Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

poruka: 16
|
čitano: 3.698
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Live Road Traffic u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Ovo je korisno za izbjegavanje gužvi.

Ja već duže vremena koristi android aplikaciju ZGTraffic koja radi na sličnom principu.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Odlična stvar.Još da je omoguće i u Osijeku

robimarko@gmail.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Kada se očekuje za grad Rijeku ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Waze nitko ne koristi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Bas gledam taj traffic i cini mi se super, a onda dodem na moj kvart i vidim fino dosta pokirveno e i onda pogledam onu ulicu u kojoj je najcesce guzva i bas tih 300 metara nije opce obiljezeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Koliko je to točno pouzdano i koliko su stari prikazani podaci? Imam sve uključeno i dosta ulica kojima sam prošao uopće nisu označene ikakvom bojom...

 

Edit: ako je vjerovati http://www.tportal.hr/scitech/tehno/247342/Pratite-promet-u-Zagrebu-pomocu-Googlea.html, nit' je live, nit' je pouzdano, nego su podaci od prethodnog dana.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2013 17:15 (DigiMagic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
robimarko kaže...

Odlična stvar.Još da je omoguće i u Osijeku

Polako lega, doći će red i na nas, da se izbjegnu gužve.
Kod tenka, McDonaldsa itd {#} 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
neaktivan
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Uveli su Live road traffic i street view a turn by turn navigacija nije podržana u našoj zemlji, wtf google? A da ne govorim o dostupnosti google maps aplikacije u hrvatskom app storu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2013 15:24 (rbalic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
gamer34 kaže...

Bas gledam taj traffic i cini mi se super, a onda dodem na moj kvart i vidim fino dosta pokirveno e i onda pogledam onu ulicu u kojoj je najcesce guzva i bas tih 300 metara nije opce obiljezeno.

To je tako kad samo ovi s iPhoneom rade gužvu - ako nema Android telefona u gužvi - nema ni (vidljive) gužve ;)

16 godina
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

Za Android telefone, barem dok se ovom od Googla ne dokaže pouzdanost, preporučam ZGTraffic app na Google Play - prati poveći broj voznog parka XY tvrtke (ili više njih) i ulgavnom dosta pouzdano prikazuje situaciju barem što se tiče svih važnijih pravaca po ZG.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Google Live Road Traffic u Hrvatskoj

uf, da bar ima za pag :(

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
rbalic kaže...

Uveli su Live road traffic i street view a turn by turn navigacija nije podržana u našoj zemlji, wtf google? A da ne govorim o dostupnosti google mapsa u hrvatskom app storu...

Pa jasno ti je da je uvesti traffic koji prati Androide po gradu daleko lakše nego uvesti turn by turn navigaciju za koju treba puno više organizacije i posla... WTF si ti mislio da je obrnuto? ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
Jazzer kaže...
rbalic kaže...

Uveli su Live road traffic i street view a turn by turn navigacija nije podržana u našoj zemlji, wtf google? A da ne govorim o dostupnosti google mapsa u hrvatskom app storu...

Pa jasno ti je da je uvesti traffic koji prati Androide po gradu daleko lakše nego uvesti turn by turn navigaciju za koju treba puno više organizacije i posla... WTF si ti mislio da je obrnuto? ;)

Znači želiš reći da je lakše poslikat skoro pa cijelu hrvatsku i napraviti street view nego uvest turn by turn navigaciju?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
sudy_freak kaže...
rbalic kaže...

Uveli su Live road traffic i street view a turn by turn navigacija nije podržana u našoj zemlji, wtf google? A da ne govorim o dostupnosti google mapsa u hrvatskom app storu...

Play storeu*

Mislio sam na apple-ov app store...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
rbalic kaže...
Jazzer kaže...
rbalic kaže...

Uveli su Live road traffic i street view a turn by turn navigacija nije podržana u našoj zemlji, wtf google? A da ne govorim o dostupnosti google mapsa u hrvatskom app storu...

Pa jasno ti je da je uvesti traffic koji prati Androide po gradu daleko lakše nego uvesti turn by turn navigaciju za koju treba puno više organizacije i posla... WTF si ti mislio da je obrnuto? ;)

Znači želiš reći da je lakše poslikat skoro pa cijelu hrvatsku i napraviti street view nego uvest turn by turn navigaciju?

Ne. (Prvo isprika, govori se o trafficu i jednostavno sam preskočio i street view koji si naveo). Ipak, ostajem pri tome da je lakše uvesti traffic kontrolu nego turn by turn navigaciju - E sad, street view isto može biti lakša stvar ako su se za to kroz godine specijalizirali po svijetu i to rade samostalno. Turn by turn navigacija nije Googleova specijalnost i za to bi im trebao partner kojeg Google u HR očito nije pronašao. Dakle za navigaciju bi očito morali ići korak dalje od Street View-a. Sad tu više nema WTF s moje strane, ali se isto tako ne treba ni toliko čuditi tome. Nadopuna - Ako pratiš širenje Google turn by turn navigacije po svijetu vidjet ćeš da uvelike zaostaje za širenjem Google street viewa. Misterij riješen.

13 godina
offline
Re: Google Live Road Traffic u Hrvatskoj
Jazzer kaže...
gamer34 kaže...

Bas gledam taj traffic i cini mi se super, a onda dodem na moj kvart i vidim fino dosta pokirveno e i onda pogledam onu ulicu u kojoj je najcesce guzva i bas tih 300 metara nije opce obiljezeno.

To je tako kad samo ovi s iPhoneom rade gužvu - ako nema Android telefona u gužvi - nema ni (vidljive) gužve ;)

 

Ma ne mi s iPhonom ti samo setamo jer smo sve potrosili na novi mobitel {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice