Bagatelni Google Nearline backupira u oblak

poruka: 7
|
čitano: 1.407
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bagatelni Google Nearline backupira u oblak".
12 godina
odjavljen
offline
Bagatelni Google Nearline backupira u oblak

Pa ovo je stvarno jeftino. 10,24 $ za terabajt.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bagatelni Google Nearline backupira u oblak

Još da mogu dobiti tako brzi internet da mi ne treba lokalni disk. Gdje bi mi bio kraj.

Ali živim u Zagrebu, pa mi je najveća brzina 4 Mbit/s za download.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bagatelni Google Nearline backupira u oblak

Upravo sam napravio backup sa CentOS servera, preko gsutil command line toolsa. Iskonfigurirao za manje od 10min i napravio uspješan backup, mislim da mi se ovo sviđa :-)

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bagatelni Google Nearline backupira u oblak
gordan0810 kaže...

Još da mogu dobiti tako brzi internet da mi ne treba lokalni disk. Gdje bi mi bio kraj.

Ali živim u Zagrebu, pa mi je najveća brzina 4 Mbit/s za download.

 Kojeg ti maestralnog providera imas kada nemozes dobiti vise od 4Mbit/s? Meni Bnet ide preko 12Mbit/s.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
12 godina
offline
Re: Bagatelni Google Nearline backupira u oblak
Lion King kaže...
gordan0810 kaže...

Još da mogu dobiti tako brzi internet da mi ne treba lokalni disk. Gdje bi mi bio kraj.

Ali živim u Zagrebu, pa mi je najveća brzina 4 Mbit/s za download.

 Kojeg ti maestralnog providera imas kada nemozes dobiti vise od 4Mbit/s? Meni Bnet ide preko 12Mbit/s.

 baš u ZG si se našao žaliti na brzinu, u mom selu samo mogu sanjati brzine veće od 4.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Bagatelni Google Nearline backupira u oblak
Lion King kaže...
gordan0810 kaže...

 

Ali živim u Zagrebu, pa mi je najveća brzina 4 Mbit/s za download.

 Kojeg ti maestralnog providera imas kada nemozes dobiti vise od 4Mbit/s? Meni Bnet ide preko 12Mbit/s.

 Nije sve do providera. Ima četvrti koje su što se tiče udaljenosti od centrale i kvalitete vodova u katastrofalnom stanju. I ako imaš nesreću živjeti baš tamo, kod svih providera je isto

i nitko ti ne može pomoći. Zapravo malo tko, da budem preciziniji.

Ljudi, Trešnjevka Jug je po tome zaostalija nego Džibuti.

15 godina
offline
Bagatelni Google Nearline backupira u oblak

OneDrive nudi 1TB + Office 365 za istu cijenu. Ne vidim zašto bi ovo bila bagatela...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice