Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

poruka: 16
|
čitano: 2.293
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije".
14 godina
neaktivan
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Zar postoji platforma na kojoj Facebookove aplikacije nisu smeće koje troši beskonačno mnogo resursa?

Moj PC  
33 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Kakva ekipa ...

 
0 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

iOS

16 godina
protjeran
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Smeće od aplikacije ima minimalne zahtjeve kao Win10 na PCu, a ovaj Messenger je najgora aplikacija koju sam u životu koristio.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
Prince-Artas kaže...

Smeće od aplikacije ima minimalne zahtjeve kao Win10 na PCu, a ovaj Messenger je najgora aplikacija koju sam u životu koristio.

 Meni na iOS-u 10 i iPhone-u 6s sve radi savršeno i aplikacija i messenger, takodjer svima koje znam na iphonima radi kako treba

16 godina
protjeran
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
volimgradkojitece5 kaže...
Prince-Artas kaže...

Smeće od aplikacije ima minimalne zahtjeve kao Win10 na PCu, a ovaj Messenger je najgora aplikacija koju sam u životu koristio.

 Meni na iOS-u 10 i iPhone-u 6s sve radi savršeno i aplikacija i messenger, takodjer svima koje znam na iphonima radi kako treba

 Da pojasnim - najgora, osim što je zahtjevna, je rugoba među aplikacijama, retardirano sučelje s nakrcanim opcijama. Živi očaj. Ne pada mi na pamet komunicirati preko nje kraj jednog Whatsuppa.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

U 2GB RAM-a pokrenem virtualnu mašinu, u njoj browser, pomoću kojeg odem na Facebook.

 
31 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
volimgradkojitece5 kaže...
Prince-Artas kaže...

Smeće od aplikacije ima minimalne zahtjeve kao Win10 na PCu, a ovaj Messenger je najgora aplikacija koju sam u životu koristio.

 Meni na iOS-u 10 i iPhone-u 6s sve radi savršeno i aplikacija i messenger, takodjer svima koje znam na iphonima radi kako treba

 Ja je baš neki dan na iPhoneu 6 vidio kako se srušila pri nevinom skrolanju kroz newsfeed ili kako se već to zove. :D

16 godina
neaktivan
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Bas me interesira zasto jednoj IM aplikaciji treba toliko memorije, hm, hm... Osim ako to naravno nije aplikacija koja se samo maskira kao IM aplikacija, a u stvari je nesto sasvim drugo (i puno gore).

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Na iOS-u tradicionalno radi najbolje, čak je FB primorao većinu svojih programera da koriste Android uređaje kako bi videli sa čime se korisnici suočavaju i popravili kvalitet aplikacije za taj OS (i to navodno u dva navrata, 2012. i ponovo prošle godine). Da li je to donelo neki boljitak, ne znam, pošto i na telefonu FB-u pristupam preko browsera.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Čisto objektivno zapažanje, nisam fanboy niti jednog "kampa"; svaki ima svoje prednosti i mane...posjedujem Galaxy S6 i iPhone 6s plus privatno i moram priznati da FB aplikacija radi znatno fluidnije i brže na iOS-u. A sad zašto koristi toliko resursa o tome bi se dalo diskutirati. 

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
Ja nemam problema sa messengerom na mojoj s6-ici.internet me zeza pa s time i messenger ali za to mogu kriviti internet.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
Postoji apk "Smart Facebook" nekih 8mb sadrzi sve verzije facebooka i poruke i najbolje sve radi
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije
Postoji apk "Smart Facebook" nekih 8mb sadrzi sve verzije facebooka i poruke i najbolje sve radi
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

Loš port, barem što se WP-a tiče.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebookovim aplikacijama nikad dosta memorije

A jbg, ko će za tih 33 čovjeka raditi kvalitetnu aplikaciju..

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Oneplus One
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice