Budućnost satelitskog emitiranja u Zagrebu

poruka: 3
|
čitano: 1.395
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budućnost satelitskog emitiranja u Zagrebu".
16 godina
offline
Budućnost satelitskog emitiranja u Zagrebu

cijena ... sitnicaaaa {#}

Glory Glory Man United
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Budućnost satelitskog emitiranja u Zagrebu

Što sve to vrijedi prosječnom korisniku kad u HR nema dostupnih poštenih paketa koji bi uključivali i HD programe, pa se ona šaka ljudi koja se kuži u sve to skupa mora švercati sivom zonom CS-a ako im se uživaju blagodati HD televizije zapadnog svijeta. A ovi pričaju o UHD-u u Hrvatskoj. Meni se ovo čini kao neukusna reklama za opremu koju će ponuditi ovcama da na njoj gledaju sliku po standardu s kraja 60-ih godina prošloga stoljeća.

Deckard
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost satelitskog emitiranja u Zagrebu
deckard kaže...

Što sve to vrijedi prosječnom korisniku kad u HR nema dostupnih poštenih paketa koji bi uključivali i HD programe, pa se ona šaka ljudi koja se kuži u sve to skupa mora švercati sivom zonom CS-a ako im se uživaju blagodati HD televizije zapadnog svijeta. A ovi pričaju o UHD-u u Hrvatskoj. Meni se ovo čini kao neukusna reklama za opremu koju će ponuditi ovcama da na njoj gledaju sliku po standardu s kraja 60-ih godina prošloga stoljeća.

I MAXtv Sat i Total i Vip imaju HD kanale. Naravno, kad s CS-om gledaš sve moguće, onda ti je ovo ništa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice