Galaxy S 4 kao Nexus

poruka: 15
|
čitano: 3.949
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S 4 kao Nexus".
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S 4 kao Nexus
Steta sto nisu odmah tako napravili!!
 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus

nadam se da ovo nije kraj "prave" nexus linije, ali ocigledno jest.. izdat ce telefon pod motorolom, tako da im mozda ne odgovara da imaju "dva" u ponudi..

medjutim, ovaj nexus ipak nece bit nexus ako ostane ova hardverska tipka, koja jednostavno zivcira korisnike koji su navikli na nexus..

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
16 godina
offline
Galaxy S 4 kao Nexus

samo se nadam da će biti moguće nadograditi i "stari" S4. Znam da će biti na XDA dan-dva poslije ali nek stave i službenim putem

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S 4 kao Nexus

Ovaj "kao" u naslovu pomalo zanemaruje da je dvostruko skuplji...

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Ako ce biti isti telefon samo cisti os. To bi trebalo znacit da ovaj sadasnji S4 ce biti jednostavno stavit na cisti android. Jer nece bit petljanja s driverima niti bilo cime, ako budu potpuno identicni. Samo flash ciste verzije i vozi, a vjerojatno i obratno na taj samsungovu varijantu.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus

Bugovci zar od cijelog keynota od 3 sata vi samo dvije vijesti? Joj zaboravih sve ću čitati u sljedećem broju Buga kad vijest ne bude relevantna! 

14 godina
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Eol kaže...

Ovaj "kao" u naslovu pomalo zanemaruje da je dvostruko skuplji...

 

a valjda ovaj novi ne bude plastican..?

 

 *sarcasm: off*   stvarno, zašto je google posljednji LG nexus (sa za ono vrijeme top perfomansama) prodavao za 300 $ a ovaj samsungov za >600 $? jel to samsungov slot za kartice vrijedi 300 $?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 7:53 (freddie).
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S 4 kao Nexus

Zna li se već s koliko će zauzete memorije dolaziti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Tom69 kaže...

Zna li se već s koliko će zauzete memorije dolaziti?

<4 GB

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
16 godina
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Super ako bude to primjenjivo na ove telefone koji dolaze puni bloatwarea.
Kupis normalno telefon istekom ugovora i gore stavis cistaka Android.
Steta kaj nema opcije kod operatera da izaberes koji uredaj ti pase.
15 godina
offline
Galaxy S 4 kao Nexus

To je ono što bih zahtjevao kao opciju od svih proizvođača android mobitela --- imajte svoj softver - samsung, htc, huawei itd itd. -- ali ponudite i čisti Googleov android kao opciju -- uvijek bi uzeo taj, Samsung zatrpa mobitel nepotrebnim glupostima koje nikad nisam ni koristio. Moram flashat custom rom da bi skinuo svo to meni nepotrebno smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Latz kaže...

To je ono što bih zahtjevao kao opciju od svih proizvođača android mobitela --- imajte svoj softver - samsung, htc, huawei itd itd. -- ali ponudite i čisti Googleov android kao opciju -- uvijek bi uzeo taj, Samsung zatrpa mobitel nepotrebnim glupostima koje nikad nisam ni koristio. Moram flashat custom rom da bi skinuo svo to meni nepotrebno smeće.

Al šta je je samsungova riješenja nisu loša, npr ja koristim dosta stvari, i kad stavim CM jednostavno mi fali onaj bog da na kontaktu prevućem prst samo u desno i zove ili lijevo šaljem poruke. Kies Air isto fora, besplatan na njihovim uređajima dok s marketa se plaćaju sliče aplikacije, Onaj all share il kak se zove meni dosta koristi itd. TW mi najljepše mobilno sučelje, kad stavim CM onaj stock me naživcira. Neke stvari su dobro riješene, ali neke samo smetaju a ne možeš ih maknut bez root-a.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
PC - stručnjak kaže...
Latz kaže...

To je ono što bih zahtjevao kao opciju od svih proizvođača android mobitela --- imajte svoj softver - samsung, htc, huawei itd itd. -- ali ponudite i čisti Googleov android kao opciju -- uvijek bi uzeo taj, Samsung zatrpa mobitel nepotrebnim glupostima koje nikad nisam ni koristio. Moram flashat custom rom da bi skinuo svo to meni nepotrebno smeće.

Al šta je je samsungova riješenja nisu loša, npr ja koristim dosta stvari, i kad stavim CM jednostavno mi fali onaj bog da na kontaktu prevućem prst samo u desno i zove ili lijevo šaljem poruke. Kies Air isto fora, besplatan na njihovim uređajima dok s marketa se plaćaju sliče aplikacije, Onaj all share il kak se zove meni dosta koristi itd. TW mi najljepše mobilno sučelje, kad stavim CM onaj stock me naživcira. Neke stvari su dobro riješene, ali neke samo smetaju a ne možeš ih maknut bez root-a.

I ja sam pokušavao razne skinove, ROMove... Ali ništa nije tako dotjerano i u detalje osmišljeno kao TW, pogotovo novije verzije. Samo da mu malo dorade brzinu... I bit će ko Bog.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S 4 kao Nexus
Meni vjerojatno TW najljepsi i najbolji jer vec 6 godina zaredom kupujem samsung telefone. A i nemam se sta pozalit. Be steka .. ne trza glatko i jasno
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Galaxy S 4 kao Nexus

Na mog pokojnog HOX-a (i starijeg mu brata EVO 3D) je isti dan kad mi je došao u ruke gore išao CM jer mi hrpa onih predinstaliranih gluposti nije služila ama baš ničemu. Sve je divno i krasno ali šta će meni to. Mobitel se jednostavno preporodio sa CM. Prvo više RAM-a a drugo nije stalno radio na max freq i manje se grijao.

 

Po meni bi trebali svi proizvođači dat opciju vanilla androida

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice