"Do no evil"... ili možda ne?

poruka: 129
|
čitano: 17.651
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Do no evil"... ili možda ne?".
15 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?

 

Ti se mozes bez problema ic zalit i lako moguce da ce ti vratit racun ,ako je stvarno bilo bez razloga...to ti je puno pametnije nego tu plakat po forumu

 

Ovo je isto malo prepotentno napisano, zar ne?

ne...oni ce te saslusat sigurno i tvoj mail ce bit procitan ,ako je njihova greska racun ces dobit natrag

16 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

ja sam uvjeren da tu ulazi i faktor starosti i intenzitet koristenja gmail-a, yt + ako je sve upareno sa android mobitelom i dao si im broj istog ...nece te svest u istu skupinu kao "celavi" gmail ili yt koji je samo posluzio svrsi par puta.  ne mislim ovdje na ostecenog forumasa.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

Ma meni sve čini kao neka patka...evo moj brat je pred mjesec dana imao problem sa gmailom da nije mogao mi pristupiti(kao da krivi password stalno ukucava) iako je stalno točno ukucavao ali bi mi u jednom od 20 pokušaja(u periodu kroz par dana) bi znao se ulogirati, tako da to nije bio problem.

 

Uglavnom kontaktirali support sa problemom, i sve se rješilo u relativno kratkom roku(unutar 2 dana mislim) i od tada nema problema sve najnormalnije funkcionira. 

 

Google krade podatke kao i svi ostali servisi, ne vjerujem da je ijedan iznimka, kvaka je jedino da nisu zanimljivi kao google za blaćenje. Ili se pomirite stim i pazite što kakve podatke ostavljate ili se iskopčajte internet vezu i uživajte u svojoj sigurnosti i privatnosti{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
hrvatskafarkasevec kaže...

 

Ti se mozes bez problema ic zalit i lako moguce da ce ti vratit racun ,ako je stvarno bilo bez razloga...to ti je puno pametnije nego tu plakat po forumu

 

Ovo je isto malo prepotentno napisano, zar ne?

ne...oni ce te saslusat sigurno i tvoj mail ce bit procitan ,ako je njihova greska racun ces dobit natrag

 "sigurno će", "dobit će" - aha.

 

torrente kaže...

ja sam uvjeren da tu ulazi i faktor starosti i intenzitet koristenja gmail-a, yt + ako je sve upareno sa android mobitelom i dao si im broj istog ...nece te svest u istu skupinu kao "celavi" gmail ili yt koji je samo posluzio svrsi par puta.  ne mislim ovdje na ostecenog forumasa.

mislim da bi to tako trebalo bit u idealnom svijetu ali nekako sumljam da tako razmišljaju

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 13:24 (KIKI3ooo).
14 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
Mentalist kaže...

Volim Google i vjerujem mu!

+1

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
KIKI3ooo kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

 

Ti se mozes bez problema ic zalit i lako moguce da ce ti vratit racun ,ako je stvarno bilo bez razloga...to ti je puno pametnije nego tu plakat po forumu

 

Ovo je isto malo prepotentno napisano, zar ne?

ne...oni ce te saslusat sigurno i tvoj mail ce bit procitan ,ako je njihova greska racun ces dobit natrag

 "sigurno će", "dobit će" - aha.

kolko ti imas iskustva sa time ? nebi bas reko da imas puno

tak da nemoj pisat gluposti

14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
hrvatskafarkasevec kaže...
KIKI3ooo kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

 

Ti se mozes bez problema ic zalit i lako moguce da ce ti vratit racun ,ako je stvarno bilo bez razloga...to ti je puno pametnije nego tu plakat po forumu

 

Ovo je isto malo prepotentno napisano, zar ne?

ne...oni ce te saslusat sigurno i tvoj mail ce bit procitan ,ako je njihova greska racun ces dobit natrag

 "sigurno će", "dobit će" - aha.

kolko ti imas iskustva sa time ? nebi bas reko da imas puno

tak da nemoj pisat gluposti

Imam iskustva a vremenski nisam mjerio svaku interakciju sa web servisima ali mogu reć za vid diskusije da imam iskustva 7 godina online poslovanja. Dakle živim od interneta.

A sad, po ćemu se to nebi reklo da imam iskustva sa tim? Stvarno me zanima iz koje moje rečenice si izveo takav zaključak?

Ili možda jednostavno, kad nemaš što za reći, započneš se prepotentno obraćat?

:) Pa pa...

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 13:46 (KIKI3ooo).
15 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?
 
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?

Imam iskustva a vremenski nisam mjerio svaku interakciju sa web servisima ali mogu reć za vid diskusije da imam iskustva 7 godina online poslovanja. Dakle živim od interneta.

A sad, po ćemu se to nebi reklo da imam iskustva sa tim? Stvarno me zanima iz koje moje rečenice si izveo takav zaključak?

Ili možda jednostavno, kad nemaš što za reći, započneš se prepotentno obraćat?

:) Pa pa...

znaci nemas iskustva sa youtube/google sluzbom za korisnike 

nisu oni neki šmrkavci kojima treba 10 godina da odgovore na mail

 

znam dosta ljudi koji su uspjeli vratit racun koji je dobio ban nakon sta je 3x upozoren 

 

znaci youtube im nije trebao vratit ,ali je vratio

pa ,ako vracaju pravilno bananim ljudima accountove zasto nebi vratili covjeku koji je greskom dobio ban

 

----------------

 

btw. zasto navodis da imas 7 godina online poslovanja ? jel bi to meni trebalo nesto znacit ? da ti se naklonim mozda ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 13:56 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
hrvatskafarkasevec kaže...

Imam iskustva a vremenski nisam mjerio svaku interakciju sa web servisima ali mogu reć za vid diskusije da imam iskustva 7 godina online poslovanja. Dakle živim od interneta.

A sad, po ćemu se to nebi reklo da imam iskustva sa tim? Stvarno me zanima iz koje moje rečenice si izveo takav zaključak?

Ili možda jednostavno, kad nemaš što za reći, započneš se prepotentno obraćat?

:) Pa pa...

znaci nemas iskustva sa youtube/google sluzbom za korisnike 

nisu oni neki šmrkavci kojima treba 10 godina da odgovore na mail

 

znam dosta ljudi koji su uspjeli vratit racun koji je dobio ban nakon sta je 3x upozoren 

 

znaci youtube im nije trebao vratit ,ali je vratio

pa ,ako vracaju pravilno bananim ljudima accountove zasto nebi vratili covjeku koji je greskom dobio ban

 

----------------

 

btw. zasto navodis da imas 7 godina online poslovanja ? jel bi to meni trebalo nesto znacit ? da ti se naklonim mozda ?

Možda zato jer me netko pitao koliko imam iskustva sa tim?

Očito je da svak ima svoje neko iskustvo i da treba pripazit kod korištenja tih servisa. Toliko.

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
15 godina
protjeran
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

to sa godinama nema previse veze 

i moja sestra ima dosta godina online iskustva ,a sta joj to znaci kad zna otic samo na facebook i jos par stranica

----------------

 

U svakom slucaju treba ih kontaktirat i zalit se 

treba probat 

 

i naravno pisat kak spada i pristojno,a ne "why u ban maj yubito acount"

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:15 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

Nisam ja tvoja sestra da visim po face-u cili dan.

 

U svakom slucaju treba ih kontaktirat i zalit se 

treba probat

 

"treba probat" - to je već napisano kako treba

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:16 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

briga me tko si ,kolko staza imas ili bilo cega

 

nije niti cudno da nemozes vratit account sa takvim stavom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

Neznam o kojim stazama govoriš (?!) ali za stav si sam kriv.

A misliš godine? Očito je da sam stariji od tebe - mislim zašto bi se pretvarali?

Želiš li raspravit nešto za youtube, google support?

Mislim da je Google-ov support odličan i još je ktome na hrvatskom jeziku. Ali garancije nema da će se acc odbanat nego se može pokušat kako i sam kažeš. Još nešto?

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:30 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
marusius kaže...
PureEntity kaže...
elwood kaže...

A što očekivat od Google-a ? Povjerljive i važne podatke dati Googleu na raspolaganje - ne hvala.

 

Meni, osobno, nije problem dati $20-$30 godišnje za vlastitu domenu i hosting - tj. privatni email.

 

 

Da karikiramo:

Ovo je isto kao da se vozite besplatnim  javnim prijevozom na kojem je jasno naznačeno da isti može u bilom kojem trenutku stati i reči vam da izađete van jer je vožnja gotova - to je isto, ako vam posao ovisi o točnosti ići ćete taksijem ili svojim transpotalom.

 Još i gore. Voziš se javnim prijevozom, on stane, izbaci te ali još i traži da sve svoje stvari ostaviš kod njih! Zato ja imam svoj mali kućni cloud. Mala storage makina sa redundantim diskovima i dyndns-om. Nije brzo ali je moje...

 

 

 

 

 

 

 

 

...i gore čuvaš mp3ce, filmove i ostale "bitne podatke" :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:31 (Damok).
16 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

ono sitnarija sto mozes drzat u oblaku inace je prakticnije uploadat zipano.  cemu onda ne koristit pass na zipanom fajlu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
torrente kaže...

ono sitnarija sto mozes drzat u oblaku inace je prakticnije uploadat zipano.  cemu onda ne koristit pass na zipanom fajlu.

Je praktičnije što se tiće prostora i uploada koji kraće traje kad je jedan file ali da je praktičnije za korištenje iz "oblaka", moram se nesložit :)

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:38 (KIKI3ooo).
15 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
KIKI3ooo kaže...

Neznam o kojim stazama govoriš (?!) ali za stav si sam kriv.

A misliš godine? Očito je da sam stariji od tebe - mislim zašto bi se pretvarali?

Želiš li raspravit nešto za youtube, google support?

Mislim da je Google-ov support odličan i još je ktome na hrvatskom jeziku. Ali garancije nema da će se acc odbanat nego se može pokušat kako i sam kažeš. Još nešto?

nigdje nisam garantirao vracanje accounta  

zapravo krenuo sam u raspravu sa tobom jer si spomenuo onih 7 godina i sad opet spominjes godine 

Vidim da starije osobe vole te godine nametati mlađima ,a to zapravo ne znaci ama bas nista

 

1. Nikoga nije briga kolko imas godina 

2. Nikoga nije briga di si ti bio dok sam ja bio

itd....

 

bitna je stvar znanje na temu i kolko joj znanja pridonosis makar ti imao i 5 godina 

i dobro da sam te prozvao jer bi onda ostalo na onome da se ne isplati uopce kontaktirat njihov support

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 14:46 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

danas su cak i na mobitelima solidni arhiveri. isprobavajuci ih, sasvim normalno skinem rar na mobitel i raspakiram.

takodjer treba razdvojit korisne servise,od sirovih beskorisnih skladista.

dok svi luduju za dropboxom, ja sam vec 2 mjeseca na ovom odlicnom rjesenju. mislim da su ovi oblaci iznimno korisni. bas korisni.

masu puta nesto poslikam i sinkroniziram...ukucani samo trebaju na pc-u kliknut ikonu servisa na desktopu i eto slika.

suludo mi je razmisljat o storageu za skinuti film ili mp3 :(

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?

Ali kad se recimo ima folder sa puno fileova, notepad, word, excell dokumenata i još ktome čitavo stablo foldera - dakle masu sortiranih sitnarija - onda je problem svaki put skinit rar i otvorit za uzest 2 riječi iz nekog txt dokumenta u nekom folderu. Ma općenito mislim da je nepraktićno držati u rar-u ako se već koristi neko plaćaeno rješnje za online data storage koje ima klijent za pc i smartphone.

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?

Hah, social network cloud storage. Da ne bi..
Moze bit prakticno ali u sekundi dok stigne na google server vise nije tvoje nego njihovo.
Backup se kriptira, kompresira,pa se promjeni ekstenzija i spremi se na 4-5 raznih cyberlockera a linkovi se spreme na eksterni.
Vec godinama backupiram na takvim servisima i nikad mi nista nije nestalo.
A kaj se tice g+, znam jednog lika koji se sad smije ko nikad u zivotu.

16 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

moja prica oko zipanog sadrzaja ,cisto se ticala price od maloprije koja se sada gubi iz teme.  gdje je sigurnost da to nece netko vidjeti.

nisam ni ja za to da se sve arhivira. ali ako neke slike dokumente imas provuc kroz oblak,a sumnjicav si...zipas sa passwordom.

tu smo poceli pricu :)

naravno da je zgodnije imati u stablu sve vidljivo i kreirat cloud foldere po potrebi sadrzaja.

evo isprobavam 3 dana BETU od tvrtke koja se jos jedino nije upustila u uzgoj pilica kao cekin. razocaranje u svakom pogledu. primjer sirovog skladistenja, servis puca, problemi sa folderima i konfuzna konfiguracija.

http://online-storage.comodo.com/

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

Znam ja dragi zašto si započeo priću oko arhiviranog sadržaja sa pass-om ali baš zato sam morao istaknit koliko je to nekome nepraktićno i da te podatke mora držat "otvorene" i tako ih izložit potencijalnoj zlouporabi. Zz

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=TEDkZ02pmWo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

a cuj,kad je toliko napeta situacija u kojoj se tresu gace i sve je na kocki, viri li veliki brat u taj skakljivi sadrzaj, onda nije problem pretrpit gnjavazu i odpakirat 30 word dokumenata i izvadit potrebni.

ja kad zakljucam vrata od auta i napravi pip-pip,isto mehanicki potegnem kvaku. jel to zanimljivo?  Zz

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
"Do no evil"... ili možda ne?

Ja sam ponosan izjaviti da od Googleovih usluga koristim samo tražilicu i YouTube.

Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
trackmanijak kaže...

Ja sam ponosan izjaviti da od Googleovih usluga koristim samo tražilicu i YouTube.

Google Maps, Chrome, Android, Sketchup, Talk, Translate, Analytics, Blogger, Picasa?

Ako se nisi naso ni u jednom, stvarno, svaka cast...;)

Ja koristim sve osim Bloggera..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
DamageHigh kaže...
trackmanijak kaže...

Ja sam ponosan izjaviti da od Googleovih usluga koristim samo tražilicu i YouTube.

Google Maps, Chrome, Android, Sketchup, Talk, Translate, Analytics, Blogger, Picasa?

Ako se nisi naso ni u jednom, stvarno, svaka cast...;)

Ja koristim sve osim Bloggera..

 redom boldano : bing maps, IE9, WP7, msn, bing translate, skydrive.. za ono neboldano ne znam dali ima alternative...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
protjeran
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
Google Maps na mobu pogledam kad mi zatreba, rijetko, a od ostalog ništa. Onaj translate ništa ne valja, još uvijek mi je bolji debeli rječnik od hiljadu stranica. Jedino sam još Chrome isprobao, ali sam brzo se vratio na FF.
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
DamageHigh kaže...
trackmanijak kaže...

Ja sam ponosan izjaviti da od Googleovih usluga koristim samo tražilicu i YouTube.

Google Maps, Chrome, Android, Sketchup, Talk, Translate, Analytics, Blogger, Picasa?

Ako se nisi naso ni u jednom, stvarno, svaka cast...;)

Ja koristim sve osim Bloggera..

Zašto svaka čast? Pa masa ljudi ne koristi dosta googleovih servisa. Ja npr korisitm samo youtube i to svake prijestupne - od ostatka ništa drugo.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Re: "Do no evil"... ili možda ne?
Paolo2612 kaže...
DamageHigh kaže...
trackmanijak kaže...

Ja sam ponosan izjaviti da od Googleovih usluga koristim samo tražilicu i YouTube.

Google Maps, Chrome, Android, Sketchup, Talk, Translate, Analytics, Blogger, Picasa?

Ako se nisi naso ni u jednom, stvarno, svaka cast...;)

Ja koristim sve osim Bloggera..

Zašto svaka čast? Pa masa ljudi ne koristi dosta googleovih servisa. Ja npr korisitm samo youtube i to svake prijestupne - od ostatka ništa drugo.

Teško ga je izbječi, jer ga ima od browsera, preko OS-a, do alata za 3D modeliranje...

skank666 kaže...

 redom boldano : bing maps, IE9, WP7, msn, bing translate, skydrive.. za ono neboldano ne znam dali ima alternative...

Ima alternativa, daleko od toga..samo sam htio podsjetiti na neke od servisa, koje uzimamo zdravo za gotovo, pa eto, čovjek zaboravi da su googleove...;)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice