Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

poruka: 29
|
čitano: 3.896
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+".
15 godina
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Preveliko. 5.9" je granica i za najveće ruke za jednoručno korištenje. Ajde 6" kao Nexus, ali 6.2" i to bez zaobljenja

 

 

 

Ako ne ugrade bezele ala Xiaomi Mi Mix, ne vidim da će ovo ići tako dobro.

 

Po ovoj logici, Note 8 bi trebao biti barem 6.5"...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 10:42 (Mitch).
 
1 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Svo ovo napucavanje brojevima i feature-ima mi liči na onaj opaki, asia street car tuning..ovakav turbo, ovakvo ubrizgavanje, ovakav hladnjak...na kraju sve skupa nikud nikam.

Ajmo sad, opletite i udrite kako znate i umijete..

I iako sam iz drugog tabora, i od njih očekujem čudo u rujnu jer nakon ove labave 6s/7 serije..nisu mi nešto sjajni

 

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

A serija 7 je donije sta konkretno? Orvi mjesto na antutu par novih emojija i...? Apple napucava brojeve vec godinama i ne donosi nista novo.... Samsung inovacija ima more a apple nula bodova tako da je samsung zadnji kojeg trebas prozvati za napucavanje brojeva...

15 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Zin8 kaže...

Svo ovo napucavanje brojevima i feature-ima mi liči na onaj opaki, asia street car tuning..ovakav turbo, ovakvo ubrizgavanje, ovakav hladnjak...na kraju sve skupa nikud nikam.

Ajmo sad, opletite i udrite kako znate i umijete..

I iako sam iz drugog tabora, i od njih očekujem čudo u rujnu jer nakon ove labave 6s/7 serije..nisu mi nešto sjajni

 

Pa nije baš nikam.


Činjenica je da zadnjih 3-4 godine Apple ne može prismrditi Android flagshipima što se tiče multitaskinga, storage opcija, kvalitete displaya pa čak i baterije.

16 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Sjećam se pljuvanja po Appleu kad su najavili 7. Premali skok naspram 6S, a gle sad ovo. Skoro ništa novo naspram zadnje serije S7 i S7 Edge... Tako da je i Samsung počeo s ovom politkom. Izbaci novi model, promijeni minimalno, a zaradi maksimalno.

15 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
ParaNO1d kaže...

Sjećam se pljuvanja po Appleu kad su najavili 7. Premali skok naspram 6S, a gle sad ovo. Skoro ništa novo naspram zadnje serije S7 i S7 Edge... Tako da je i Samsung počeo s ovom politkom. Izbaci novi model, promijeni minimalno, a zaradi maksimalno.

 Vjerojatno ima senzor rožnice i to je to.

 

Samo što zaboravljaš da Samsung nema baš mjesta za napredak. Jedino što njihovi telefoni nemaju je USB C i rezonantno punjenje....

 

A iPhone...kako izgleda tek ćemo za 5 godina vidjet QHD i manje rubove.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Ne znam sta očekujete od novog mobitela. Imam S7 i nije da mi nesto nedostaje.
Pala cijena jer dolazi "novi" i to je super.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Htio sam pohvaliti SD utor i 3,5mm jack... no to bi trebalo biti pod normalno. Neznam nije mi neki razlog umiroviti svoj S5, vjerovatno ću preći na neke kineze.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
nex987 kaže...

Htio sam pohvaliti SD utor i 3,5mm jack... no to bi trebalo biti pod normalno. Neznam nije mi neki razlog umiroviti svoj S5, vjerovatno ću preći na neke kineze.

 

Daj mi reci koji je to kinez bolji od S5 s dobrim rom-om?

 

Nisam skužio je li baterija na osmici ugrađena ili ima šanse da bude izmjenjiva?

16 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Yo Momma kaže...
nex987 kaže...

Htio sam pohvaliti SD utor i 3,5mm jack... no to bi trebalo biti pod normalno. Neznam nije mi neki razlog umiroviti svoj S5, vjerovatno ću preći na neke kineze.

 

Daj mi reci koji je to kinez bolji od S5 s dobrim rom-om?

 

Nisam skužio je li baterija na osmici ugrađena ili ima šanse da bude izmjenjiva?

 

XIAOMI MI MIX?

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Yo Momma kaže...

Daj mi reci koji je to kinez bolji od S5 s dobrim rom-om?

 

Trenutno nemam nekog posebnog razloga za prelazak na nešto novo osim veličine pohrane, imam sd od 64 ali nemožeš ni sve staviti na karticu. kao što je kolega ispod rekao ima Mi Mix koji mi se jako sviđa, vidjeti ću, još cu mrcvariti svog S5 pola godine.

 

12 godina
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Kome zaista treba S8 ? Šta ima toliko revolucionarno da bih ga kupio ? Stavi malo više RAM-a, malo interne, poboljša kamere za selfi i flagship je izašao. Svoj telefon neću mjenjati dok ga ne razbijem ili ne crkne sam od sebe (Sony Xperia ZR)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

"..certifikat koji jamči kako je uređaj otporan na vodu i prašinu."

 

Dakle, ništa od izmjenjive baterije. Preskačem i ovu seriju

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
gavranpero kaže...

Kome zaista treba S8 ? Šta ima toliko revolucionarno da bih ga kupio ? Stavi malo više RAM-a, malo interne, poboljša kamere za selfi i flagship je izašao. Svoj telefon neću mjenjati dok ga ne razbijem ili ne crkne sam od sebe (Sony Xperia ZR)

 Kome treba bilo koji model? Kome treba xperia ZR? Glupog i pitanja... Treba onom ko zeli zamijenuti telefon zeli flagsip i svidja mu se S8....

 

Plus pitanj je dodatno glupo kome treba jer tebi ne treba... Ako ne treba tebi ne treba nikome?

13 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
A kaj, bateriju mjenjas 1x tjedno?!

Isto kao da velim "necu kupiti volvo xc60 jer si doma ne mogu promjeniti ulje u getribi nego moram u servis"... a ulje treba promjeniti svakih 150k km..

Ne znam kaj radite sa tim baterijama, meni na NB-u i gsm-u baterije drze full ok i nakon 2-3 god redovitog koristenja. Ok, ne kao na 100% kapaciteta kao kad su nove, ali su na nekih 70-80%.

Samo treba biti malo discipliniran kod punjenja/praznjenja. Na gsm-u ne puniti svakih malo (X puta dnevno) po par 10aka %, vec redovito praznit i puniti na max. Kod NBa ako redovito radite spojeni na ac, barem 1x tjedno ga pustiti da odradi jedan ciklus na bateriji...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Poenta je u recimo u tome da možeš uzeti i s7 pa i s6 po dosta nižoj cijeni.
16 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Lisica kaže...
Poenta je u recimo u tome da možeš uzeti i s7 pa i s6 po dosta nižoj cijeni.

 

Di je S6 najpovoljniji?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
hrc_smb kaže...
A kaj, bateriju mjenjas 1x tjedno?!

Isto kao da velim "necu kupiti volvo xc60 jer si doma ne mogu promjeniti ulje u getribi nego moram u servis"... a ulje treba promjeniti svakih 150k km..

Ne znam kaj radite sa tim baterijama, meni na NB-u i gsm-u baterije drze full ok i nakon 2-3 god redovitog koristenja. Ok, ne kao na 100% kapaciteta kao kad su nove, ali su na nekih 70-80%.

Samo treba biti malo discipliniran kod punjenja/praznjenja. Na gsm-u ne puniti svakih malo (X puta dnevno) po par 10aka %, vec redovito praznit i puniti na max. Kod NBa ako redovito radite spojeni na ac, barem 1x tjedno ga pustiti da odradi jedan ciklus na bateriji...

 Poanta je u tome da imas dvije batke i jednu ful napunjenu nosis u dzepu i samo swapas.

 

Elegantnije nego bilo kakav power bank.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
hrc_smb kaže...
Samo treba biti malo discipliniran kod punjenja/praznjenja. Na gsm-u ne puniti svakih malo (X puta dnevno) po par 10aka %, vec redovito praznit i puniti na max. Kod NBa ako redovito radite spojeni na ac, barem 1x tjedno ga pustiti da odradi jedan ciklus na bateriji...

Ciklus potpunog pražnjenja-punjenja treba odraditi samo u svrhu kalibracije prikaza stanja baterije jer je štetno za trajnost baterije. Nikada ne treba čekati da baterija prikaže crveno (od 5% do 20%), Litij-ionske baterije nisu napravljene za takvo korištenje pa se životni vijek baterije drastično skraćuje. Baterije je poželjno češće nadopunjavati i održavati umjereni kapacitet a ne ih izlagati stalnom stresu (0% i 100%). Veliki stres za bateriju je i korištenje mobitela za vrijeme punjenja (parasitic load). Bilo bi poželjno isključiti mobitel dok se puni ili ga barem ne koristiti dok je priključen na punjač. Većina promijeni mobitel prije nego što baterija dotraje. Kao da će netko primijetiti da se ukupni kapacitet baterije nakon par godina smanjio za 20% ali dobro je znati da slobodno možemo nadopunjavati mobitel i da je to poželjno. Isto tako ne moramo ni čekati da se napuni do 100%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 21:34 (DragonShit).
12 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Torent kaže...
gavranpero kaže...

Kome zaista treba S8 ? Šta ima toliko revolucionarno da bih ga kupio ? Stavi malo više RAM-a, malo interne, poboljša kamere za selfi i flagship je izašao. Svoj telefon neću mjenjati dok ga ne razbijem ili ne crkne sam od sebe (Sony Xperia ZR)

 Kome treba bilo koji model? Kome treba xperia ZR? Glupog i pitanja... Treba onom ko zeli zamijenuti telefon zeli flagsip i svidja mu se S8....

 

Plus pitanj je dodatno glupo kome treba jer tebi ne treba... Ako ne treba tebi ne treba nikome?

 Glupi su oni koji kupuju samo zato da bi imali najnoviji tel i bili dio potrošačkog stada. Moj tel može sasvim normalno raditi i na Nougat-u, ali gle neće više dobijati nadogradnje, samo zato da bih kupio novi. Dok je ovaca, biće i šišanja.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Zašto su glupi? Svoje pare troše. Nema svako iste kriterijume. Ja ih mijenjam svake godine je mogu i čini mi zadovoljstvo. Ne moram ali mi je ćeif.. Glup sam?
9 godina
odjavljen
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
hrc_smb kaže...

Samo treba biti malo discipliniran kod punjenja/praznjenja. Na gsm-u ne puniti svakih malo (X puta dnevno) po par 10aka %, vec redovito praznit i puniti na max. 

 

Po svim testiranjima reko bih da je ovo totalna glupost ali...krajem 2013. sam uzeo lumiu 920 i većinom sam ju praznio do kraja pa tek onda punil jer sam bil noob za nove baterije i nisam znal da im šteti pražnjenje. Nakon više od dvije godine baterija je i dalje bila sasvim dobra, znala izdržat i do dan i pol ako sam ga umjereno koristil. Prošle godine sam uzeo G4 i moram priznat da stvarno pazim na bateriju, možda ako sam ju 6-8 puta ispraznio do kraja čisto radi kalibracije. Sad već nakon godinu dana, mogu zaključit da je baterija u duplo lošijem stanju nego ona na L920. Tak da ova priča o ne pražnjenju ispod 20% mi nekak uopće ne drži vodu. Treba uzet i u obzir da je baterija na G4 općenito loša, al da je ova od L920 toliko bolja da i nakon više od dvije godine puno bolje drži, ne bih rekao..

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 10:38 (kbenzema).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

Baterije su danas smart i jednostavno nece korisniku dozvoliti nista sto ce lose uticati na istu. Totalan glupost je naravno... Kad ti mob ispise nula za bat to ne znaci da je bat na nula vec na minimumu ispod kojeg ce nastupiti ostecenje baterije plus neka margina greske....

10 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
hrc_smb kaže...
A kaj, bateriju mjenjas 1x tjedno?!

Isto kao da velim "necu kupiti volvo xc60 jer si doma ne mogu promjeniti ulje u getribi nego moram u servis"... a ulje treba promjeniti svakih 150k km..

Ne znam kaj radite sa tim baterijama, meni na NB-u i gsm-u baterije drze full ok i nakon 2-3 god redovitog koristenja. Ok, ne kao na 100% kapaciteta kao kad su nove, ali su na nekih 70-80%.

Samo treba biti malo discipliniran kod punjenja/praznjenja. Na gsm-u ne puniti svakih malo (X puta dnevno) po par 10aka %, vec redovito praznit i puniti na max. Kod NBa ako redovito radite spojeni na ac, barem 1x tjedno ga pustiti da odradi jedan ciklus na bateriji...

 

Ne, nego jedanput ili više puta dnevno.

 

Kao što ti je kolega gore rekao, nije poanta servisa nego totalnog odjebavanja bilo kakvog vođenja računa o tome kolko imaš baterije, kad ćeš je priključiti, na koliko posto, kolko će ti ostati na punjaču i sličnih filozofija. Meni osobno i svima koji su navikli na swapanje baterije to je čisti idiotizam.

 

Naravno mi smo u manjini jer ekipa očito ne kuži. Ali da pojasnim, dakle, želim imati priključen mobitel pol dana na punjaču dok gledam filmove i sl. bez da me zaboli tuki kako to utječe na bateriju jer pola kile izmjenjivih baterija kupim za cijenu servisiranja jedne ugrađene. Zatim ga uzimam sa sobom, svjetlina na najžešće osim ako je baš mrak u sobi jer želim uživati u blagodatima svog SAMOLEDA bez kalkulacija. Za to vrijeme mobitel mi skida desetak torenata da bih sutra opet mogao plejati filmove pol dana. Navečer raspalim Real Racing na maksimalnim detaljima i naravno, maks. svjetlini. Ajde reći ću još i to da sam instalirao custom rom i custom kernel i overklokao mob za dodatnih 400 mhz po jezgri, uz governor Performance jer želim ono što nazivaju "responzivnošću", u svakom trenutku. Dakle, za svoju lovu želim da mi sprava pruži maksimum bez kompromisa. U takvim uvjetima, navečer mi već plače da je baterija prazna. Žebe se mua. Uzimam rezervu koja se taman napunila u vanjskom punjaču i za 30 sekundi (znači, sveukupno uključujući gašenje, izmjenu i ponovno podizanje sustava) imam mobitel na 100% baterije i vozi dalje.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 9:38 (Yo Momma).
15 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
segregator kaže...
Yo Momma kaže...
nex987 kaže...

Htio sam pohvaliti SD utor i 3,5mm jack... no to bi trebalo biti pod normalno. Neznam nije mi neki razlog umiroviti svoj S5, vjerovatno ću preći na neke kineze.

 

Daj mi reci koji je to kinez bolji od S5 s dobrim rom-om?

 

Nisam skužio je li baterija na osmici ugrađena ili ima šanse da bude izmjenjiva?

 

XIAOMI MI MIX?

 

 Jel tebi jasno da taj telefon košta 900$? S porezom i shippingom u HR je to oko 1150$ ili ti 8110 kn.

 

Za te novce ti sredim dva S7 Edge. Od kojih u bilo kojem smislu osim ekrana nije nešto bolji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 10:35 (Mitch).
16 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Mitch kaže...
segregator kaže...
Yo Momma kaže...
nex987 kaže...

Htio sam pohvaliti SD utor i 3,5mm jack... no to bi trebalo biti pod normalno. Neznam nije mi neki razlog umiroviti svoj S5, vjerovatno ću preći na neke kineze.

 

Daj mi reci koji je to kinez bolji od S5 s dobrim rom-om?

 

Nisam skužio je li baterija na osmici ugrađena ili ima šanse da bude izmjenjiva?

 

XIAOMI MI MIX?

 

 Jel tebi jasno da taj telefon košta 900$? S porezom i shippingom u HR je to oko 1150$ ili ti 8110 kn.

 

Za te novce ti sredim dva S7 Edge. Od kojih u bilo kojem smislu osim ekrana nije nešto bolji.

 

Sad se već povlačiš na rezervne položaje...drugi put onda napiši za koliko novaca ;)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
8 godina
offline
Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+

ljudi ocekuju puno od uredaja na kojem nemozes imati predispozicije za izgled drukciji. Jedno je auto koji ima 20 razlicitih elemenata koje mogu mjenjati kako zele. Ovdje je rijec o 2-3 elementa max. a to je materijal izrade i finiš materijala i eventualno  fizicke tipke na drukcijim mjestima .Druga stvar je daleko od toga da određeni uređaj ne vrijedi te pare ALI puno ljudi gleda striktno hardver itd i manji dio softvera za usporedbu. Npr Moj Note 4 ima opciju nesto kao pop up u pozivima koje dosta mobitela nema a meni osobno je od dosta velike vaznosti kada pricam sa nekim mal je prozor i usput pokazujem surfam ili bilo sta drugo dok pricam . Ili recimo shortcut na brojevima u tipkovnici dok pisem poruke ...drzim broj 1 i automatski kopira bilo koji tekst koji sam memorirao na taj shortcut .i puuno takvih rijesenja kojih na drugim mobitelima nema. Evo npr flashanje romova itd itd. HTC (konkretno M7) je takva glupost za romove flashanje i sve da granici sa idiotizmom uredaja . Dok S3 koji sa imao prije ovoga je razlika nebo i zemlja. Od toga da ima 50 romova do jednostavnosti i svasta nesto. Daj izvadite glavu iz guzice i gledajte malo dalje od e ovaj ima octa core 100 gigi rama memorije ovog onog..puno je tu više u igri nego cisti hardver. Cak nije sve ni u cestom updejtu softvera(ne kazem da nema svoju vaznost) ali stvar je sto je dosta ljudi obican user koji ne koristi 40% potencijala svog mobitela  i onda pametuje i spominje stvari o kojima nema pojma 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
segregator kaže...

 

 Jel tebi jasno da taj telefon košta 900$? S porezom i shippingom u HR je to oko 1150$ ili ti 8110 kn.

 

Za te novce ti sredim dva S7 Edge. Od kojih u bilo kojem smislu osim ekrana nije nešto bolji.

 

Sad se već povlačiš na rezervne položaje...drugi put onda napiši za koliko novaca ;)

 Što na rezervne? Samo sam komentirao da ti je glup argument...uspoređuj kineze u istoj godini kao S5...ili barem uređaje koje su tada vrijedili isto, ili danas novi koštaju kao rabljeni S5 u okej stanju.

 

Kao da kažeš da je nova Mazda 3 bolja od Audi A3 iz 2004.

16 godina
offline
Re: Blass potvrdio gotovo sve vezano uz Galaxy S8+
Mitch kaže...

 Što na rezervne? Samo sam komentirao da ti je glup argument...uspoređuj kineze u istoj godini kao S5...ili barem uređaje koje su tada vrijedili isto, ili danas novi koštaju kao rabljeni S5 u okej stanju.

 

Kao da kažeš da je nova Mazda 3 bolja od Audi A3 iz 2004.

 

 

Eto vidiš, mogao si tako odmah napisati

 

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-YotaPhone-2-YD206-Smartphone-MSM8974-Quad-Core-Mobile-Phone-2GB-RAM-32GB-ROM-AMOLED-ALWAYS/1818235_32786088993.html?aff_platform=data-feeds&cpt=1488406343989&sk=JYJQJYByj&aff_trace_key=e0cae77ea0c2496280e4acd44429c7c0-1488406343989-09829-JYJQJYByj

 

https://www.zapals.com/zte-nubia-z7-max-5-5-4g-smartphone-quad-core-2gb-32gb-13mp-mobile.html

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice