebno svaki pritisak botuna na kontroleru plus naplaćivali uredno svaki sat korištenja konzole koja će biti cirka 8-9 tisuća kuna, i ljudima će to sve biti 'OK'.

 Potpis. Apple je bezobrazno skup i ide mi na živce.
 krivo si rekao, apple je skup u hrvatskoj u USA ima nekako normalne cjene
16 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Dali netko zna za ovu katastrofu?; http://en.wikipedia.org/wiki/Bandai_Pippin

ako neznate nije ni čudo, propalo je dok si reko keks.

 

Sve OK ako bi nešto dobro (i cijenom prihvatljivo) napravili, ali uz ovu današnju konkurenciju, gdje je višegodišnje iskustvo u igri, neznam baš....

V.V.V.V.V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Da, ja znam. J***na Appleova konzola nestala u treptaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 14:58 (netko_namo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
niki kaže...

Dali netko zna za ovu katastrofu?; http://en.wikipedia.org/wiki/Bandai_Pippin

ako neznate nije ni čudo, propalo je dok si reko keks.

 

Sve OK ako bi nešto dobro (i cijenom prihvatljivo) napravili, ali uz ovu današnju konkurenciju, gdje je višegodišnje iskustvo u igri, neznam baš....

 očigleno nerazumieš apple ima ekipu koji imaju iskustva sa gamingom, i to im je potrebno. Jer netreba trvrtka trebati imati iskustva samo treba naći ljude s iskustvom
16 godina
offline
RE: Apple pravi konzolu?

pa da apple otvori dučane po svijetu i prodaje obične jabuke po 100 kuna kila ljudi bi kupovali tak da ak napravi konzolu ona se bude prodavala ko salata
pippin je bil ispred svojeg vremena i danas bi tak nekej imalo prolaz bez beda jer je apple puno razvikaniji i ima puno više bedaka kaj to kupuje

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 15:54 (NEW_MAN).
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

ova konzola mi sliči na na neku kantu,,,xPPP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
Fićo_CoD 5 kaže...

ova konzola mi sliči na na neku kantu,,,xPPP

 ona u wikipediji da si čitao vidio bi da je to stara konzola koja je bila puštena samo u japanu i to je bilo vrijeme kad su svi puštali svoje konzole na tržište većina njih su bile kante
16 godina
offline
RE: Apple pravi konzolu?
gamer2400 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

ova konzola mi sliči na na neku kantu,,,xPPP

  ona u wikipediji da si čitao vidio bi da je to stara konzola koja je bila puštena samo u japanu i to je bilo vrijeme kad su svi puštali svoje konzole na tržište većina njih su bile kante
  Isto ko i ove danas...
Ke?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
NEW_MAN kaže...

pa da apple otvori dučane po svijetu i prodaje obične jabuke po 100 kuna kila ljudi bi kupovali tak da ak napravi konzolu ona se bude prodavala ko salata
pippin je bil ispred svojeg vremena i danas bi tak nekej imalo prolaz bez beda jer je apple puno razvikaniji i ima puno više bedaka kaj to kupuje

 Eto! Ljudi su ludi i glupi - moram reć! Ako je jabukica na nečemu - spremni su dati na tisuće eura. Kolegica na faksu mi ima iPhone i nema pojma o niti jednoj funkciji osim o pričanju! A pljunula je za njega oko 950 eura!!Iznenađen
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
gamer2400 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

ova konzola mi sliči na na neku kantu,,,xPPP

 ona u wikipediji da si čitao vidio bi da je to stara konzola koja je bila puštena samo u japanu i to je bilo vrijeme kad su svi puštali svoje konzole na tržište većina njih su bile kante
 kad sam rekao kanta mislio sam na vanjski izgled a ne na performanse itd. =SSS
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?

TOČNO!!

 

To je ionako izišlo 1990. godine kad je prevladavao istrošeni anime stil kojeg je više svima (osim glupim japancima , kinezima i u mangama) dosadio!!

15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

Apple radi odlične proizvode. macbook nije tako loš, no isplati li se za njega dati oko 15-ak tisuča kuna?

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

meni se cini da e to biti nesto kao 360......oni bi samo napakostili...microsoftu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
2029.MN4 kaže...
NEW_MAN kaže...

pa da apple otvori dučane po svijetu i prodaje obične jabuke po 100 kuna kila ljudi bi kupovali tak da ak napravi konzolu ona se bude prodavala ko salata
pippin je bil ispred svojeg vremena i danas bi tak nekej imalo prolaz bez beda jer je apple puno razvikaniji i ima puno više bedaka kaj to kupuje

 Eto! Ljudi su ludi i glupi - moram reć! Ako je jabukica na nečemu - spremni su dati na tisuće eura. Kolegica na faksu mi ima iPhone i nema pojma o niti jednoj funkciji osim o pričanju! A pljunula je za njega oko 950 eura!!Iznenađen
 Tvoja kolegica je, na žalost, glupa. Ako izdvojiš 2500 - 3000 kn za iPhone, pročitaš neke tutoriale na internetu, nećeš požaliti.

EDIT: 2500-3000 kn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 21:51 (Random.).
16 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

još će počet kiselit krastavce Namigiva iKiseliKrastavac

C'est la vie
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

baš se pitam kako će ju je nazvati "iGame"

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Apple pravi konzolu?

Uff ako ovo izade rasturati ce xbox, nemogu to potvrditi ali jednostavno nevolim Microsoft, a nada umire zadnja.Smijeh

 

Sto se tice naziva po meni ce se zvati ''Iplay'' ili kao sto pise ''Igame'' no to je nebitno ako konzola bude dobra ( i nadajmo se ne preskupa).

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Apple pravi konzolu?

poznavajuci apple konzola ce bit losija od xkutije360 a kostat ce ko dragi kamen

***Dont mess with the best or die like the rest***
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
Geralt-The Witcher kaže...

poznavajuci apple konzola ce bit losija od xkutije360 a kostat ce ko dragi kamen

 već xbox 360 pomalo stari i sada se svi pripremaju za novu generaciju konzola, a nebrini se za kvalitetu imaju oni novaca da plate dobru ekipu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
Geralt-The Witcher kaže...

poznavajuci apple konzola ce bit losija od xkutije360 a kostat ce ko dragi kamen

 Ma smeće!
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple pravi konzolu?
gamer2400 kaže...
Geralt-The Witcher kaže...

poznavajuci apple konzola ce bit losija od xkutije360 a kostat ce ko dragi kamen

  već xbox 360 pomalo stari i sada se svi pripremaju za novu generaciju konzola, a nebrini se za kvalitetu imaju oni novaca da plate dobru ekipu
ako iGame izade i nebude preskup ni prejeftin a relativno dobar microsoft i sony ce dobit konkurenciju pa ce cijene ps3 i xbox-a padat 
onda cu si nabavit xbox 
***Dont mess with the best or die like the rest***
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 9:18 (Geralt-The Witcher).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice