Hakiran Google Cloud Messaging

poruka: 4
|
čitano: 1.323
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran Google Cloud Messaging".
16 godina
neaktivan
offline
Hakiran Google Cloud Messaging

Ajde sada pljujte po meni jer govorim istinu i pljujem po obozavanom Androidu.

Prije nesto vremena napisao sam kako je do bola stupidno da bez ikakva znanja (obavijesti) Google instalira aplikaciju na telefon! Rijec je bila o CineStar aplikaciji.

E sada imate da vam tko god zeli bez IKAKVA vasa znanja radi na telefonu kaj hoce! Di ste koji tvrdite da je to nemoguce jer vas prilikom instalacije obavijesti sto aplikacija zahtjeva!?

Google je i sam priznao da ih zaboli za privatnost na GMailu, pa je tako i sa Androidom!

Sve se to vidi iz abnormalne kolicine propusta i zarazenih aplikacija na Google Playu!

Treba ih neki Amer tuzit za nemar ili udruzeni kriminal jer to dopustaju. Svaki dan iscuri nesto novo, pa samo treba cekati...

 
6 3 hvala 3
15 godina
offline
Hakiran Google Cloud Messaging

Google kao da je promijenio razvojni tim.

 

Sve Play Store stranice su promijenile UI, a na 100% zoomu font izgleda prilično loše, a stranice neoptimizirano.

Sreća pa se GMail nije u potpunosti promijenio

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakiran Google Cloud Messaging
Drazen kaže...

Ajde sada pljujte po meni jer govorim istinu i pljujem po obozavanom Androidu.

Prije nesto vremena napisao sam kako je do bola stupidno da bez ikakva znanja (obavijesti) Google instalira aplikaciju na telefon! Rijec je bila o CineStar aplikaciji.

E sada imate da vam tko god zeli bez IKAKVA vasa znanja radi na telefonu kaj hoce! Di ste koji tvrdite da je to nemoguce jer vas prilikom instalacije obavijesti sto aplikacija zahtjeva!?

Google je i sam priznao da ih zaboli za privatnost na GMailu, pa je tako i sa Androidom!

Sve se to vidi iz abnormalne kolicine propusta i zarazenih aplikacija na Google Playu!

Treba ih neki Amer tuzit za nemar ili udruzeni kriminal jer to dopustaju. Svaki dan iscuri nesto novo, pa samo treba cekati...

 

E, a kaj tebe muci njofra?
12 godina
neaktivan
offline
Hakiran Google Cloud Messaging
Ma nema sance da u skorije vrijeme predjem na android. Previse bull**ita se na tol platformi dogadja.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice