Besplatno do 2GB na Google Driveu

poruka: 9
|
čitano: 2.106
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatno do 2GB na Google Driveu".
16 godina
online
Besplatno do 2GB na Google Driveu

Jos jedna navlakusa da se izvuku dodatne informacije o korisnicima, kao broj telefona, i to prilicno jeftino.

 

Jadno google, jadno...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
7 8 hvala 0
15 godina
online
Re: Besplatno do 2GB na Google Driveu
SupremeCommander kaže...

Jos jedna navlakusa da se izvuku dodatne informacije o korisnicima, kao broj telefona, i to prilicno jeftino.

 

Jadno google, jadno...

 

 i? tebi je to od životne važnost a dobiš 2 gb free.

 

nije da će ti naškodit..

15 godina
odjavljen
offline
Besplatno do 2GB na Google Driveu

Sve uključeno odavno... 2-step verifikacija je valjda osnova za sve što i blizu ima veze sa paypalom, ebayem i raznim game storeovima...

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Besplatno do 2GB na Google Driveu
Kao da provalnika pustiš da ti pregleda bravu i prozore na kući. Što bi rekla naša braca: "Pa dokle više..."
 
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatno do 2GB na Google Driveu

Daj argument zašto je taj Security Checkup loša ideja?

 

Ili si još jedan od onih sa kapicom od alu folije na glavi?

My name is Legion... For we are many!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno do 2GB na Google Driveu
Mojem frendu su provalili u gmail racun, usli u paypal i druge stranice koje su bile povezane sa paypalom.
Vecinom je sam kriv jer je koristio istu sifru za sve.
Ja sam mu jos preporucio drugi stupanj zastite jer dodatno cuva glavu. Cak i ako znaju vasu sifru nemogu tako laku u njega, zbog toga mi je se stupanj zakon :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno do 2GB na Google Driveu
Pardon - na mobu sam a nemogu editirat stari tekst """ drugi stupanj zastite zakon"""
12 godina
offline
Re: Besplatno do 2GB na Google Driveu
Sum_of_all_fears kaže...

Sve uključeno odavno... 2-step verifikacija je valjda osnova za sve što i blizu ima veze sa paypalom, ebayem i raznim game storeovima...

 Još da omoguće 2-step za PayPal i izvan USA...

16 godina
offline
Besplatno do 2GB na Google Driveu

U gmail ti provale kad koristis debilnu sifru i koristis istu sifru na xyz forumima primjer, registriras se na forumu sa pero234, a mail na forumu je pero234, naravno i šifre su ti identične pa kad frajer upadne neprimjeceno u forum pokupi sve sifre ima pristup tvom emailu. Da ne kazem da doma koriste outlook express za email, skidaju xyz programe i pokrenu ih, a ovaj fino iz outlooka procita sve sifre i posalje na xyz server i tako si omoguci pristup do tvog emaila/paypala itd itd.

Evo moje price, postavio sam na stotine gmail adresa po firmama, privatno i sam koristim oko desetak privatnih/poslovnih racuna i nikada nitko nije nista probio.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice