Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

poruka: 17
|
čitano: 2.999
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima".
16 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Super, još nek se riješe animiranih oglasa i eto im dodatnih 50% bržeg učitavanje weba...

 
7 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima
exxe kaže...

Super, još nek se riješe animiranih oglasa i eto im dodatnih 50% bržeg učitavanje weba...

 Dolazi i to.

16 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Neki oblik AdBlocka da, ne vjerujem da će si blokirati vlastitu mrežu (AdSense/Doubleclick).

 

AdWords je ugasio podršku za flash prije koji mjesec, ali animirani templatei i opcija custom HTML5 oglasa je i dalje aktualna i mislim da ne ide nigdje u neko skorije vrijeme, nažalost...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

https://adguard.com/en/adguard-android/overview.html za one koji se ne mogu rastati od Chrome-a.

 

Ili druga solucija, koristiti Dolphin, po meni najbolji browser za mobitele koji ima ugrađen adblock.

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Što se mene tiče, radije bi gledao oglase, nego da mi promet ide preko proxija koji je u vlasništu pitaj boga koga...i sa kakvim namjerama...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

"Local VPN mode

If you are using this mode, Adguard does not need ROOT privileges to carry out filtering. At the same time, a VPN-server is located on your device, so that there is no need to pass your traffic through a remote server in order to filter it."

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Firefox za Android podržava ekstenzije, pa se tako može instalirati npr. uBlock origin bez problema. I radi!

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

@Jim: I dalje diskutabilno ako mene pitaš...lako se to da iskoristiti na više načina...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 16:40 (exxe).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

neka oni ljepo vrate spajanje aplikacija i tabova na androidu

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima
exxe kaže...

@Jim: I dalje diskutabilno ako mene pitaš...lako se to da iskoristiti na više načina...

Možeš ti i rootati mobitel pa koristiti hosts file za blokiranje ili bi i dalje radije gledao oglase?

14 godina
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Gdje skinuti tu verziju za android ? U trgovini google play još je nema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

ili moze instalirat firefox jednim klikom te zatim u njemu ublock ili koji vec adblock po zelji.

Linux, Arch Linux.
7 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Za početak navedimo kako je Google s novom inačicom ispravio 30 različitih sigurnosnih propusta od čega su 5 velikih, 8 srednjih te 2 manja...

wtf? di je ostalih 15?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima
kran kaže...

Gdje skinuti tu verziju za android ? U trgovini google play još je nema.

 Adguard se skida solo apk kad se logira na svoj Adguard account.  Inače kao i sve u životu "plati,pa se rugaj".  Koristim ovo rješenje dvije godine ...lifetime licence 3 PC-a + 3 Androida.  Kompleksan sustav koji je ispoliran do maksimuma. Na Androidu nećete ugledat niti jednu reklamicu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 21:45 (torrente).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima
Marko :D kaže...
exxe kaže...

@Jim: I dalje diskutabilno ako mene pitaš...lako se to da iskoristiti na više načina...

Možeš ti i rootati mobitel pa koristiti hosts file za blokiranje ili bi i dalje radije gledao oglase?

Rootanje moba meni osobno danas ne nosi ništa osim problema (S8), a donosi samo potencijalno negledanje reklama.

 

Vjerovao ili ne, radije gledam reklame, iako me živciraju - sadržaj (appovi, portali) koji koristim uglavnom su besplatni i ti izdavači/developeri su postavili svoj poslovni model da imaju prihode od reklama.

 

Kako kupujem samo appove koje su mi od izrazite koristi, gledanjem i tu i tamo nekim klikom na reklame podržavam developere i izdavače čije usluge nisam kupio.

 

Kužim ljude koji to ne žele, ali ja ipak podržavam tu scenu na taj način (na mobu, desktop je druga priča).

 

Sve ti je to ok, sve dok sam ne napraviš neku firmu/aplikaciju/blog i onda skužiš da ti treba oglašavanje u jednom trenu i da bi bilo baš lijepo da imaš extra prihode ili pristup ciljanoj populaciji ;)

 

 

 

13 godina
offline
Re: Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima
Pa onda reci da ne voliš ad blockere, to je ok. :)
16 godina
neaktivan
offline
Chrome 59 do 20% brži na Android uređajima

Nije da ih ne volim. Nego je priča malo komplexnija (uz sve gore navedeno).

 

Na desktopu ih koristim (uBlock), ali više iz sigurnosnih razloga nego UXa. 

 

Obično "kopam" dok sam na desktopu, proces istraživanja npr. me često zna odvesti sumnjive stranice i tamo blokiram više manje sve, od oglasa do skripti (pa neću reći da ne volim skripte). Ako skužim da je web stvarno shady, upalim virtualku.

 

Jako rijetko palim desktop ako ne radim (uz igranje očito :Đ ). 

 

Mob je druga priča, nije rootan, nema krekanih appova, ne dajem permissione svim appovima po defoltu nego samo ako ima smisla da ih app stvarno treba, instalacija apkova nije dozvoljena za ne-playstore appove (što je poluargument al ajde ;) ), ne radim neki ozbiljni posao na mobu osim mailova, a i skužim kad mi netko podvaljuje oglase koji imaju upitno odredište i namjere - i zato mi nije problem odreći se dijela UXa u korist developera/izdavača.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice