Em švicarski, em pametni, em satovi....

poruka: 4
|
čitano: 1.874
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Em švicarski, em pametni, em satovi....".
16 godina
neaktivan
offline
Em švicarski, em pametni, em satovi....

- Ako se znas Bluetoothom povezat na mobitel i iz specijalne aplikacije ocitati podatke onda si pametan - sat

- Ako imas neku vezu na Internet, mozes ucitati mailove, kalendar, mozes vrtit appove onda si pametan - mobitel

- Ako imas sve kao i mobitel sa daleko vise processing power i mogucnosti onda si PC

- Ako znas sam vozit po cesti ili se sam uparkirati onda si autonoman - auto

 

- Ako ti je kvocijent inteligencije ispod 25, ali i tako mozes puno vise nego svi ovi gore, onda si idiot - covjek

 

 
6 0 hvala 2
13 godina
offline
Em švicarski, em pametni, em satovi....

no istovremeno žele osigurati dugi životni vijek satova usporediv s mobilnim telefonima ili računalima.

 

keh?? računala i telefoni baš i nemaju dugi vijek, 5 godina u vrh glave.. mislim da je tu nešto krivo.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Em švicarski, em pametni, em satovi....

kad su već ljudi toliko glupi, neka se barem điđe nazivaju "pametnima". nije čovjeku lakše zbog toga ali svaki bedak ima svoje veselje. nota bene - noževi su im nezamjenjivi.  

fali švasaparat, čini mi se. fali švasaparat, čini mi se.
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Em švicarski, em pametni, em satovi....

Ovi barem imaju iskustva. Odavno prave pametne džepne nožiće.

 

Koliko sam puta vidio ovaj njihov znak, i imao sam jedan maali taj njihov originalni nožić (i puno kineskih nekvalitetnih kopija), a evo sad prvi put čujem kako se zove ta firma koja ih pravi. A svakome je poznat kao švicarski nožić, dok naziv firme mi je skroz nepoznat.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice