Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

poruka: 21
|
čitano: 4.522
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google i LG rade na Nexus 5 uređaju".
14 godina
neaktivan
offline
Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

Danas je to mid-range?! Čovječe.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Fillip kaže...

Danas je to mid-range?! Čovječe.

Mora da je greška pri pisanju, ili prevođenju članka ili nešto sl. Kakav mid range {#} Tu jedino pripada cijenom u nekim državama

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 1:08 (Sheldon Cooper Ph.D).
12 godina
neaktivan
offline
Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

Mid-range, a jaci od S4{#}

 

Danas predstavljen Oppo N1, Surface 2 i Surface Pro 2, a ovdje se objavljuju neke gluposti oko Applea...{#}

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Bilal kaže...

Mid-range, a jaci od S4{#}

 

Danas predstavljen Oppo N1, Surface 2 i Surface Pro 2, a ovdje se objavljuju neke gluposti oko Applea...{#}

Pa evo i ti na temi LG/Google spominješ Apple{#}

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
16 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Bilal kaže...

Mid-range, a jaci od S4{#}

 

 

Pa pogledaj sam specifikacije Notea 3 i Xperie Z1...

 

Nexus 4 se može na njuškalu nabavit za 2500kn. Po cijeni bi se složio da je mid, ali po specifikacijama zavisi kako gledaš. Pošto planiram kupiti Nexus 4 nadam se da bi mu ovo moglu srušit cijenu još malo ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 2:08 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

15 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

Ako su recimo nexus 4, LG Optimus G, G Pro, G2 loši onda stvarno ne znam .. 

GL&HF
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
lllnuclearlll kaže...
Bilal kaže...

Mid-range, a jaci od S4{#}

 

 

Pa pogledaj sam specifikacije Notea 3 i Xperie Z1...

 

Nexus 4 se može na njuškalu nabavit za 2500kn. Po cijeni bi se složio da je mid, ali po specifikacijama zavisi kako gledaš. Pošto planiram kupiti Nexus 4 nadam se da bi mu ovo moglu srušit cijenu još malo ;)

Cijena mu i je srušena, samo ne kod nas. 200/250 $

LG Google Nexus 4
16 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Kod mene u Austriji ima Nexus 4 u ducanu za 2310 kn. Znaci direkt iz duckasa s garancijom na dan kupnje.
16 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

 

Skužio sam da je kod nas općenito mišljenje da je LG smeće. To je iz razloga što se u RH i kod naših operatera većinom nabavljaju neki low, low-mid modeli. A ovo što valja od njih, kod nas nije u ponudi.

 

Pa pogledaj samo G2 sad izašao neki dan. Mobitel je fenomenalan.

 

@Kordy Da cijena mu je srušena na play storeu i može se kupit u koliko? 5-6 država svijeta? :S Bezveze...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 10:05 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
lllnuclearlll kaže...
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

 

Skužio sam da je kod nas općenito mišljenje da je LG smeće. To je iz razloga što se u RH i kod naših operatera većinom nabavljaju neki low, low-mid modeli. A ovo što valja od njih, kod nas nije u ponudi.

 

Pa pogledaj samo G2 sad izašao neki dan. Mobitel je fenomenalan.

 

@Kordy Da cijena mu je srušena na play storeu i može se kupit u koliko? 5-6 država svijeta? :S Bezveze...

 Nije mišljenje nego je zbilja ... do sad koji god sam LG imao pogotvo touch ... nakon 2 mjeseca završio na servisu ...

 

ti ne razumiješ .. može telefon biti fenomenalan po specifikaciji al kaj ti to vrijedi kad je po kvaliteti smeće

14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
AmD kaže...
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

Ako su recimo nexus 4, LG Optimus G, G Pro, G2 loši onda stvarno ne znam .. 

 Općenit kvaliteta LG je katastrofalna ... poznanik je radio za jednog mobilnog operatera sa poslovnim korisnicima i dobili su zabranu od nadređenih da nude LG mobitele poslovnjacima zbog abnormalnog broja reklamacija.

 

al vidiš ja znam

16 godina
offline
Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

Eto za ovo prvi put čujem, no eto svak ima neka iskustva/priče. Nisam kompetentan jer LG nisam nikad u životu imao, iako nisam primjetio da se ljudi nešto više žale na njihove telefone nego na ostale brendove. Ja recimo imam jako loša iskustva sa Sony/Sony Ericsson i nebi više kupio taj mobitel da mi ga za kunu nude, no možda/vjerojatno sam bio iznimka...

 

Netko će ti reći da je Samsung smeće, pa HTC, pa Sony, pa LG. I to su sve većinom informacije "Onaj tamo od ovoga sin radi u servisu pa zna" "Poznanik zna dečka koji radi u servisu" itd. I što onda na kraju kupiti?

 

Dok ne vidimo neke konkretne podatke o broju prodanih uređaja i o broju tih uređaja koji su u garantnom roku završili na servisu mislim da je bezveze išta govoriti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 11:29 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...

Koje si to LG modele koristio ?

Imao Nexus 4, radio savršeno.

Imam neko vrijeme kod sebe Optimus G, radi savršeno, a kvalitet izrade mu je odličan.

Kao što sam već negdje napisao, pišeš samo gluparije po forumu.

Bitno da je MS i WP8, ostalo ništa ne valja.

 

BTW. vezano za temu.

Ovo sa Google plus LG nije novotarija.

Pa već se zna otprije, da će novi Nexus bit kombinacija ovog dvojca.

16 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...

 Pa ti velim kakva sam ja imao iskustva sa svakim LGom ...  kaj ti treba elaborat?

Zašto bi meni trebalo elaborirat?

 

Samo ti kažem da iskustva jednog korisnika najvjerojatnije nisu pravilo nego iznimka, isto takvo iskustvo koje ja imam sa Sonyem ne potvrđuje da je Sony smeće (samo je smeće u mojim očima, isto kao LG u tvojim)

 

A priče "Onaj tamo koji zna onog u servisu" treba uzimati s debelom dozom rezerve jer sam ih se već naslušao za sve i jednog proizvođača mobilnih uređaja {#}

 

A još kad uzmeš u obzir da je to praktički sve ista stvar unutra što se tiče elektonike stvar je sreće kakav ćeš uređaj potrefiti.

 

Dok nemaš uvid u neku službenu statistiku ne možeš tvrditi niti za jednog proizvođača da nije kvalitetan i obrnuto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 11:24 (lllnuclearlll).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...
lllnuclearlll kaže...
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

 

Skužio sam da je kod nas općenito mišljenje da je LG smeće. To je iz razloga što se u RH i kod naših operatera većinom nabavljaju neki low, low-mid modeli. A ovo što valja od njih, kod nas nije u ponudi.

 

Pa pogledaj samo G2 sad izašao neki dan. Mobitel je fenomenalan.

 

@Kordy Da cijena mu je srušena na play storeu i može se kupit u koliko? 5-6 država svijeta? :S Bezveze...

 Nije mišljenje nego je zbilja ... do sad koji god sam LG imao pogotvo touch ... nakon 2 mjeseca završio na servisu ...

 

ti ne razumiješ .. može telefon biti fenomenalan po specifikaciji al kaj ti to vrijedi kad je po kvaliteti smeće

 

Imao sam prije HTC Desire i dva ili tri puta su mi mijenjali matičnu na servisu, jednom odmah nakon što sam promijenio (možda je nisu ni promijenili tada). Sada imam LG Optimus 2x već dvije godine i ako je nešto što valja, to je onda kvaliteta izrade. Nemam ni najmanju zamjerku. Mobitel mi je i pao na stepenicama i sa njih na keramičke pločice sa 2m visine. Mobitel se nije ni ugasio, samo je pao poklopac baterije na kojem se raspalo stakalce koje pokriva kameru. Stvarno nikakvih zamjerki na kvalitetu izrade i čvrstinu. Zamjerka ide na spori software update, a to za Nexus nije problem, a vjerujem i da se sam LG malo popravio s novim modelima po tom pitanju.

14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...

 gro modela...

super, al ja govorim općenito za LG a ne za 2 modela ...

 

to nema veze sa Wp ne budi dijete razgovaraj se normalno ako ne traži mamu negdje drugdje i propovjedaj te fanatik priče

 

Najprije, jedini koji ovdje ne razgovara normalno, si ti.

To nisi pokazao samo u ovoj temi, nego u gro (koristim tvoj naziv) tema.

A to pokazuje i gro (opet koristim tvoj naziv) td-a koje dobijaš.

 

Umjesto da i dalje pričaš u prazno i ponašaš se djetinjasto, bolje navedi modele koje si koristio.

99% sam siguran, da nisi koristio ni jedan od Optimus 2X na gore (naravno, mislim na ove bolje uređaje).

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
lllnuclearlll kaže...

 

Dok ne vidimo neke konkretne podatke o broju prodanih uređaja i o broju tih uređaja koji su u garantnom roku završili na servisu mislim da je bezveze išta govoriti.

 

 

 Evo nešto: http://www.squaretrade.com/htm/pdf/cell_phone_comparison_study_nov_10.pdf

 pa ovo: http://www.pcadvisor.co.uk/news/mobile-phone/3441592/least-reliable-smartphones-revealed/ž

i još: http://blog.fixya.com/pr/feb2013/smartphone-manufacturer-report.html

 

to su prva tri linka na googleu

12 godina
neaktivan
offline
Google i LG rade na Nexus 5 uređaju

Ma Siemensi su bili daleko najkvalitetniji.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
Memphis kaže...
lllnuclearlll kaže...
Memphis kaže...

A jesu odabrali partnera ... tvrtka koja proizvodi najlošije mobitele

 

Skužio sam da je kod nas općenito mišljenje da je LG smeće. To je iz razloga što se u RH i kod naših operatera većinom nabavljaju neki low, low-mid modeli. A ovo što valja od njih, kod nas nije u ponudi.

 

Pa pogledaj samo G2 sad izašao neki dan. Mobitel je fenomenalan.

 

@Kordy Da cijena mu je srušena na play storeu i može se kupit u koliko? 5-6 država svijeta? :S Bezveze...

 Nije mišljenje nego je zbilja ... do sad koji god sam LG imao pogotvo touch ... nakon 2 mjeseca završio na servisu ...

 

ti ne razumiješ .. može telefon biti fenomenalan po specifikaciji al kaj ti to vrijedi kad je po kvaliteti smeće

Jbg znamo mi da LG cookie i nije bio bas nesto ali imaju oni i bolje u ponudi. 

 

14 godina
offline
Re: Google i LG rade na Nexus 5 uređaju
zabranjeniples kaže...
Memphis kaže...

 gro modela...

super, al ja govorim općenito za LG a ne za 2 modela ...

 

to nema veze sa Wp ne budi dijete razgovaraj se normalno ako ne traži mamu negdje drugdje i propovjedaj te fanatik priče

 

Najprije, jedini koji ovdje ne razgovara normalno, si ti.

To nisi pokazao samo u ovoj temi, nego u gro (koristim tvoj naziv) tema.

A to pokazuje i gro (opet koristim tvoj naziv) td-a koje dobijaš.

 

Umjesto da i dalje pričaš u prazno i ponašaš se djetinjasto, bolje navedi modele koje si koristio.

99% sam siguran, da nisi koristio ni jedan od Optimus 2X na gore (naravno, mislim na ove bolje uređaje).

 dečkići nemate vi pojma ... blago rečeno ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice