Googleov samovoz na cestama za 5 godina

poruka: 26
|
čitano: 2.362
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov samovoz na cestama za 5 godina".
13 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Jedva čekam da imam jednog takvog...A čuo sam da i Oleg izbjegava volan!

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

samovoz - ajde molim vas prestanite izmisljati glupe rijeci koje niti nemaju znacenje niti su hrvatskog podrijetla niti vas cine frajerima....

 

autonomno upravljano vozilo, kakav samovoz, pa nije to plug kojeg vuku konji da bi se nazuivao vozem.... eh eh eh

 
9 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 
2 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
wifi kaže...

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...
wifi kaže...

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

 a zakaj ovi drugi koji "ne uzivaju u voznji" ne bi koristili gradski prijevoz?

efikasniji nacin svakako, manje guzvi, manje zagadjenja, manje svega, brzi prijevoz..

no u globalu smatram da za gradsku voznju treba neka vrsta automatizma jer ima jako puno nesposobnih budala koje naprave krkljanac samo tako.

 

osobno, kad pricam o uzitku u voznji, zamislim si nesto ovakvo.. a ne grad :)

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

Jedva čekam da imam jednog takvog...A čuo sam da i Oleg izbjegava volan!

 Neće biti potrebe da ga posjeduješ. Auto te vozi kad ga trebaš, kad ne onda vozi nekog drugog. Nema smisla da stoji u garaži kad može sam voziti :)

I'm silicon-based life-form
13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
nixass kaže...
g12356 kaže...
wifi kaže...

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

 a zakaj ovi drugi koji "ne uzivaju u voznji" ne bi koristili gradski prijevoz?

efikasniji nacin svakako, manje guzvi, manje zagadjenja, manje svega, brzi prijevoz..

no u globalu smatram da za gradsku voznju treba neka vrsta automatizma jer ima jako puno nesposobnih budala koje naprave krkljanac samo tako.

 

osobno, kad pricam o uzitku u voznji, zamislim si nesto ovakvo.. a ne grad :)

 

 

-Za početak infrastruktura javnog prijevoza ne doseže svugdje.To možeš nadoknadit npr. Biciklom,ali to je onda opet pogon na mišiće,jer nemožeš izaći iz tramvaja i onda je odmah tu tvoj bicikl,čeka te tamo na Jelačićevom trgu.

-Onda još nemoraš čekati na auto kao što moraš čekati na tramvaj,bus ili vlak.
-Manja kašnjenja na posao sa samovozećim autima nego javnim prijevozom.

Mene osobno najviše smeta što se ljudi sa takvim stavom često ponašaju kao da posjeduju cestu.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
10 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Najranije tamo neke 2030-te. Ako.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...
nixass kaže...
g12356 kaže...
wifi kaže...

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

 a zakaj ovi drugi koji "ne uzivaju u voznji" ne bi koristili gradski prijevoz?

efikasniji nacin svakako, manje guzvi, manje zagadjenja, manje svega, brzi prijevoz..

no u globalu smatram da za gradsku voznju treba neka vrsta automatizma jer ima jako puno nesposobnih budala koje naprave krkljanac samo tako.

 

osobno, kad pricam o uzitku u voznji, zamislim si nesto ovakvo.. a ne grad :)

 

 

-Za početak infrastruktura javnog prijevoza ne doseže svugdje.To možeš nadoknadit npr. Biciklom,ali to je onda opet pogon na mišiće,jer nemožeš izaći iz tramvaja i onda je odmah tu tvoj bicikl,čeka te tamo na Jelačićevom trgu.

-Onda još nemoraš čekati na auto kao što moraš čekati na tramvaj,bus ili vlak.
-Manja kašnjenja na posao sa samovozećim autima nego javnim prijevozom.

Mene osobno najviše smeta što se ljudi sa takvim stavom često ponašaju kao da posjeduju cestu.

 sve lako rijesivo.

gradski prijevoz je brzi i jeftiniji ako je dobro organiziran.

javna infrastruktura ne doseze svugdje ali sa pametnim pristupom se problemi svedu na minimum ili skroz uklone.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

 e pa meni na k...c idu debili koji nikad nisu smili dobit vozacku... ako oces smetat po cesti idi javnim prijevozom, inace mrdni dupe i spali ta dva deca goriva vise, a ne da zbog kretena koji spara gorivo svi moraju patit...

 

tribalo bi vas sve poslat na Micevac polagat skolu sigurne voznje, pa kad i ako to polozite, a 90% nebi apsolutno NIKAD, onda tek izic na cestu... 

 

btw, ako je tebi voznja grc u zelucu i A-B, to ne znaci da je tako svima, neki od nas doista i vole vozit, bar kad nema svakojakih retarda po cesti... 

nixass kaže...

 a zakaj ovi drugi koji "ne uzivaju u voznji" ne bi koristili gradski prijevoz?

efikasniji nacin svakako, manje guzvi, manje zagadjenja, manje svega, brzi prijevoz..

no u globalu smatram da za gradsku voznju treba neka vrsta automatizma jer ima jako puno nesposobnih budala koje naprave krkljanac samo tako.

 

osobno, kad pricam o uzitku u voznji, zamislim si nesto ovakvo.. a ne grad :)

 

 

 eh, kad bi svi tako koristili, bila bi milina... 

 

nazalost, cak i na otvorenoj cesti vise nema slobode... dovoljna je jedna budaletina da stvori kilometarske kolone... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
wifi kaže...

 e pa meni na k...c idu debili koji nikad nisu smili dobit vozacku... ako oces smetat po cesti idi javnim prijevozom, inace mrdni dupe i spali ta dva deca goriva vise, a ne da zbog kretena koji spara gorivo svi moraju patit...

 

tribalo bi vas sve poslat na Micevac polagat skolu sigurne voznje, pa kad i ako to polozite, a 90% nebi apsolutno NIKAD, onda tek izic na cestu... 

 

btw, ako je tebi voznja grc u zelucu i A-B, to ne znaci da je tako svima, neki od nas doista i vole vozit, bar kad nema svakojakih retarda po cesti... 


 

 

 eh, kad bi svi tako koristili, bila bi milina... 

 

nazalost, cak i na otvorenoj cesti vise nema slobode... dovoljna je jedna budaletina da stvori kilometarske kolone... 

Cesta ne pripada tebi.
Ako voliš vozit odi na trkaću cestu.Tamo se nećeš morati ni suzdržavati.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 17:50 (g12356).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

Cesta ne pripada tebi.
Ako voliš vozit odi na trkaću cestu.Tamo se nećeš morati ni suzdržavati.

 e sad procitaj napisano...

 

ako se volis kilavit, motokultivator u ruke pa u polje... tamo nikom neces smetat... 

13 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Imaš nekoliko krivih pretpostavki.Prva ti je da se ja kilavim po cesti.
Druga je da imam auto.
Treća da vožnju smatram grčem,ne ne smatram ju.Smatram ju običnim prijevozom od a do b.
A Četvrta da imam vozačku.Imam 23 godine,kada ču imati slobodno vremena od fakulteta ću si nabavit vozačku samo zato jer je često potrebna pri potrazi za poslom.Nije da ju nisam mogao dobiti,nego smatram da imam važnije stvari u životu od toga.

I peta je da se upravo vozači koji "uživaju" ponašaju kao da posjeduju cestu.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 18:43 (g12356).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
nixass kaže...
g12356 kaže...
nixass kaže...
g12356 kaže...
wifi kaže...

mogu ga slobodno nazvat "smrt uzitka u voznji"... ionako je ovo danas sprdacina od prometa di svaka pi..a ima vozacku, gore od toga ionako ne moze... 

 Joj,kak mi vi ljudi koji koji na užitak u vožnji brijete idete na živce.Užitak u vožnji je *apsolutno* nebitna stvar.

Ako vi želite užitak u vožnji,odite sa svojim autom na neku trkaću traku pa uživajte.Promet je promet i on nema veze sa užitkom u vožnji.

 a zakaj ovi drugi koji "ne uzivaju u voznji" ne bi koristili gradski prijevoz?

efikasniji nacin svakako, manje guzvi, manje zagadjenja, manje svega, brzi prijevoz..

no u globalu smatram da za gradsku voznju treba neka vrsta automatizma jer ima jako puno nesposobnih budala koje naprave krkljanac samo tako.

 

osobno, kad pricam o uzitku u voznji, zamislim si nesto ovakvo.. a ne grad :)

 

 

-Za početak infrastruktura javnog prijevoza ne doseže svugdje.To možeš nadoknadit npr. Biciklom,ali to je onda opet pogon na mišiće,jer nemožeš izaći iz tramvaja i onda je odmah tu tvoj bicikl,čeka te tamo na Jelačićevom trgu.

-Onda još nemoraš čekati na auto kao što moraš čekati na tramvaj,bus ili vlak.
-Manja kašnjenja na posao sa samovozećim autima nego javnim prijevozom.

Mene osobno najviše smeta što se ljudi sa takvim stavom često ponašaju kao da posjeduju cestu.

 sve lako rijesivo.

gradski prijevoz je brzi i jeftiniji ako je dobro organiziran.

javna infrastruktura ne doseze svugdje ali sa pametnim pristupom se problemi svedu na minimum ili skroz uklone.

 Lako baš i nije.Recimo ja kao pojedinac to nemogu uopće riješiti.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

 Lako baš i nije.Recimo ja kao pojedinac to nemogu uopće riješiti.

 to i nije na pojedincu da rjesava..

sposobna uprava bi trebala.. ah, da.. :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

Imaš nekoliko krivih pretpostavki.Prva ti je da se ja kilavim po cesti.
Druga je da imam auto.
Treća da vožnju smatram grčem,ne ne smatram ju.Smatram ju običnim prijevozom od a do b.
A Četvrta da imam vozačku.Imam 23 godine,kada ču imati slobodno vremena od fakulteta ću si nabavit vozačku samo zato jer je često potrebna pri potrazi za poslom.Nije da ju nisam mogao dobiti,nego smatram da imam važnije stvari u životu od toga.

I peta je da se upravo vozači koji "uživaju" ponašaju kao da posjeduju cestu.

 dakle, o voznji nemas pojma, razmisljanjem spadas u tipicni stereotip anti-vozaca, ali svejedno se nadjes prozvanim komentirat uzitak u voznji... nit si ga ikad dozivia, nit ces... ti ko pop o seksu... 

13 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Ali objasni mi koji je smisao uopće toga?Kažem ti ako želiš to onda odi na neku trkaću cestu,počni se baviti reli utrkama kaj god...Ali smisao dnevnog prometa to sigurno nije.
Ako sam ja kao "pop o sexu" onda je suprotna strana kao "seks na javnom mjestu".Jer upravo to je to što ti govoriš.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Ne postoji argument protiv potpuno autonomnog prometa kojeg ne poklope deseci jačih argumenata za.

"Užitak u vožnji" je najgluplji pokušaj argumenta koji sam čuo na ovu temu, što na internetu, što uživo.

Jedva čekam potpuno automatiziran promet.


Hvala, do slušanja.

Welcome my son...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Ček, jel nije ovaj lik koji sad kaki o nekom užitku vožnje prije x vremena pričao o tome kako mu se moraju maknuti oni koji voze po ograničenju?

Taj lik si nađe pravo pričat o užitku u vožnji? Uostalom, zašto smatraš da je jedino tvoje poimanje užitka u vožnji pravilno?

Ja recimo mogu definirat 2 načina za uživanje u vožnji i nijedan nije sličan tvome. Jednog si mogu priuštiti, drugog ne, jer nemam ni odgovarajući auto, ni lokaciju, niti lovu.

 

Što se tiče totalno automatiziranog prometa, svakako, za početak može i limitiranje brzine automobila na ograničenje brzine na cesti kojom vozi.

Pa da ovakvi likovi gore malo smire svoje hormone.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

http://www.imdb.com/title/tt0106697/

 

eto, za one kojima je sve divno i bajno... krave ispustaju staklenicke plinove, treba ih sve uklonit, ljubljenje i seks su offlimits, postoje "kulturni" nacini prokreacije, i naravno, nema bestimanja... talk about "I robot", izgleda da ce ljudi bit upravo ti ukalupljeni roboti bez emocija... 

 

ovo ce bit predobro, bar nece bit debila po cesti... jer ka sta sam vec napisa, previse je onih koji nebi uopce tribali vozit, a na ovaj nacin nece ni morat... 

 

p.s. sto fali seksu u javnosti? nije bas da ces se popet na bana nasrid trga... to je vec egzibicionizam... 

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
g12356 kaže...

Ali objasni mi koji je smisao uopće toga?Kažem ti ako želiš to onda odi na neku trkaću cestu,počni se baviti reli utrkama kaj god...Ali smisao dnevnog prometa to sigurno nije.
Ako sam ja kao "pop o sexu" onda je suprotna strana kao "seks na javnom mjestu".Jer upravo to je to što ti govoriš.

 e da.. daj ti objasni zasto "uzitak u voznji" svrstavas u divljanje?
ja volim vozit i 50kmh po lijepom krajoliku i uzivat u samom cinu voznje.

nije mi zelja ciljaat apexe ni savrsene putanje.. samo voznja..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
wifi kaže...

http://www.imdb.com/title/tt0106697/

 

eto, za one kojima je sve divno i bajno... krave ispustaju staklenicke plinove, treba ih sve uklonit, ljubljenje i seks su offlimits, postoje "kulturni" nacini prokreacije, i naravno, nema bestimanja... talk about "I robot", izgleda da ce ljudi bit upravo ti ukalupljeni roboti bez emocija... 

 

ovo ce bit predobro, bar nece bit debila po cesti... jer ka sta sam vec napisa, previse je onih koji nebi uopce tribali vozit, a na ovaj nacin nece ni morat... 

 

p.s. sto fali seksu u javnosti? nije bas da ces se popet na bana nasrid trga... to je vec egzibicionizam... 

Po upisima na ovom forumu, ti si prvi koji spada u tu skupinu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
wifi kaže...

http://www.imdb.com/title/tt0106697/

 

eto, za one kojima je sve divno i bajno... krave ispustaju staklenicke plinove, treba ih sve uklonit, ljubljenje i seks su offlimits, postoje "kulturni" nacini prokreacije, i naravno, nema bestimanja... talk about "I robot", izgleda da ce ljudi bit upravo ti ukalupljeni roboti bez emocija... 

 

ovo ce bit predobro, bar nece bit debila po cesti... jer ka sta sam vec napisa, previse je onih koji nebi uopce tribali vozit, a na ovaj nacin nece ni morat... 

 

p.s. sto fali seksu u javnosti? nije bas da ces se popet na bana nasrid trga... to je vec egzibicionizam... 

 pa ne fali mu ništa,ali bilogdje u javnosti on je egzhibicionizam.Pa čak i u šumi.

nixass kaže...
g12356 kaže...

Ali objasni mi koji je smisao uopće toga?Kažem ti ako želiš to onda odi na neku trkaću cestu,počni se baviti reli utrkama kaj god...Ali smisao dnevnog prometa to sigurno nije.
Ako sam ja kao "pop o sexu" onda je suprotna strana kao "seks na javnom mjestu".Jer upravo to je to što ti govoriš.

 e da.. daj ti objasni zasto "uzitak u voznji" svrstavas u divljanje?
ja volim vozit i 50kmh po lijepom krajoliku i uzivat u samom cinu voznje.

nije mi zelja ciljaat apexe ni savrsene putanje.. samo voznja..

 A to je već ok.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
mystik kaže...

Po upisima na ovom forumu, ti si prvi koji spada u tu skupinu.

 aj se javi kad s igrica predjes na pravu stvar... 

g12356 kaže...

 pa ne fali mu ništa,ali bilogdje u javnosti on je egzhibicionizam.Pa čak i u šumi.

 onda super... bar po tom tvom tumacenju... 

11 godina
neaktivan
offline
Googleov samovoz na cestama za 5 godina

Ljudi ovdje misle da je uživanje u vožnji = voziti 300km/h na satu.

 

Uživanje u vožnji može biti:

  • Biti na primajućoj strani oralnog seksa tokom vožnje
  • Biti na davajućoj strani oralnog seksa tokom vožnje
  • Uživanje u izvrsnoj glazbi tokom vožnje
  • Uživanje u audio knjizi tokom vožnje
  • Kruziranje 20 na sat sa svojim prijateljima kroz kvart
  • Ako imate panoramski krov, možete voziti noću i promatrati nebeska tijela
  • Kad vas prođe neki skup i lijep auto, uživate dok ga gledate
  • Uživate u savršenom sunčanom danu
  • Uživate kad znate da se vraćate kući svojoj ženi i djeci, čeka vas topao ručak koji volite
  • Uživate kad idete dalekoj rodbini koju niste vidjeli dugo vremena
  • Uživate kad prolazite pored Pulske arene ili Ajfelovog tornja

 

Sve je to uživanje u vožnji.

 

Mnogi ljudi ovdje misle da su ljudi koji uživaju u vožnjneispunjene i nerazvijene, blago dementne osobe kojima je mozak ostao na razini 12-ogodišnjaka koji turiraju na semaforima i pretječu na punoj jer nisu dovoljno sposobni da uživaju u stvarima u kojima uživaju IQ>90 ljudi, ali to su zapravo samo ljudi koji imaju iskonsku potrebu za pokretom, nomadsku srž u sebi. Istinski junaci modernog svijeta koji su pogledali u sebe i otkrili pravu ljudsku prirodu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Googleov samovoz na cestama za 5 godina
Onjegin kaže...

Uživanje u vožnji može biti:

  • Biti na primajućoj strani oralnog seksa tokom vožnje
  • Biti na davajućoj strani oralnog seksa tokom vožnje
  • Uživanje u izvrsnoj glazbi tokom vožnje
  • Uživanje u audio knjizi tokom vožnje
  • Kruziranje 20 na sat sa svojim prijateljima kroz kvart
  • Ako imate panoramski krov, možete voziti noću i promatrati nebeska tijela
  • Kad vas prođe neki skup i lijep auto, uživate dok ga gledate
  • Uživate u savršenom sunčanom danu
  • Uživate kad znate da se vraćate kući svojoj ženi i djeci, čeka vas topao ručak koji volite
  • Uživate kad idete dalekoj rodbini koju niste vidjeli dugo vremena
  • Uživate kad prolazite pored Pulske arene ili Ajfelovog tornja

 

Sve je to uživanje u vožnji.

Slazem se, ali sve sto si ti nabrojao nije uzivanje u voznji nego uzivanje za vrijeme voznje ili radi cilja kojemu je voznja samo sredstvo. Drugim rijecima, automatizirani auto ti nece nimalo umanjiti dozivljaj. Cak bih rekao da bi ti ga mogao i poboljsati - omoguciti ti da se vise prepustis nabrojanim stvarima. S druge strane ako uzivas u divljanju po ulici, tada bi ti automatizirani auto u potpunosti unistio takav osjecaj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice