Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

poruka: 25
|
čitano: 3.867
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čekanju je kraj, LG je predstavio G6".
15 godina
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

Vise od ovog se ni ne moze bas trazit....ali ne vidim vise od 4h SOT

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

Neizmjenjiva baterija? Neka hvala.....

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Dex.pwn kaže...

Neizmjenjiva baterija? Neka hvala.....

Tako i tako se neće prodavati ovdje

9 godina
odjavljen
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Ko se neće prodavati?
15 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
kbenzema kaže...
Ko se neće prodavati?

 LG Mobile se povlači s HR tržišta, moći ćeš ga vjv uzet u webshopovima, ali neće imat nacionalnu podršku

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 22:30 (Mitch).
12 godina
protjeran
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Mitch kaže...
kbenzema kaže...
Ko se neće prodavati?

 LG Mobile se povlači s HR tržišta, moći ćeš ga vjv uzet u webshopovima, ali neće imat nacionalnu podršku

 Evo opet ta priča...

Jel možeš navesti izvor te vijesti da se LG povlači?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
To si tu na bugu pročitao, niko drugi to nije spominjao. A uostalom, ko da je problem nabavit mobitel i ko da ga neće bit za kupit kod nas
15 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
bill_jobs kaže...
Mitch kaže...
kbenzema kaže...
Ko se neće prodavati?

 LG Mobile se povlači s HR tržišta, moći ćeš ga vjv uzet u webshopovima, ali neće imat nacionalnu podršku

 Evo opet ta priča...

Jel možeš navesti izvor te vijesti da se LG povlači?

 

kbenzema kaže...
To si tu na bugu pročitao, niko drugi to nije spominjao. A uostalom, ko da je problem nabavit mobitel i ko da ga neće bit za kupit kod nas

 To se zna već godinu dana.

 

Sjedište u ZG su ispraznili, prodali ured i sve preselili u Budimpeštu.

 

citiram digitalno.hr - "Dok pišemo recenziju LG-ovog novog udarnog modela, zagrebačkog dio LG-ovog predstavništva zadužen za mobitele se prazni. Ljudi koji su ovdje godinama radili, da bi izgradili LG kao ugledan brend mobilnih telefona – kod nas uspješniji nego u mnogim europskim zemljama – danas su spakirali svoje stvari i traže novi posao. Za hrvatsko i susjedna tržišta ubuduće će se brinuti centrala u Budimpešti, što znači da će se LG-ovi mobiteli moći kupiti kod operatera, oni udarni modeli i u običnim trgovinama, ali razina podrške sigurno neće biti kao dosad…"

 

 

I imaš toga koliko još hoćeš po netu..

16 godina
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Za moj ukus prevelik i pretežak.
Ali sigurno će imati kupaca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Da ima rubove kao Galaksi S8 i da ne pise Eldži ne bi ih mogo razlikovat osim odostraga
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

A ne znam zašto se ljudi brinuoko neke posebne podrške za LG, pa ni za Samsung ni druge ne dobiješ niš posebno. Šta za Samsung dobiješ jednu nadogradnju na novi OS i to je to. Plus hrpe beskorisnih App-ova. Neš ti takve podrške...

Hrvatsku Samsung podršku sam koristio nikada u bilo kojem obliku.

 

 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Najsmiješnija mi je ekipa koja priča o "kopiranju" dizajna i sl. jer šta bi vi htjeli od takvog uređaja? Da bude kružnog oblika ili da dobijemo neki trokut? Šta bi vi htjeli, a da se ne nađe neki mudrijaš kako na svaki novi model ne ponavlja jednu te istu stvar (kao gluposti o kopiranju Applea i Samsunga....šta, AMD je oblikom kopirao Intelov dizajn ili Nvidia kopira AMD izgledom?).
Ne možete očekivati ne znam kakav dizajn i neke ne znam kakve promjene u tako jednostavnom obliku uređaja.
Nije zamijenjiva baterija!? Da, jaka stvar....a inače mijenjate bateriju svakih par mjeseci!? Ajde ne izmišljajte, kada ste mijenjali bateriju ili kada ste imali problema zbog baterije koja se ne mijenja (ja nikada, a promijenio sam poveću količinu uređaja i nikada problema).
Koja izmišljanja....sada imam izmijenjivu bateriju na jednom uređaju i nikada nisam otvorio poklopac od baterije (jesam, prvi dan kada sam kupio uređaj).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
9 godina
odjavljen
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

Ja bi komotno mogao na G4 zamijenit bateriju nakon godinu dana korištenja...i budem, uskoro. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Mitch kaže...
 To se zna već godinu dana.

 

Sjedište u ZG su ispraznili, prodali ured i sve preselili u Budimpeštu.

 

citiram digitalno.hr - "Dok pišemo recenziju LG-ovog novog udarnog modela, zagrebačkog dio LG-ovog predstavništva zadužen za mobitele se prazni. Ljudi koji su ovdje godinama radili, da bi izgradili LG kao ugledan brend mobilnih telefona – kod nas uspješniji nego u mnogim europskim zemljama – danas su spakirali svoje stvari i traže novi posao. Za hrvatsko i susjedna tržišta ubuduće će se brinuti centrala u Budimpešti, što znači da će se LG-ovi mobiteli moći kupiti kod operatera, oni udarni modeli i u običnim trgovinama, ali razina podrške sigurno neće biti kao dosad…"

 

 

I imaš toga koliko još hoćeš po netu..

 Znači to se zna već godinu dana, a LG Hrvatska uredno funkcionira i dalje?

http://www.lg.com/hr/mobilni-telefoni

Možeš ih kontaktirati i pitati što želiš, možeš registrirati mobitel, skinuti softver itd.

 

Prije 2 mjeseca je bio intervju s prvi čovjekom LG Hrvatske koji ni u jednoj riječi nije pričao o povlačenju, baš naprotiv.

http://www.poslovni.hr/strane-kompanije/lg-slavi-10-godina-prisustva-na-hrvatskom-trzistu-322258

 

A to što ti izvlačiš po netu su tračevi i lupetanja, gdje će LG smjestiti svoj ured je za nas korisnike nebitno, ionako nećeš ti ići u taj ured niti je on tamo za tebe.

Mogu oni biti i u Budimpešti i uredno voditi prodaju u Hrvatskoj.

15 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
bill_jobs kaže...
Mitch kaže...
 To se zna već godinu dana.

 

Sjedište u ZG su ispraznili, prodali ured i sve preselili u Budimpeštu.

 

citiram digitalno.hr - "Dok pišemo recenziju LG-ovog novog udarnog modela, zagrebačkog dio LG-ovog predstavništva zadužen za mobitele se prazni. Ljudi koji su ovdje godinama radili, da bi izgradili LG kao ugledan brend mobilnih telefona – kod nas uspješniji nego u mnogim europskim zemljama – danas su spakirali svoje stvari i traže novi posao. Za hrvatsko i susjedna tržišta ubuduće će se brinuti centrala u Budimpešti, što znači da će se LG-ovi mobiteli moći kupiti kod operatera, oni udarni modeli i u običnim trgovinama, ali razina podrške sigurno neće biti kao dosad…"

 

 

I imaš toga koliko još hoćeš po netu..

 Znači to se zna već godinu dana, a LG Hrvatska uredno funkcionira i dalje?

http://www.lg.com/hr/mobilni-telefoni

Možeš ih kontaktirati i pitati što želiš, možeš registrirati mobitel, skinuti softver itd.

 

Prije 2 mjeseca je bio intervju s prvi čovjekom LG Hrvatske koji ni u jednoj riječi nije pričao o povlačenju, baš naprotiv.

http://www.poslovni.hr/strane-kompanije/lg-slavi-10-godina-prisustva-na-hrvatskom-trzistu-322258

 

A to što ti izvlačiš po netu su tračevi i lupetanja, gdje će LG smjestiti svoj ured je za nas korisnike nebitno, ionako nećeš ti ići u taj ured niti je on tamo za tebe.

Mogu oni biti i u Budimpešti i uredno voditi prodaju u Hrvatskoj.

 Eh stari ne da mi se više kopat....probaj ih ti kontaktirat i pitaj gdje ti ide telefon na službeni RMA :) BTW pričamo samo o mobilnim uređajima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 11:11 (Mitch).
7 godina
neaktivan
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

cjena ovog moba ce biti brutalna garantiran vam

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Mitch kaže...

 Eh stari ne da mi se više kopat....probaj ih ti kontaktirat i pitaj gdje ti ide telefon na službeni RMA :) BTW pričamo samo o mobilnim uređajima.

 Telefon mi ide u mobis, agram, mr-servis i microline, s time se uostalom ti ne trebaš ni zamarati pošto telefon nosiš na RMA u trgovinu gdje si kupio.

Kompliciraš bezveze jer LG i dalje radi normalno u HR.

14 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
MethodMan kaže...

cjena ovog moba ce biti brutalna garantiran vam

Cijena će biti do max 5.000 kn za razliku od konkurencije koja ne ide ispod 6.000 kn.

16 godina
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

pricajte sto ocete ali ovo je orvi mobitel sa dolby/hdr 10bit panelom!

ato znaci ugodnije i prirodnije gledanje istog kontenta na dlanu!

tko nema love za takav tv...ovo mu moze biti neki etry level istig

iskreno nemaju svi vremena stalno biti doma i gledat igrimu telku

i sve vise ljudi gledaju neki video sadrzaj na gadetima...

po meni iako g6 nema najnovjji cpu za sada je jedan od best za 2k17-u.

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
Sta nije da je taj dolby/hdr iskoristiv jedino na Netflixu i amazonu koji prikazuju takav sadržaj
A sumnjam da velika vecina kod nas preko toga gleda
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
bill_jobs kaže...
Mitch kaže...

 Eh stari ne da mi se više kopat....probaj ih ti kontaktirat i pitaj gdje ti ide telefon na službeni RMA :) BTW pričamo samo o mobilnim uređajima.

 Telefon mi ide u mobis, agram, mr-servis i microline, s time se uostalom ti ne trebaš ni zamarati pošto telefon nosiš na RMA u trgovinu gdje si kupio.

Kompliciraš bezveze jer LG i dalje radi normalno u HR.

 Ne, ne ide...ali ne da mi se zamarati i vise odgovarati jer si tvrdoglav.

 

Mobis, MMAgram  itd. nemaju RMA tvornicke telefone na lageru.

 

 

Strpi se pa ces vidjet.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
MasterOfDisaster kaže...
MethodMan kaže...

cjena ovog moba ce biti brutalna garantiran vam

Cijena će biti do max 5.000 kn za razliku od konkurencije koja ne ide ispod 6.000 kn.

  Misliš? http://www.gsmarena.com/lgs_g6_will_launch_at_close_to_800_korea_so_much_for_value_proposition-news-23680.php

14 godina
offline
Čekanju je kraj, LG je predstavio G6

Ovo s 5000kn u HR, mislim da možete objesit mačku o rep.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čekanju je kraj, LG je predstavio G6
kbenzema kaže...
MasterOfDisaster kaže...
MethodMan kaže...

cjena ovog moba ce biti brutalna garantiran vam

Cijena će biti do max 5.000 kn za razliku od konkurencije koja ne ide ispod 6.000 kn.

  Misliš? http://www.gsmarena.com/lgs_g6_will_launch_at_close_to_800_korea_so_much_for_value_proposition-news-23680.php

Do sada barem niti jedan iz Serije G nije prelazio početnu cijenu od 5.000 kn osim V Serije od LG-a. Sad ćemo vidjeti da li će se i to promjeniti i krenuti u smijeru Samsunga i Apple-a. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice