Dostupna prva razvojna verzija Androida O

poruka: 37
|
čitano: 4.497
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupna prva razvojna verzija Androida O".
10 godina
suspendiran
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Android O kao ... "Om nom nom" mem? Iskreno ne mogu se ovako na prvu sjetiti imena čokoladice ili kolačića koji počinje s O 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Android O kao ... "Om nom nom" mem? Iskreno ne mogu se ovako na prvu sjetiti imena čokoladice ili kolačića koji počinje s O 

 Oreo :D??

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Android O kao ... "Om nom nom" mem? Iskreno ne mogu se ovako na prvu sjetiti imena čokoladice ili kolačića koji počinje s O 

 Oreo brand.

Pa da vidimo dal su platili za reklamu (kao Kit kat).

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Android O kao ... "Om nom nom" mem? Iskreno ne mogu se ovako na prvu sjetiti imena čokoladice ili kolačića koji počinje s O 

 Oreo ?? 

 

Pretekao me 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 14:08 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Android O kao ... "Om nom nom" mem? Iskreno ne mogu se ovako na prvu sjetiti imena čokoladice ili kolačića koji počinje s O 

Oreo, više manje se već zna..

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 14:09 (ivicask).
12 godina
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

I mene :)

 

Nego, koji od nabrojanih mobitela je hardverski najjači?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Pixel XL je najjači!

 

 čini se da će stvarno biti OREO. Ne smeta mi, predobri keksići. Ali nema onad više tu nekog iznenađenja što je prava šteta.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pixel XL je najjači!

 

 čini se da će stvarno biti OREO. Ne smeta mi, predobri keksići. Ali nema onad više tu nekog iznenađenja što je prava šteta.

 A sta ces mu kad ne slovo glupo, mislim ono, makav jos ima slatkis sa O osim Orea?

Meni ne pada na pamet nijedan

14 godina
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

ako se ne nagode uvijek može biti neki Orange cake

P.S. Pixel i Pixel XL imaju isti HW ali XL ima veću rezu (FHD+ vs FHD) pa bi običan Pixel mogao biti malo brži.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 15:06 (jozef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Android Orbit, nisu keksi i sl. al ne zvuči loše

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
kingofthenight kaže...

 A sta ces mu kad ne slovo glupo, mislim ono, makav jos ima slatkis sa O osim Orea?

Meni ne pada na pamet nijedan

 Oatmeal, Orellets, Oliebol ima i onaj neki slatki kruh na O al ne znam kako se piše pa se neću sramotit 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Da se mene pita, bio bi Android Orehnjača. Je*eš ove fancy gluposti poput Orea.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 15:29 (Mirko935).
Moj PC  
36 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Mirko935 kaže...

Da se mene pita, bio bi Android Orahnjača. Je*eš ove fancy gluposti poput Orea.

 

 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
15 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Mi u Zagorju jedmo Orehnjače. Molim lijepo. 

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kajkavski_knji%C5%BEevni_jezik

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 15:47 (plavi08).
9 godina
protjeran
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Tonči kaže...
Mirko935 kaže...

Da se mene pita, bio bi Android Orahnjača. Je*eš ove fancy gluposti poput Orea.

 

 

 Toliko si se osramotio da se ne bi trebao pojavljivati na forumu do jedno 2030.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
plavi08 kaže...

Mi u Zagorju jedmo Orehnjače. Molim lijepo. 

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kajkavski_knji%C5%BEevni_jezik

 

 Ma to je šala gore, zato i jest smajlić na kraju...

 

Nego, sad mi se baš jede jedna. 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
14 godina
neaktivan
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Ja je pojedem bila ona od oraha ili oreha. To mi uopće ne igra ulogu.

 

Tonči kaže...

Nego, sad mi se baš jede jedna. 

S ovim se moram složiti. Još kad bi ove kupovne bile kao domaće...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Tonči kaže...
Mirko935 kaže...

Da se mene pita, bio bi Android Orahnjača. Je*eš ove fancy gluposti poput Orea.

 

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Mirko935 kaže...

Da se mene pita, bio bi Android Orehnjača. Je*eš ove fancy gluposti poput Orea.

 

 

Orahatluk hehe

 

(znam da ne ide O, al ono, morao sam :P)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Ne vjerujem da bude Oreo, svi smo mislili da bude Nutela a zapravo je na kraju bio Nougat. 

Meni je osim Orea palo na pamet da bude Orbit ali ne vjerujem .

 

Uzet će ime koje predstavlja neki slasticu a da pritom ne radi reklamu nekoj firmi. 

 

Nešto kao Oatmeal 

7 godina
neaktivan
offline
Dostupna prva razvojna verzija Androida O

sve se vidi sve se zna

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Napokon kontrola za app-ove i njihovo trosenje baterije.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Google već godinama nije inovativan sa Androidom, svake godine ponavljaju isto... Battery optimizations, dodaju neku funkciju koju u finalnoj verziji maknu ( tipa dark UI )... Iskreno da nema custom rom-ova Android bi mi bio dosadan.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Diazz72 kaže...
Google već godinama nije inovativan sa Androidom, svake godine ponavljaju isto... Battery optimizations, dodaju neku funkciju koju u finalnoj verziji maknu ( tipa dark UI )... Iskreno da nema custom rom-ova Android bi mi bio dosadan.

 Slažem se, meni je apsolutna glupost što stock Android nema banalnu opciju tipa App autostart nego sam primoran biti silovan notifikacijama od svih mogućih aplikacija umjesto da se to lijepo ograniči kao na svakom normalnom OEM ROM-u...

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Diazz72 kaže...
Google već godinama nije inovativan sa Androidom, svake godine ponavljaju isto... Battery optimizations, dodaju neku funkciju koju u finalnoj verziji maknu ( tipa dark UI )... Iskreno da nema custom rom-ova Android bi mi bio dosadan.

 Pa nije bas isto. Sta ti nedostaje na sadasnjem androidu? Ja i nemam nekakvu ideju....

Cromaki kaže...
Diazz72 kaže...
Google već godinama nije inovativan sa Androidom, svake godine ponavljaju isto... Battery optimizations, dodaju neku funkciju koju u finalnoj verziji maknu ( tipa dark UI )... Iskreno da nema custom rom-ova Android bi mi bio dosadan.

 Slažem se, meni je apsolutna glupost što stock Android nema banalnu opciju tipa App autostart nego sam primoran biti silovan notifikacijama od svih mogućih aplikacija umjesto da se to lijepo ograniči kao na svakom normalnom OEM ROM-u...

 Pa mozes podesiti na 6 razlicitih nivo kako da te obavijesti za svaku aplikaciju posebno....Ili sam te pogresno razumio....

12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Torent kaže...

 Pa mozes podesiti na 6 razlicitih nivo kako da te obavijesti za svaku aplikaciju posebno....Ili sam te pogresno razumio....

 Meni osobno to nije nikakvo rješenje jer nemam vremena prčkati po Settings i namještati za svaku aplikaciju

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O

Kakve veze ovo ima sa notifikacijama? Ovo ti je on off tj iskljucis skroz aplikaciju.... Glupo... Ja na andoridu imam mozda 3 aplikacije koje zelim iskljucitii tipa google+ google music i google movies i to je to...5 sec posla....

12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Cromaki kaže...
Torent kaže...

 Pa mozes podesiti na 6 razlicitih nivo kako da te obavijesti za svaku aplikaciju posebno....Ili sam te pogresno razumio....

 Meni osobno to nije nikakvo rješenje jer nemam vremena prčkati po Settings i namještati za svaku aplikaciju

 

 onda je nokia 150 ili nokia 3310 rijesenje za tebe, onaj tko ne zna ili tko ne zeli uvijek moze naci pravo rijesenje za tebe....

al lakse je srat nego kakit :P :)

12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
Diazz72 kaže...
Google već godinama nije inovativan sa Androidom, svake godine ponavljaju isto... Battery optimizations, dodaju neku funkciju koju u finalnoj verziji maknu ( tipa dark UI )... Iskreno da nema custom rom-ova Android bi mi bio dosadan.

 Android je gotov os, bazicno nema tu vise potreba nesto posebno mijenjati a vecina izmjena su tu upravo zbog korisnika kojima uvijek nesto fali.

Ja od androida 5.1 nemam potrebe instlairati nikakav dodatan app osim par mesangera poput whatsapa, vibera i sl. sve ostalo sadrzi sam AOSP i to je imo odlicno...

 

 

ako ti to ne pase, imas puno inovativnih OSa u razvoju koji iz verzije u verziju dodaju izobilje opcija koje su im falile u prethodnim verzijama, mozda si ti vise beta korisnik nego korisnig stabilnih i potpunih rjesenja ?

12 godina
offline
Re: Dostupna prva razvojna verzija Androida O
LudaRajcica kaže...

 onda je nokia 150 ili nokia 3310 rijesenje za tebe, onaj tko ne zna ili tko ne zeli uvijek moze naci pravo rijesenje za tebe....

al lakse je srat nego kakit :P :)

 Čemu takav rječnik, samo sam iskazao svoje mišljenje i ono što bi volio viditi i na stock Androidu a ostali već imaju godinama...

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice