BlackBerry Q10 za 250 dolara

poruka: 19
|
čitano: 4.053
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry Q10 za 250 dolara".
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Imaju previse para i korisnika pa ne zele masovnu upotrebu njihovih uredjaja, nice one!

 
4 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

I ovo je vijest?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Nakon godine i sitno korištenja mobitela s touch screenom sve više cijenim ovakve uređaje. Nadam se da će biti dostupni i u RH.

Stručnjak za odmaganje...
 
7 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

citam naslov a mislima: 'vidi vraga odlucili snizit cjenu, mogao bih si ga i ubost' za tih 250e a kad procitam odlomak ispod i :(

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
mario.L_hr kaže...

Nakon godine i sitno korištenja mobitela s touch screenom sve više cijenim ovakve uređaje. Nadam se da će biti dostupni i u RH.

 

 

Meni mogu proć veliki touchscreen mobiteli s tipkovnicama na izvlačenje kad se uređaj okrene vodoravno (kome ne smeta debljina uređaja radi toga), ali ovakvi tamagochiji mi se nikad nisu sviđali. No vidim da i oni imaju svoju publiku.

13 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
lllnuclearlll kaže...

 

Meni mogu proć veliki touchscreen mobiteli s tipkovnicama na izvlačenje kad se uređaj okrene vodoravno (kome ne smeta debljina uređaja radi toga), ali ovakvi tamagochiji mi se nikad nisu sviđali. No vidim da i oni imaju svoju publiku.

Ja ne provodim previše vremena u surfanju putem mobitela. Da to činim nabavio bi tablet. Pregled e-mail, tu i tamo na net, sinkronizacija kalendara i kontakata s računalom, navigacija i to je to. Ovaj uređaj može ponuditi sve od navedenog a fizičku tipkovnicu izuzetno cijenim.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara

što se tiče fizičke q tipkovnice to viš nije potrebno WP ima odličnu touch tipkovnicu ...

11 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Mislim da Nokia ima puno bolje mobitele za niže cijene i bolje bi bilo da njih planirate kupiti.    {#}

 

 
1 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Opet glupost, tako su krenuli sa Z10 pa ga sada "možeš" nabaviti za 100-150$ (na akcijama i niže) u USA i Kanada naravno i u pretplati naravno.

 

Inače sanjam gwerty fizičku tipkovinu i nadam se kada jednog dana stigne do nas, da ću si ga nabaviti...

 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

lipo, lipo... imam osjecaj da ce bit pravi boom ovaj mobitel, jeftin, efikasan, qwerty... Sta poslovnom coviku vise triba?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
Abomb kaže...

lipo, lipo... imam osjecaj da ce bit pravi boom ovaj mobitel, jeftin, efikasan, qwerty... Sta poslovnom coviku vise triba?

250 na dvogodisnji ugovor. Znaci ni j od jeftin.

RIP RIM

15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
NEW_MAN kaže...
Abomb kaže...

lipo, lipo... imam osjecaj da ce bit pravi boom ovaj mobitel, jeftin, efikasan, qwerty... Sta poslovnom coviku vise triba?

250 na dvogodisnji ugovor. Znaci ni j od jeftin.

RIP RIM

 

to je pocetna cijena za fanatike. Nakon misec dana ce past na 200. A kasnije i manje.( nemam ga namjeru kupovat prije lita.)

 

 

 

16 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
Vjerojatno ni ne bude dostupan prije ljeta.
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
mario.L_hr kaže...

Nakon godine i sitno korištenja mobitela s touch screenom sve više cijenim ovakve uređaje. Nadam se da će biti dostupni i u RH.

 

mario.L_hr kaže...
lllnuclearlll kaže...

 

Meni mogu proć veliki touchscreen mobiteli s tipkovnicama na izvlačenje kad se uređaj okrene vodoravno (kome ne smeta debljina uređaja radi toga), ali ovakvi tamagochiji mi se nikad nisu sviđali. No vidim da i oni imaju svoju publiku.

Ja ne provodim previše vremena u surfanju putem mobitela. Da to činim nabavio bi tablet. Pregled e-mail, tu i tamo na net, sinkronizacija kalendara i kontakata s računalom, navigacija i to je to. Ovaj uređaj može ponuditi sve od navedenog a fizičku tipkovnicu izuzetno cijenim.

 

 

Šta je ovo, nitko ne zna na nokiu e6 koja pojede i probavi bilo koji blackberry? Još od 2011...

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
protjeran
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Nokia E6 ne može pojesti BB Q10 ma koliko bila gladna {#}

 
2 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara
Gasttozz kaže...

Nokia E6 ne može pojesti BB Q10 ma koliko bila gladna {#}

 

Ne bi se svi baš složili...

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
protjeran
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara
Na Nokiu E6 moze se instalirati BB OS?
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Q10 za 250 dolara

Imao u rukama E6 i "obicni" BB 8520... samo mogu rec da je E6 skoro pristojan konkurent.

dao jos dvojici ljudi isto da procjene...oboje su sada korisnici BB-a...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 13:44 (Abomb).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: BlackBerry Q10 za 250 dolara

E6 je avion i jede one BB iz 2009/2010 kaj još danas stoje u ponudi vipa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice