Files za Windows Phone

poruka: 22
|
čitano: 2.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Files za Windows Phone".
15 godina
offline
Files za Windows Phone

Tek sad???

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
1 16 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Files za Windows Phone

Za windows phone 8.1 a oni tek izlaze za dva tjedna. Koji smisao je objaviti app za OS kojeg još nema? Ili je moguče nabavit neku ranu verziju. Ako je neko proba zanima me kako (može i link).

 
0 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
BlackM kaže...

Tek sad???

kad je android dobio built-in file manager?

uostalom malo tko koristi file manager na mobu

 

16 godina
offline
Files za Windows Phone

Hallelujah! {#}

- Psiho246
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
axos kaže...

Za windows phone 8.1 a oni tek izlaze za dva tjedna. Koji smisao je objaviti app za OS kojeg još nema? Ili je moguče nabavit neku ranu verziju. Ako je neko proba zanima me kako (može i link).

Samo da ti potvrdim da je vec moguce instalirati WP 8.1,  http://theunlockr.com/2014/04/20/install-windows-phone-8-1-developer-preview-video/  ali sa obzirom da postavljas ovakva pitanja bez bilo kakve pretrage, ne diraj nista, mozes nesto pokvariti.

 

BTW, odlican je Files, jucer sam ga nabacio i pokusao kopirati neke stvarcice sa 32 GB sd kartice na internu memoriju i prebrzo ide

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 13:49 (dejson).
12 godina
offline
Re: Files za Windows Phone
apoteka kaže...
BlackM kaže...

Tek sad???

kad je android dobio built-in file manager?

uostalom malo tko koristi file manager na mobu

 

malo ko? znas li ti koliko uopste ova aplikacija znaci

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Files za Windows Phone

Evo u mene WP 8.1 :)

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Files za Windows Phone

Bilo je i vrijeme. Iskreno meni je to bila jedna od vaznijih stvari koja je falila, posto koristim neku vrstu file managera stalno na androidu i onda kad koristim WP skroz se pogubim kad nesto zelim da nadjem.

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
dejson kaže...
axos kaže...

Za windows phone 8.1 a oni tek izlaze za dva tjedna. Koji smisao je objaviti app za OS kojeg još nema? Ili je moguče nabavit neku ranu verziju. Ako je neko proba zanima me kako (može i link).

Samo da ti potvrdim da je vec moguce instalirati WP 8.1,  http://theunlockr.com/2014/04/20/install-windows-phone-8-1-developer-preview-video/  ali sa obzirom da postavljas ovakva pitanja bez bilo kakve pretrage, ne diraj nista, mozes nesto pokvariti.

 

BTW, odlican je Files, jucer sam ga nabacio i pokusao kopirati neke stvarcice sa 32 GB sd kartice na internu memoriju i prebrzo ide

Ma prije par dana sam budala pokušava na službenim stranicama i samo su me izvrtili u krug. Daju upute kako se instalira 8.1, kad ono ne ide. Nakraju me uputilo na neki stari update. Zahvaljujem na linku.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
Indestructible kaže...
apoteka kaže...
BlackM kaže...

Tek sad???

kad je android dobio built-in file manager?

uostalom malo tko koristi file manager na mobu

 

malo ko? znas li ti koliko uopste ova aplikacija znaci

meni i tebi da, al vecini ljudi kojima su mediji

uslikat koju sliku, poslusat neku pjesmu nije toliko bitan

imam i ja odlican manager na symbianu, al ga rijetko palim

 

ne zelim rec da nije dobra vijest, samo sam se sjetio

kako android nije imao file manager out-of-box dugo

a ne znam ni sad ima li "sluzbeni"

14 godina
neaktivan
offline
Files za Windows Phone

ne loša vijest, može se i bez ovoga, ali svakako je + koji dolazi. 

Nije za odbaciti.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Files za Windows Phone

Svakako da je zanimljiv jednostavan i služi svrsi... danas isprobao...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 17:46 (dasoo988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Files za Windows Phone

čudi me da uopće izdaju mobitel bez te osnovne stvari

14 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
zelja55 kaže...

čudi me da uopće izdaju mobitel bez te osnovne stvari

osnovne stvari za šta?

 

Pretpostavljam da nisi do sada koristio WP 

Đuro#2155
11 godina
protjeran
offline
Files za Windows Phone

nisam na androidu sam ali ne znaći nekad neču kupit WP ,treba ako ništa za obično brisanje fajlova ili prebacivanje sa memoriju na memoriju pošto neke aplikaciju skidaju samo na memoriju mobitela koja je obično mala pa ručno prebaciš na veću recimo sd karticu dok ovako za svaku glupost trebaš spajat sa kompom da preko njega to obaviš,a i za ručno pokretanje ili prebacivanje backupiranih aplikacija

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
zelja55 kaže...

nisam na androidu sam ali ne znaći nekad neču kupit WP ,treba ako ništa za obično brisanje fajlova ili prebacivanje sa memoriju na memoriju pošto neke aplikaciju skidaju samo na memoriju mobitela koja je obično mala pa ručno prebaciš na veću recimo sd karticu dok ovako za svaku glupost trebaš spajat sa kompom da preko njega to obaviš,a i za ručno pokretanje ili prebacivanje backupiranih aplikacija

sve će ti biti jasno ako nekad budeš koristio WP, da sve sad što si rekao nema logike na WP. 

 

 

 

 

Đuro#2155
14 godina
offline
Re: Files za Windows Phone
Franjo15 kaže...
zelja55 kaže...

čudi me da uopće izdaju mobitel bez te osnovne stvari

osnovne stvari za šta?

 

Pretpostavljam da nisi do sada koristio WP 

Ajde bez file managera pošalji pjesmu preko BT-a s Lumie 520 na drugi mobitel. Uz uvjet da imaš stock 8.0, bez Nokia računa i ikakve veze na internet.

Častim s dvije gajbe pive (ili 20 litara vina) ako uspiješ.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
13 godina
neaktivan
offline
Re: Files za Windows Phone
ne znam o cemu pricas, ali meni prebacivanje sa BT radi odlicno. Stara ima 520 ja 920. Iako koristim NFC kad god mogu. A ova stvar mi je itekako falila, jer npr. Dokumente koje sam downlodao nisam mogao poslije koristiti jer su u folderu dowloads bili "nevidljivi" za mob. Sad mogu reci da je WP sa ovim potpun OS. Falio mi je notifikacijski, folder, file manager, podesenje zvuka, i umetanje fotografija umjesto boje u live tile. I sve su to napravili u nekih 6-8 mjesici. GJ MS
http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
16 godina
offline
Re: Files za Windows Phone
Imam Lumiu 720 i 8.0 i stanje sa citavim file systemom na WP je kriticno. Nedavno sam morao uraditi reset sistema jer se memorija telefona popunila od nekakvih temp fajlova koje naravno ne mozes ni vidjet ni izbrisat. Citav sistem automatskog refresha slika, mp3 i pdf fajlova je u najmanju ruku kretenski kad ne radi kako treba. Nit galerija nit Adobe-ov reader imaju refresh i nerijetko se desi da prebacis fajl na mob i ne nadjes isti u aplikaciji. Obrnuta situacija mi se takodje desila, tj. izbrisao sam neke mp3 fajlove, da bi ih ponovo nasao sve u music kolekciji, i kada bi ih pokusao otvoriti nista se nebi desavalo. File manager je trebao biti tu od samog pocetka.
11 godina
protjeran
offline
Files za Windows Phone

onda ipak treba, zar nema neki sa storea za skinut

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Files za Windows Phone
ceco22 kaže...
ne znam o cemu pricas, ali meni prebacivanje sa BT radi odlicno.

Ajde mi onda objasni kako na stocku bez ikakvih aplikacija poslati pjesmu na drugi mobitel (Android, bilo što).

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
offline
Re: Files za Windows Phone
apoteka kaže...
Indestructible kaže...
apoteka kaže...
BlackM kaže...

Tek sad???

kad je android dobio built-in file manager?

uostalom malo tko koristi file manager na mobu

 

malo ko? znas li ti koliko uopste ova aplikacija znaci

meni i tebi da, al vecini ljudi kojima su mediji

uslikat koju sliku, poslusat neku pjesmu nije toliko bitan

imam i ja odlican manager na symbianu, al ga rijetko palim

 

ne zelim rec da nije dobra vijest, samo sam se sjetio

kako android nije imao file manager out-of-box dugo

a ne znam ni sad ima li "sluzbeni"

e da je meni na lumia 1020 file manager kao na symbianu, i da ima posebna memorija za sistem a posebna za pohranu kao nekad

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice