HomeSync Android TV box

poruka: 9
|
čitano: 3.398
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HomeSync Android TV box".
13 godina
offline
HomeSync Android TV box

Jedino što ovo razdvaja od ostalih android stickova/boxova je hdd i naravno cijena, u svakom slućaju ne vidim razloga zašto kupiti ovo umjesto nekog kineza

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HomeSync Android TV box
Ivan_hacker kaže...

Jedino što ovo razdvaja od ostalih android stickova/boxova je hdd i naravno cijena, u svakom slućaju ne vidim razloga zašto kupiti ovo umjesto nekog kineza

Iz istog razloga kad zbog iPhonea kupuješ AppleTV. Ekosustav i stabilniji rad i manja mogućnost da nešto neće raditi ako imaš neki Galaxy i Samsungov TV.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
neaktivan
offline
HomeSync Android TV box

Kad kinez napravi stick sa 4 jezgre i 2 gb rama onda to košta 100 dolara i manje, a kad samsung napravi istu stvar  sa slabijim cpu onda je to 300 dolara. eto koliko se plača samo ime 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HomeSync Android TV box

sad još samo treba root i jedno 1987 verzija rom-ova i to je to.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HomeSync Android TV box
logik kaže...
Ivan_hacker kaže...

Jedino što ovo razdvaja od ostalih android stickova/boxova je hdd i naravno cijena, u svakom slućaju ne vidim razloga zašto kupiti ovo umjesto nekog kineza

Iz istog razloga kad zbog iPhonea kupuješ AppleTV. Ekosustav i stabilniji rad i manja mogućnost da nešto neće raditi ako imaš neki Galaxy i Samsungov TV.

svašta. ios koriste samo apple uređaji i zatvoren je. na ovu samsungovu skupu kutiju se može spajati svaki android kao i na hdmi stickove od 50 dolara.

Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Re: HomeSync Android TV box
Ezio kaže...
logik kaže...
Ivan_hacker kaže...

Jedino što ovo razdvaja od ostalih android stickova/boxova je hdd i naravno cijena, u svakom slućaju ne vidim razloga zašto kupiti ovo umjesto nekog kineza

Iz istog razloga kad zbog iPhonea kupuješ AppleTV. Ekosustav i stabilniji rad i manja mogućnost da nešto neće raditi ako imaš neki Galaxy i Samsungov TV.

svašta. ios koriste samo apple uređaji i zatvoren je. na ovu samsungovu skupu kutiju se može spajati svaki android kao i na hdmi stickove od 50 dolara.

Da, ali nije sve to još potupno razrađeno, tako ima problema sa spajanjima itd. a nisu svi ljudi geekovi. I ako netko ide uopće kupovat ovakve stvari mislim da je kvalitetnije i stablinije rješenje HomeSync nego no name u svakom slučaju.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
16 godina
offline
Re: HomeSync Android TV box
WD TV Live a sve ostalo je sranje i blago receno kita.
Ovo od Samsunga je preseravanje na razini Applea samo kaj su ugradili 1 TB hdd.
Jednom rijecju KITA.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HomeSync Android TV box

definitivno WD TV Live, kad vidiš da tih kutijica ima na njuški za 250-400kuna, ludnica, potpuno prilagođen sustav za korištenje na telki i što je još bitnije čita sve što baciš od kuda god baciš

10 godina
neaktivan
offline
HomeSync Android TV box

Imam namjeru kupiti android tv box ali ne mogu odluciti koji. U opciji su Samsung HomeSync, minix neo x7, sony nsz gs7, Apple tv box, samsung exynos 4421 quad core 1.6ghz 2gb ram 16gb rom i neki drugi. Kako vec posjedujem samsug tv nekako mi se najprihvatljivijim namece HomeSunc zbog HDMI-CEC. Problem je u tome sto misljenja o ovom boxu nisu visoka. S druge strane meni se minix neo x7 cini jako kvalitetan. Meni je potreban box koji bi fakticki koristio kao racunalo bar sto se tice interneta. Ako mi netko moze dati strucan savjet uvezi sa ovim bit cu zahvalan

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice