Google Inbox

poruka: 19
|
čitano: 4.900
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Inbox".
16 godina
neaktivan
offline
Google Inbox

jel ima netko pozivnicu da pošalje?

Nove Tehnologije
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Inbox
Vuce kaže...

jel ima netko pozivnicu da pošalje?

Hah da bar. Sve što google kaže je zaprimili smo vaš zahtjev. Jbt ko bnet služba za korisnike kad im pošalješ neki upit što je sa lošom slikom na tv-u. "zaprimili smo vaš zahtjev, bit ćete obaviješteni".

A kad šta, ko te j.. :)

 

Al evo Vuce ako dobiješ, možeš nam slobodno podijeliti koji :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Inbox
Netko će valjda dobit pa ćemo dijelit.
Nove Tehnologije
12 godina
offline
Re: Google Inbox
Vuce kaže...
Netko će valjda dobit pa ćemo dijelit.

Ae, i ja se nadam :)

16 godina
neaktivan
offline
Google Inbox

Čemu raditi sasvim novu aplikaciju kad su mogli baciti update za već postojeći Gmail?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Inbox
AA-d00d kaže...

Čemu raditi sasvim novu aplikaciju kad su mogli baciti update za već postojeći Gmail?

Zato jer očito žele prvo vidjeti reakcije korisnika i kako će to sve funkcionirati a ne odmah lupiti nešto sasvim drugačije nego prije pa da svi p*zde kako ne radi ništa i da se ne snalaze.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 16:29 (EZY-E).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Inbox

Hmmm, htio sam sad reći da nije krivica googlea ako korisnici ne čitaju "Što je novo" ali onda sam se sjetio da bi svejedno bitchali kao da je google kriv.{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
Re: Google Inbox
AA-d00d kaže...

Hmmm, htio sam sad reći da nije krivica googlea ako korisnici ne čitaju "Što je novo" ali onda sam se sjetio da bi svejedno bitchali kao da je google kriv.{#}

Točno to :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
10 godina
offline
Google Inbox

Pozivnicu ću valjda dobiti za godinu dana kako to ide kod njih.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Inbox
AA-d00d kaže...

Čemu raditi sasvim novu aplikaciju kad su mogli baciti update za već postojeći Gmail?

E to se i ja pitam ili zašto trpaju chrome na mobitele kada već imaju onaj default browser u androidu koji super radi a oni rade i jedan i drugi, većina mobitela dolazi sa chrome i sa "browser" a isto većina mobitela dolazi sa gmail i "email" appovima

15 godina
odjavljen
offline
Google Inbox

LOL

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 19:22 (Kordy).
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Inbox
Kordy kaže...

LOL1!

 

LOL2? Shipping? Kakav shipping?{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Google Inbox

Koji horor od aplikacije...Mail treba biti mail gdje prikazuje razgovor 2 ili više strana o jednoj početnoj temi a ne ova spajanja.


Slično radi iMail kod mene na poslu gdje mailove istog naslova stavi zajedno bez obzira što nisu od istog pošiljatelja...koma.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Google Inbox

Prvo je Apple iskopirao dosta od Mailboxa, sad Google. Prekrasno :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Inbox
Totalno mi je svejedno tko od koga šta "kopira", glavno da dobijem dobru aplikaciju ili bilo šta sl.

Još uvijek ne vjerujem kako se ljudi zamaraju kako ovaj kopira nešto od onog tamo, a svi samo želimo dobar krajnji proizvod bez obzira kako se zvao i od koga je (tu isključujem neke fanove koji briju da je samo npr Chrome dobar ili da Opera rula....random primjer, ali shvatili ste poantu).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google Inbox
win32 kaže...
Totalno mi je svejedno tko od koga šta "kopira", glavno da dobijem dobru aplikaciju ili bilo šta sl.

Još uvijek ne vjerujem kako se ljudi zamaraju kako ovaj kopira nešto od onog tamo, a svi samo želimo dobar krajnji proizvod bez obzira kako se zvao i od koga je (tu isključujem neke fanove koji briju da je samo npr Chrome dobar ili da Opera rula....random primjer, ali shvatili ste poantu).

 

Oprosti ljubavi, ne zamaram se uopce tim 'kopiranjem', jer me zaboli neka stvar 'ko je koga'.

Samo sam postao ono sto je i istina. Jer gledajuci kako inbox radi, totalna kopija koncepta od mailboxa. Koji meni recimo nije nikako legao.

 

No kad smo vec kod zamaranja, jedan od nas dvojice se ocito time zamara :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Inbox
Hann kaže...
win32 kaže...
Totalno mi je svejedno tko od koga šta "kopira", glavno da dobijem dobru aplikaciju ili bilo šta sl.

Još uvijek ne vjerujem kako se ljudi zamaraju kako ovaj kopira nešto od onog tamo, a svi samo želimo dobar krajnji proizvod bez obzira kako se zvao i od koga je (tu isključujem neke fanove koji briju da je samo npr Chrome dobar ili da Opera rula....random primjer, ali shvatili ste poantu).

 

Oprosti ljubavi, ne zamaram se uopce tim 'kopiranjem', jer me zaboli neka stvar 'ko je koga'.

Samo sam postao ono sto je i istina. Jer gledajuci kako inbox radi, totalna kopija koncepta od mailboxa. Koji meni recimo nije nikako legao.

 

No kad smo vec kod zamaranja, jedan od nas dvojice se ocito time zamara :)

 

Zašto uopće obraćaš pažnju ko šta kopira i ko od koga kopira, ako te nije briga?

U meni ostaje samo bol i bijes. - Mel
11 godina
neaktivan
offline
Google Inbox

Jel dobio itko pozivnicu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Inbox

Ja dobio, a ono, redizajnirani gmail prakticki.

Treba sacekat da dodaju podrsku za ostale mailove koji koriste googleove servere..

I ne moze se privatno davat pozivnica neg samo sluzbeno od googlea.

 

Evo maila kojeg sam dobio, otvorenog u inboxu

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 13:32 (EchoOne).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice