Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt

poruka: 10
|
čitano: 1.470
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt".
14 godina
offline
Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt
Zamisli broje nesta sta je silom uvaljeno...
VenAtoR#2231
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
online
Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt

Neka objave odmah i koliko su taj broj napuhali..

 
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt

Jednom se u mjesecu prijavis i odmah si mjesečno aktivan korisnik.

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
jocommb kaže...
Zamisli broje nesta sta je silom uvaljeno...

 

dafuq i da ti je predinstaliran, opet se moraš sam ulogirati.. nije da ga moraš koristiti..

 

passat kaže...

Jednom se u mjesecu prijavis i odmah si mjesečno aktivan korisnik.

 

zar se itko ikada odlogirava sa FB messengera?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 16:26 (nine).
14 godina
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
nine kaže...
jocommb kaže...
Zamisli broje nesta sta je silom uvaljeno...

 

dafuq i da ti je predinstaliran, opet se moraš sam ulogirati.. nije da ga moraš koristiti..

 nije me nitko ni prije tero da koristim al sam imo izbor i trebo samo jednu app a ovako trebas dvije... koje nenormalno rastu i trose resurse.... naravno netrebam ni sad nijednu koristit mogu u pregledniku sve ali onda nema notifikacije za poruke nego refresh....

VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
jocommb kaže...

 nije me nitko ni prije tero da koristim al sam imo izbor i trebo samo jednu app a ovako trebas dvije... koje nenormalno rastu i trose resurse.... naravno netrebam ni sad nijednu koristit mogu u pregledniku sve ali onda nema notifikacije za poruke nego refresh....

 

ja koristim messenger, fb app ne.. BTW opera browser ima feature da ti u notification bar stavi shortcut koji (barem mislim) može davati i notifikacije messengera (nisam isprobao, odmah sam ga isključio), tako da ne trebaš niti jedno niti drugo.

a resursi na modernim mobitelima i nisu neki problem TBH.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 17:00 (nine).
14 godina
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
nine kaže...
jocommb kaže...

 nije me nitko ni prije tero da koristim al sam imo izbor i trebo samo jednu app a ovako trebas dvije... koje nenormalno rastu i trose resurse.... naravno netrebam ni sad nijednu koristit mogu u pregledniku sve ali onda nema notifikacije za poruke nego refresh....

 

ja koristim messenger, fb app ne.. BTW opera browser ima feature da ti u notification bar stavi shortcut koji (barem mislim) može davati i notifikacije messengera (nisam isprobao, odmah sam ga isključio), tako da ne trebaš niti jedno niti drugo.

a resursi na modernim mobitelima i nisu neki problem TBH.

 svejedno... messenger je tesko sranje od aplikacije....pogotovo ovo novo s retardiranim redosljedom i listom razgovora.... a i ostali polako idu prema tome cim ih zatrpavaju u zadnje vrijeme.... kao na viberu onaj kretenizam cim nekog novog imas oni ti naprave razgovor s onim "reci bog il pozdrav" sta li vec.... 

 

a drugo... nemaju svi strojeve od mobitela, jer nemaju para da ig svake godine mjenjaju... ja imam Note 3 od prvog dana kad je izasao i nije smece od mobitela pa svejedno osjeti te gluposti pobacane u app, a kamoli netko ko ima losiji mob jer nema para za novi....

VenAtoR#2231
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
a postoje i stare mršavije verzije messengera
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno
Kome smetaju gluposti na aplikaciji, postoji Lite verzija koja je više nego dobra :)
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebookov Messenger na 1,3 milijarde mjesečno akt

uopce ga ne koristim ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice