Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom prednj

poruka: 12
|
čitano: 1.308
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom prednj".
16 godina
odjavljen
offline
Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom prednj

Trebali su znati da posvuduše više vole kamere koje ne daju baš savršenu sliku jer im onda nesavršenosti izađu na vidjelo...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Friday kaže...

Trebali su znati da posvuduše više vole kamere koje ne daju baš savršenu sliku jer im onda nesavršenosti izađu na vidjelo...

 istina. čak i kad se pripremaju satima prije. no uvijek postoji rješenje:

vu kmici sam se slikal ... vu kmici sam se slikal ...
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Ajar kaže...
Friday kaže...

Trebali su znati da posvuduše više vole kamere koje ne daju baš savršenu sliku jer im onda nesavršenosti izađu na vidjelo...

 istina. čak i kad se pripremaju satima prije. no uvijek postoji rješenje:

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
moderator
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Kolega nije spomenuo da telefon ima napredne beautify algoritme koji čak i moju čelavu glavu mogu proljepšati 😊
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Denis kaže...
Kolega nije spomenuo da telefon ima napredne beautify algoritme koji čak i moju čelavu glavu mogu proljepšati 😊

 

Kolega se zajebava sa selfijima - to bi trebalo odrezati sa plaće!

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom prednj

uzalud. meni ne bi pomogli ni AI aesthetic surgery algoritmi. no lijep je osjećaj kad znaš da majke u ulici tobom plaše zločestu djecu ("onaj grdi striček bu te odnesel"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Ajar kaže...

uzalud. meni ne bi pomogli ni AI aesthetic surgery algoritmi. no lijep je osjećaj kad znaš da majke u ulici tobom plaše zločestu djecu ("onaj grdi striček bu te odnesel"). 

 Dobro i izgledaš za svoje godine

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr

Ovo je trebalo bit nešto kao iphon-ovi modeli s "s" oznakom, jer ovo je naprosto zenfone 2 samo s tom ljepsom prednjom kamerom. Tako da po meni ne stavit ime ZenFone Selfie, vec ZenFone 2s/g/p itd...

16 godina
moderator
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Procesor je recimo posve drugačiji - selfie ima Snapdragon 615, a dvojka Intelov Atom
15 godina
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Friday kaže...

Trebali su znati da posvuduše više vole kamere koje ne daju baš savršenu sliku jer im onda nesavršenosti izađu na vidjelo...

 Mobitel i savršena slika... Muahaaahahahaha!

(vlasnik profi DSLR-a sa velikim senzorom i lećom promjera većeg od tog telefona, slika je toliko oštra da moraš paziti da ne porežeš oko dok je gledaš zoomiranu, a od šuma nema ni š, i to u slabom svjetlu)

15 godina
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
mind_challenge kaže...

 Dobro i izgledaš za svoje godine

 a čuj, pazim se i trudim,  e ne bih li održao teško stečen ugled 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
protjeran
offline
Re: Asusov selfie smartphone s 13-megapikselnom pr
Keso kaže...
Mobitel i savršena slika... Muahaaahahahaha!

(vlasnik profi DSLR-a sa velikim senzorom i lećom promjera većeg od tog telefona, slika je toliko oštra da moraš paziti da ne porežeš oko dok je gledaš zoomiranu, a od šuma nema ni š, i to u slabom svjetlu)

Čovjek je mislio na savršenu "smartphone fotografiju" a ne na savršenu fotografiju fotoaparata koji koji košta 30t kn.

Navik zivi tko krade posteno
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice