Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

poruka: 16
|
čitano: 2.693
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće ".
12 godina
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

Opa... Pa ovo povećanje donosi bar 1 dan više korištenja. Čitajući tekst ono povećanje, povećanje... Rekoh opaa... kad ono... hehe

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Kad bi stavili oled ekran od ruba do ruba ..
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

Opa sad če "mali Jabučarski preskupi smrad" ponosno nosit 4.2 zaslon.Ali još uvijek je manji od Samsung Galaxy S2/4.3, navodno se priča da je taj Samsung sklepan tamo 2011 godine.

 

Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
rambox kaže...

Opa sad če "mali Jabučarski preskupi smrad" ponosno nosit 4.2 zaslon.Ali još uvijek je manji od Samsung Galaxy S2/4.3, navodno se priča da je taj Samsung sklepan tamo 2011 godine.

 

 U slučaju SE-a, veličina je ono što je kod njega bitna, oliti izostanak ogromnog ekrana... jer i dalje ima dosta korisnika koji više vole manje mobitele... i ja sam među njima

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
7 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Zekoslavko kaže...
rambox kaže...

Opa sad če "mali Jabučarski preskupi smrad" ponosno nosit 4.2 zaslon.Ali još uvijek je manji od Samsung Galaxy S2/4.3, navodno se priča da je taj Samsung sklepan tamo 2011 godine.

 

 U slučaju SE-a, veličina je ono što je kod njega bitna, oliti izostanak ogromnog ekrana... jer i dalje ima dosta korisnika koji više vole manje mobitele... i ja sam među njima

upravo tako, ekran je ono zbog cega se kupuje SE

 

4" je taman ta granica koju, nadam se nece prelaziti za novi SE.

 

SE je bio jedini model mobitela na trzistu sa flagship komponentama i 4" ekranom, jedino je kapacitet od 16GB za najjeftiniju verziju malo na knap

 

@Rambox
cijena je nebitna jer svatko kupuje mobitele na drugaciji nacin, produljenje pretplate, teleoperateri, firme, maloprodaja, uvoz ili oglasi itd, gdje se cijenovni rang krece od 900kn do 6000kn

npr. SE sam platio 2015 900kn a S7 2016 950kn 

gledaj na SE kao na Ryzen 7 sa 1080Ti u ITX kucistu umjesto u Full ATX Tower kucistu 

 

13 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Mora da je neka grda pretplata ako je S7 bio 950 kn ☺
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Najbolji format Ikad.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

strašan je taj ... kako ono? epl? je l to šta valja ili je samo za preseravanje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Zekoslavko kaže...
rambox kaže...

Opa sad če "mali Jabučarski preskupi smrad" ponosno nosit 4.2 zaslon.Ali još uvijek je manji od Samsung Galaxy S2/4.3, navodno se priča da je taj Samsung sklepan tamo 2011 godine.

 

 U slučaju SE-a, veličina je ono što je kod njega bitna, oliti izostanak ogromnog ekrana... jer i dalje ima dosta korisnika koji više vole manje mobitele... i ja sam među njima

Nisi skužil poantu posta fučkaj ga sad, jer sve klasične Jabučarske gluposti i budalaštine ostaju iste.

 

Nekad je Samsung Galaxy S2 za izgubljene Jabučare bio prevelik i nezgrapan. Sad je za Jabučarske mozgove kak ti 4.2 taman veličina, kao da su od 2011 pa do 2017 godine ljudske ruke porasle za 30%.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 18:36 (rambox).
7 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Mad Ant kaže...
Mora da je neka grda pretplata ako je S7 bio 950 kn ☺

to da, pretplata je vrh

 

medutim, kako to inace biva kod nas, sve troskove koje mozes nabijes na firmu, a onda kao pravi hr privatnik kukas kako ne mozes poslovati u ovoj drzavi 

13 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
Potpisujem, u zadnje vrijeme upoznao dosta takovih. Ja radim cijeli dan, stres ovo-ono, dok se ovi prehodavaju po kavama i voze i vise nego solidne aute, a kasnije "daj mi neki AP po 200kn i controller/router po max 500kn... za hotel"...
13 godina
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id
... uz najskuplji i najnoviji ajfon u ruci naravno :)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal id

Hehehheeh koja racunica ;) Pretplata 100 EUR al je telefon 200 eur ;) I to je kao relevantna cijena ;) Evo ja svoj nasao na cesti i to je bestbay telefon ikad flagship za 0 kn....

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 19:27 (Torent).
12 godina
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

Koristim ga u poslovne svrhe i moram priznat da bih volio da je malo veći,na njemu koristim dvije aplikacije posebno napravljene za posao koji radim i trebalo mi je dugo vremena da se naviknem na tako male ekran,16GB je apsolutno premalo!Ali opet vrhunski mobitel s odlicinim hardwerom,fluidan,dobra kamera,lagan,malen...  baterija uz malo podesavanja izdrzi radni dan + koristim i iPad Air za neke stvari tako da sam tu lišen problema sa malim ekranom ;D

Isto se nadam kad budemo dobivali novi mobitel da SE nece bit u ponudi posto firma koristi samo iOS aplikacije!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

iphone 5s/SE su jedini mobiteli vrijedni spomena kada je u pitanju 4 incni ekran, ostali su svi smeće, a osobno znam masu ljudi koji vole upravo takve mobitele. Stane u svaki džep, ne smeta za razliku od iPhonea 7 Plus i ostalih gluposti. A o izradi tog uređaja ne treba niti trošit riječi, najbolji smartphoe ikad napravljen.

 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Apple sprema novi iPhone SE za prvi kvartal iduće

Nekada davno nisam ni pomislio na iPhone a kamo li da bi ga kupio no kada je izasao ovaj SE prije godinu ili dvije nisam mnogo razmisljao jer 'telkace' koje se moglo kupit za te novce nisam htio nego funkcionalan mali mobitel u mojoj lopata ruci da mogu sve dohvatiti palcem a ne se patiti sa obje ruke.

 

Danas sam prezadovoljan korisnik tog malog jabučara jer radi sve točno ono što želim da mi mobilni uređaj radi a uz to brz i nije se ni jednom smrznuo a kamera na njemu je cudo jedno pa uopce ne mislim vise na svoj Canon koji ima po' kile sa manjim objektivom a kilu sa onim vecim objektivom, to sad nosim samo kad idem na Velebit i slikam panoramu.

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice