Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

poruka: 7
|
čitano: 1.286
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus zapošljava tisuću novih djelatnika".
10 godina
offline
Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

A šta kod nas ne otvore ...

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

Asus je ozbiljna firma, neda se njima zajebavati s našim glupim zakonima.

15 godina
offline
Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

Sada kada uvedu ocijenjivanje radnika birokrata. Sada treba doci otvoriti firmu. Za pogresno slovo letis van iz drzave.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus zapošljava tisuću novih djelatnika
dejo6 kaže...

Asus je ozbiljna firma, neda se njima zajebavati s našim glupim zakonima.

 

U, Indiji i Vijetnamu nemaju problema oko prevelike brige za radnika. Inače Indija ti je zemlja koja je donijela zakon koji olakšava testiranje lijekova na ljudima (naravno ti moraš dati vlastiti pristanak), a tvrtke u slučaju negativnih posljedica nemaju nikakve odgovornosti za pacijenta. Dok u EU to nebi prošlo. Tako da nije sve crno-bijelo.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
14 godina
neaktivan
offline
Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

Kod nas ne otvaraju zato što mi nismo zemlja u razvoju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

ne razumijem se u to bas dobro ali milsim da dobar programer ako dobije otkaz npr u googleu moze se opet zaposliti u neku slabiju firmu za solidnu platu,slobodno me ispravite me ako grijesim

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus zapošljava tisuću novih djelatnika

meni se čini da se jedino mi ozbiljno doživljavamo, u smislu kokošinjca koji za sebe misli da je kraljevska palača. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice