Blinkfeed za sve

poruka: 9
|
čitano: 2.115
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blinkfeed za sve".
13 godina
offline
Blinkfeed za sve

Mislim da ovo marketinski i nije neki potez, zasto konkurenciji davat svoje aplikacije kojima reklamiraju uredaj. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blinkfeed za sve
gamer34 kaže...

Mislim da ovo marketinski i nije neki potez, zasto konkurenciji davat svoje aplikacije kojima reklamiraju uredaj. 

Nigdje ne pise da će bit dostupan za besplatno preuzimanje, iako slažem se s time da im je ovo pomalo glup potez s obzirom da je ovo dio koji se često spominje kao "plus" kod htc uređaja, a sad će bit dostupan svima.

Battlelog: D3XT3R_HR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Blinkfeed za sve

Mislim da neces imati full experience, nekako ce se to ograniciti, a vjerovatno idu za tim da se ljudi naviknu na njihov interface, te u nekom trenutku im bude prirodnija tranzicija na HTC uredaj.

15 godina
offline
Blinkfeed za sve

Joke alert!

- Samsung ponudio Touchwiz na Play da i ostali korisnici android telefona uzivaju :)

morrisoN
 
10 1 hvala 0
16 godina
offline
Blinkfeed za sve
Ja bi bio sretniji da izbace te gluparije iz svojih uređaja i da ih možeš skinut ovako prek play storea ako želiš
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 20:10 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Blinkfeed za sve

Kaj se blinkfid ne može maknuti rootom? Ak ide TW, ja mislim da možeš makuti i ovo, ili u najboljem slučaju zamrznuti.

Crkva je zlo 21. stoljeća
16 godina
offline
Blinkfeed za sve

Pa bilo bi dobro da ne moraš rootat telefon nakon čeg ti u našim servisima više ne priznaju garanciju, iako bi trebali.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 20:15 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Blinkfeed za sve
-zip- kaže...
gamer34 kaže...

Mislim da ovo marketinski i nije neki potez, zasto konkurenciji davat svoje aplikacije kojima reklamiraju uredaj. 

Nigdje ne pise da će bit dostupan za besplatno preuzimanje, iako slažem se s time da im je ovo pomalo glup potez s obzirom da je ovo dio koji se često spominje kao "plus" kod htc uređaja, a sad će bit dostupan svima.

Cisto sumnjam da bi netko placan za blinkfeed posto ima slicnih besplatnih rijesenja, a neki koji ga imaju na uredaju ga zele i maknut tako da nije to neka "vruca roba".

Ivche kaže...

Mislim da neces imati full experience, nekako ce se to ograniciti, a vjerovatno idu za tim da se ljudi naviknu na njihov interface, te u nekom trenutku im bude prirodnija tranzicija na HTC uredaj.

To je opet glupo po meni, cemu onda izbacivat software i ogranicit ga jer to nikog nece natjerat da naprimjer kupi uredaj s punom verzijom, a opet mali broj ljudi interesira tamo neki polu funkcinalni software.

lllnuclearlll kaže...
Ja bi bio sretniji da izbace te gluparije iz svojih uređaja i da ih možeš skinut ovako prek play storea ako želiš

Na novom sensu se navodno moze maknut blinkfeed.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
14 godina
offline
Re: Blinkfeed za sve

Na novom sensu se navodno moze maknut blinkfeed.

Dap, možeš, ali jednom kad skužiš kako je zgodno ga imati i kako dobro funkcionira - nemaš razloga za time, jednostavno se navučeš na njega :)

Par puta sam flashao stock android ali sam se nakon 2 dana vratio na sense jer je to sučelje jednostavno kao velika nadogradnja na android i ispravka dosta fejlova kod stock-a.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 21:15 (EZY-E).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice