Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

poruka: 9
|
čitano: 2.581
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih".
9 godina
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

Ovo mi suska na foru iz Kingsman: The Secret Service filma . It's a trap!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

pitanje je samo vremena kad ce se Google i Apple umjesat u igru telekomunikacijama i napraviti dar-mar medu postojecom ekipom... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

Pa bilo je za očekivati tako nešto, kupiš Google telefon + Google pretplatu, i pričaj u EU ili SAD bez ograničenja i brige koliko košta minuta da li si u Austriji, Hrvatskoj ili SADu npr.

Za nas koji dosta putujemo po državama EU radi posla tako nešto je potrebno i nadasve praktično. Zašto bi lokalnim lihvarima plačao mobilni račun od 3500kn (iako to firma lača, ali na isto se svodi) kad sam u Francuskoj ili Španjolskoj, rađe ću mjesečno dati fiksno 200 $ npr. + nekakva simbolična naknada po minuti poziva.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google postaje telekom i nudi roaming bez doda
3 je kupio O2 ima pola godine, ako ne i vise.
13 godina
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

Sjećam se dok još nismo bili u uniji ali je VIP bio dio Vodafon mreže, ako si bio u romingu preko vodafon partnera umjesto 9 koštalo je 7kn !?! Istina ako nisi bio pretplatnik VipMe munuta je bila 3,90kn unutar Hr...

Istovremeno vidimo da roming u EU može biti jeftiniji nego VipMe unutar države nekada ... Onda odeš u Srbiju ili Makedoniju i tamo postoje ne vodafon več čak VIP i onda je roming skup da boli glava između VIP-a i Vip-a!!! Mislim ni DT/HT nije puno bolji isto ima svuda svoje podružnice ili barem partnere , čak i šire i dalje ...

BlackBerry je svojedobno imao dobru foru s slanjem poruka i mailova u romingu, a onda je sve to upropastio novim modelima na BB10 (ispod je neka vrsta androida) i od onda je podatkovni roming postao kao i na bilo kojem androidu,IOS-u ili WP-u. Bilo bi dobro da prošire taj stari ugovor na kompletan podatkovni promet i to bez obzira na koji mob imaš , glavno da imaš BB softver , ili ako im to ne uspije s prijašnjim operaterima s ovakvim novim kao što je google...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google postaje telekom i nudi roaming bez doda
Byron kaže...

Sjećam se dok još nismo bili u uniji ali je VIP bio dio Vodafon mreže, ako si bio u romingu preko vodafon partnera umjesto 9 koštalo je 7kn !?! Istina ako nisi bio pretplatnik VipMe munuta je bila 3,90kn unutar Hr...

Istovremeno vidimo da roming u EU može biti jeftiniji nego VipMe unutar države nekada ... Onda odeš u Srbiju ili Makedoniju i tamo postoje ne vodafon več čak VIP i onda je roming skup da boli glava između VIP-a i Vip-a!!! Mislim ni DT/HT nije puno bolji isto ima svuda svoje podružnice ili barem partnere , čak i šire i dalje ...

BlackBerry je svojedobno imao dobru foru s slanjem poruka i mailova u romingu, a onda je sve to upropastio novim modelima na BB10 (ispod je neka vrsta androida) i od onda je podatkovni roming postao kao i na bilo kojem androidu,IOS-u ili WP-u. Bilo bi dobro da prošire taj stari ugovor na kompletan podatkovni promet i to bez obzira na koji mob imaš , glavno da imaš BB softver , ili ako im to ne uspije s prijašnjim operaterima s ovakvim novim kao što je google...

 Upravo je to razlog zasto me BK kada cujem telekome kako placu usljed pada prihoda zbog ukidanja roaminga i sl.

Dao čaća da svi propali i zamjenili ih razni googli, majkrošofti, ejpli i ostali. jbga, imali ste trziste, imali ste korisnike... niste se htjeli prilagoditi vremenu u kojem zivimo, htjeli ste na mobitelima zaradjivati kao i na fixnoj mrezi u proslom desetljec, eto vam ga na! :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2015 9:59 (LudaRajcica).
13 godina
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

There can be only one.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Google postaje telekom i nudi roaming bez doda
Igormaric kaže...

Ovo mi suska na foru iz Kingsman: The Secret Service filma . It's a trap!!!

Baš sam i ja to htio komentirati.

 

Big trap, idem sad pogledati da nemam slučajno negdje ožiljak blizu vrata 

8 godina
neaktivan
offline
Google postaje telekom i nudi roaming bez dodatnih

Jel moze netko posalje link od doticne vijesti? U kakvoj je to fazi? Hvala
__________________
Internet marketing

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 10:11 (Dario10Novak).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice