Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

poruka: 11
|
čitano: 1.807
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel".
13 godina
neaktivan
offline
Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

Smece od mobitela, nakon tjedan dana mi krepo zvucnik, dobijem drugi i nakon mjesec dana krepa mikrofon... rijec je o Coolpad Porto S

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 16:06 (Jabulani).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
ja evo na letvi ili danasnjem leeco x600 preko godine dana i od prvog dana do danas ni najmanjih problema
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

Jedino što mi smeta na ovom cool mobitelu je njegovo ime

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

U ovom "slučaju" puuuuuno je toga meni jasno, čak i lijepo 'zgleda, ali mi nije jasno, zašto nema najnoviju verziju Androida gore???? 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
Jabulani kaže...

Smece od mobitela, nakon tjedan dana mi krepo zvucnik, dobijem drugi i nakon mjesec dana krepa mikrofon... rijec je od Coolpad Porto S

 

 

Kupio si ovu verziju za EU tržište u VIP-u. To nemreš uopće uspoređivat, to je stvarno smeće. Ja imam Coolpad F1 već dvije godine i dan danas mi radi bez problema. Tko kupuje kineza treba se dobro raspitat. Kod nas se često prodaju Kineski mobiteli za koje ni sami Kinezi nikad nisu čuli.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2016 19:39 (bezimeni).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
Jabulani kaže...

Smece od mobitela, nakon tjedan dana mi krepo zvucnik, dobijem drugi i nakon mjesec dana krepa mikrofon... rijec je od Coolpad Porto S

 

sto ocekivati od mobitela za 80$...

12 godina
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
Gam3r kaže...
Jabulani kaže...

Smece od mobitela, nakon tjedan dana mi krepo zvucnik, dobijem drugi i nakon mjesec dana krepa mikrofon... rijec je od Coolpad Porto S

 

sto ocekivati od mobitela za 80$...

 Očekivati da radi svoj posao...

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
neaktivan
offline
Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

Pa ocekujem barem da mogu obaviti poziv 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
Gam3r kaže...
Jabulani kaže...

Smece od mobitela, nakon tjedan dana mi krepo zvucnik, dobijem drugi i nakon mjesec dana krepa mikrofon... rijec je od Coolpad Porto S

 

sto ocekivati od mobitela za 80$...

 Slažem se s tobom. Dakle vi bi htjeli da telefon koji je toliko jeftin, a ima tako moderan hardver radi kao i flagshipi Samsunga, LG-a, HTC-a? Da plaća se ime naravno ali sigurno postoji razlika zašto S7 košta 5K Kn ili koliko već, a zašto je ovaj kako se god zvao toliko jeftin.

13 godina
neaktivan
offline
Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mobitel

 Lol, pa ne ocekujem za 700-800kn da radi kao S7, ali hebemu mater ocekujem barem da mogu pozive obavljati,ostalo sve radi uredu, ekran je solidan, ne šteka ništa... Sad je sve uredu(nakon servisa), ali vidjet cemo kolko dugo .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Coolpad i LeEco združenim snagama do novog mob
Jabulani kaže...

Pa ocekujem barem da mogu obaviti poziv 

 

onda kupi Xiaomi, njihovi mobiteli se puno manje kvare...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice